« 2019. október »
H K Sz Cs P Sz V
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
2010-2014
2009-2014

13.A osztály

Osztályfőnök: Csikós Györgyné

  1. Adorján Tamás
  2. Ankus Tünde
  3. Bajnok Bendegúz József
  4. Béres Chiara
  5. Boda Stefánia
  6. Góczán Tamás
  7. Horváth Gergő Gábor
  8. Horváth Márk
  9. Kassai Jennifer Ildikó
  10. Komáromi Anita
  11. Kontó Edit
  12. Molnár Dániel József
  13. Nagy István
  14. Németh Diána
  15. Németh Márk
  16. Németh Richárd
  17. Pártli Máté János
  18. Pócza Gergő Richárd
  19. Szabó Annabella Anett
  20. Szabó Brigitta
  21. Szabó Jennifer
  22. Tar Bálint
  23. Tóth Kitti
  24. Viszket Nikolett

 


12.A osztály

Osztályfőnök: Czeglédiné Szabó Klára

  1. Antók Csenge Zsuzsanna
  2. Berta Vivien
  3. Csordás Botond
  4. Farkas Barbara
  5. Farkas Dominik
  6. Fehér Kristóf Buda
  7. Görög Petra
  8. Gyürü Patrik Béla
  9. Horváth Csaba
  10. Horváth Márton
  11. Kardos Patricia
  12. Kiniczki Péter
  13. Kiss Virág
  14. Kiss Zsófia
  15. Lakner Gergely
  16. Molnár Zsófia
  17. Nagy Andrea
  18. Nagy Bálint
  19. Perendi Szófia
  20. Rauch Richárd Károly
  21. Rövid Gergő
  22. Ruzsa Norbert
  23. Skublics Márk
  24. Szabó Dániel
  25. Szabó Roland
  26. Szalai Csilla
  27. Szandi Viktória Mária
  28. Szenteleki Eszter
  29. Wágner Zoltán
  30. Zakor László

12.B osztály

Osztályfőnök: Lukács Katalin

  1. Barasits Bianka Fanni
  2. Bogdányi Márk
  3. Bokor Ádám
  4. Böröndi Vivien
  5. Hetyei Judit Annamária
  6. Horváth Dorottya
  7. Kiss Gergő
  8. Kopácsi Evelin Kitti
  9. Nagy Dorina Rita
  10. Nagy Virág
  11. Nardai Viktória
  12. Németh László
  13. Németh Nóra
  14. Őri Erika
  15. Őri Regina Zita
  16. Pados Nikoletta
  17. Patyi Kinga
  18. Pénzes Petra
  19. Pup Ramóna
  20. Reichardt Péter
  21. Simon Dániel
  22. Smidéliusz Márk
  23. Soós Réka Anna
  24. Szalai Benedek Ferenc
  25. Szár Enikő
  26. Szekeres Levente
  27. Szélessy Vivien
  28. Tóth Árpád Imre
  29. Tóth Viktória
  30. Varga Eszter
  31. Varga Máté
  32. Vizi Ramóna

 

 

 

 

 


12.C osztály

Osztályfőnök: Lőke Dóra

  1. Badics Klaudia Zsuzsanna
  2. Bánfalvi Bálint Dominik
  3. Benkő Bernadett
  4. Biczó Martin
  5. Borsi Andrea
  6. Czöndör Alex
  7. Cseledi Kitti
  8. Csillag Virág
  9. Dénes Bence
  10. Fekete Erik
  11. Hajas Endre
  12. Halász Bálint
  13. Horváth Dániel
  14. Horváth Elizabeth Dalma
  15. Iván Regina Krisztina
  16. Király Izabella
  17. Kiss Viktória
  18. Lőrincz Jessica
  19. Nagy Bettina
  20. Németh Zoltán
  21. Nyéki Martin
  22. Pataky Benjámin Jácint
  23. Simon Dániel Richárd
  24. Szekeres Eszter
  25. Toldi Diána
  26. Virág Olivér

 

 

 

 

 


12.D osztály

Osztályfőnök: Dr. Hajdu Tamás

  1. Asbóth Ádám
  2. Dancsecs Vivien
  3. Derdák Bettina
  4. Farkas Martina
  5. Fülöp Péter
  6. Gáncs Ádám
  7. Hideg Péter
  8. Horváth Brigitta
  9. Horváth Cintia
  10. Horváth Dalma Veronika
  11. Horváth Krisztina
  12. Horváth Réka
  13. Kelemen Bálint
  14. Kocsis Gábor
  15. Kurányi Boglárka
  16. Lakner Bettina
  17. Lisztes Dalma
  18. Mijasovics Gerda Mária
  19. Nagy Evelin
  20. Németh Dóra
  21. Óvári Cintia
  22. Pásti Renáta
  23. Péntek Barbara
  24. Pető Erzsébet
  25. Pintér Alexandra
  26. Poós Tamás
  27. Puklér Petra Anna
  28. Simon Evelyn
  29. Soós Mária Magdolna
  30. Szandi Izabella Viola
  31. Takács Katalin
  32. Toldi Ádám