« 2019. október »
H K Sz Cs P Sz V
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
2011-2015

12.A osztály

Osztályfőnök: Vígh Viktor

  1. Bálint Klaudia
  2. Bánáti Bence László
  3. Bándli Martina
  4. Barkovics Alex Miksa
  5. Bíró Flórián
  6. Bokányi Balázs
  7. Buti Katalin Evelin
  8. Csonka László
  9. Farkas Barbara Julianna
  10. Geiszter Melitta
  11. Gergely Zsombor Iván
  12. Góczán Laura
  13. Gőcze Olivér
  14. Hajas András Gyula
  15. Horváth Fanni
  16. Juhász Árpád István
  17. Juhász Martin
  18. Kazmar Tamás
  19. Kovács Bianka
  20. Lengyel Diána
  21. Liszta Ádám
  22. Molnár Tamás
  23. Németh Barnabás
  24. Neszvecskó Dóra Fanni
  25. Ódor Bálint
  26. Ódor Dóra
  27. Sélley Péter
  28. Szabó Dávid Imre
  29. Szász Szilveszter
  30. Takács Eszter
  31. Tischler Patrik
  32. Toldi László
  33. Tömböly Regina Nóra
  34. Vajda Virág
  35. Varga Ágnes

 


12.B osztály

Osztályfőnök: Pernecker Csilla

  1. Balla Éva Franciska
  2. Barzsávics Dóra
  3. Berkes Szabina
  4. Bodorics Kitti Júlia
  5. Bogdán Nikoletta
  6. Csatári Zsolt
  7. Darázs Barbara
  8. Dhellem Anna
  9. Dömölki Éva
  10. Erős Petra
  11. Földes András
  12. Horváth Éva
  13. Horváth Gyöngyi Zsófia
  14. Joós Vanessza
  15. Kiss Evelin
  16. Kocsis Vanessza
  17. Korcz Adél
  18. Markos Balázs
  19. Nemes Richárd
  20. Németh Kitti
  21. Németh Petra
  22. Németh Renáta
  23. Polgár Patricia
  24. Simon Fanni
  25. Sipos Mátyás
  26. Stálovics Barbara
  27. Szekrény Zsófia Eszter
  28. Szlancsik Tamara
  29. Tendli Noémi
  30. Tóth Markó
  31. Tóth Roland
  32. Vincze Kata
  33. Virág Cintia
  34. Wolf Zsuzsanna

12.C osztály

Osztályfőnök: Gacs Miklós

  1. Bogdán Anna
  2. Csupor Patrik Mihály
  3. Dudás Bálint
  4. Dugovics Gergő
  5. Egyed Fruzsina
  6. Egyed Réka
  7. Hajas Botond
  8. Hegedüs Bettina
  9. Horváth Erik
  10. Iliás Kristóf
  11. Kálmán Liza
  12. Kertész Adrienn Viktória
  13. Kövér Bence
  14. Kulcsár Kitti
  15. Kupi Boglárka Laura
  16. Máthé Barbara Szilvia
  17. Máthé Szimonetta
  18. Molnár Enikő
  19. Nagy Réka
  20. Németh Bettina
  21. Németh Nóra Friderika
  22. Németh Zsófia Mária
  23. Polgár Patrícia Éva
  24. Redőcs Dalma
  25. Sárosi Klaudia
  26. Somogyi Krisztina
  27. Szabó Áron
  28. Szabó Vivien
  29. Szakos Eszter
  30. Szemes Szimonetta