« 2022. május »
H K Sz Cs P Sz V
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
2009-2013
2008-2013

13.A osztály

Osztályfőnök: Csejteiné Libricz Henriett

  1. Balogh Petra Anna
  2. Berta Zoltán Dániel
  3. Bódi Dorina
  4. Böcskör-Nagy Barnabás
  5. Császár Vivien
  6. Dala Adél Orsolya
  7. Dankovics Frida
  8. Dömölki Eszter
  9. Hajba Beatrix
  10. Hindi Fatima
  11. Horváth Bianka
  12. Horváth Dávid
  13. Kasza Patrícia
  14. Kiss Benedek
  15. Kovács Jutta Karina
  16. Körmendy Dalma
  17. Kupi Péter
  18. Lakner Dávid
  19. Nagy Viktória
  20. Németh Olivér Pál
  21. Németh Roxána Mária
  22. Németh Veronika
  23. Pados Erzsébet Anna
  24. Pataki Gyöngyi Ivett
  25. Sali Fruzsina
  26. Sipos Dániel
  27. Sulyok Ádám
  28. Szabó Márton
  29. Szakos Enikő Andrea
  30. Takács Dorina
  31. Takács Ibolya Kármen
  32. Varga Péter
  33. Varga Virág

 


12.B osztály

Osztályfőnök: Berkovits Rita

  1. Balogh Boglárka
  2. Borovics Bálint
  3. Csejtei Zsófia Ágnes
  4. Darázs Dóra
  5. Dávid Ádám László
  6. Dohi Zoltán
  7. Fülöp Csilla Iringó
  8. Gömböcz Noémi
  9. Gróf Eszter
  10. Gyuricza Vivien
  11. Hajas Bálint István
  12. Hajba István
  13. Hannos Attila
  14. Károlyi Bettina
  15. Kasza Kornél
  16. Kupi Petra
  17. László Szilvia
  18. Lónai Dorina
  19. Magó Viktória
  20. Molnár Attila
  21. Moór Adrián
  22. Németh Adalbert Gábor
  23. Németh Valentin
  24. Ódor István
  25. Ódor Viktória Anna
  26. Sárosi Bálint
  27. Soós Ádám Tamás
  28. Soós Bettina
  29. Takács Anna Zsófia
  30. Vizi Barbara

12.C osztály

Osztályfőnök: van Waardenné Csete Ildikó

  1. Akóts Réka
  2. Bándoli Martin
  3. Bodorics Anett
  4. Bozi Klaudia
  5. Bödör Dóra
  6. Czeglédi Bence
  7. Dávid Annamária
  8. Góczán Mónika
  9. Horváth Jennifer
  10. Horváth Martina
  11. Iván Dániel
  12. Keresztényi Bálint
  13. Kopácsi Lilla
  14. Kopácsi Liza
  15. Kovács Martin
  16. Mozsolicz Martina
  17. Müller Jennifer
  18. Nagy Nóra
  19. Nárai Dávid
  20. Németh Lilla Hanna
  21. Novák Noémi
  22. Ódor Krisztina
  23. Pataki Bálint
  24. Péntek Teodóra
  25. Schimmer Patrícia
  26. Sélley Máté
  27. Sinka Zsolt
  28. Sipőcz Alexandra
  29. Szabó Annamária
  30. Varga Evelin
  31. Vaskó Viktória

 

 

 

 

 


12.D osztály

Osztályfőnök: Simonné Keszei Anita

  1. Abonyi Tamara
  2. Bíró Eszter
  3. Gaál Felícia
  4. Gazdag Dániel Renátó
  5. Hajas Erik
  6. Hegyi Szimonetta
  7. Horváth Alexandra
  8. Horváth Krisztina Barbara
  9. Horváth Nikolett
  10. Horváth Norbert
  11. Hujber Petra
  12. Kertész Barbara Ibolya
  13. Király Lilla
  14. Kiss Ádám
  15. Kóbor Ildikó
  16. Kocsis Márk
  17. Komáromi Adrián
  18. Kovács Enikő Ágnes
  19. Kupi Bettina
  20. Molnár Enikő
  21. Nagy Dániel
  22. Nardai Beáta
  23. Németh Henrietta
  24. Pap Barbara
  25. Pintér-Kovácsovics Jennifer
  26. Pusztai Boglárka
  27. Sali Csaba Szilveszter
  28. Szabó Kitti
  29. Szabó Krisztián Balázs
  30. Szabó Roxána Viktória
  31. Szöllősi Szilvia
  32. Varga Mátyás
  33. Zsoldos Dóra