« 2022. május »
H K Sz Cs P Sz V
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
1966-1970

IV.A osztály

Osztályfőnök: Porst Klára

  1. Antal Anna
  2. Bödör Ferenc
  3. Czöndör Anna
  4. Csiszár Mária
  5. Csuka Margit
  6. Galavics Mária
  7. Gergyessy Ernő
  8. Horváth Erzsébet
  9. Kelemen Marietta
  10. Kovács Ilona
  11. Massa Erika
  12. Nagy Károly
  13. Novák Mária
  14. Oszkó Rozália
  15. Patyi Elemér
  16. Rácz Marianna
  17. Simon Mária
  18. Szabó Zsuzsanna
  19. Szandi György
  20. Szíj Ilona
  21. Varga Károly
  22. Varjú Ildikó

IV.B osztály

IV.B osztály tablója (1966-1970) Osztályfőnök: Csete Jenő

  1. Bíró Gyöngyi
  2. Boros Ida
  3. Eső Erzsébet
  4. Farkas Éva
  5. Galambos Piroska
  6. Gecse Katalin
  7. Hegyi Erzsébet
  8. Horváth Julianna
  9. Horváth Katalin
  10. Horváth Mária Anna
  11. Horváth Mária Rita
  12. Kondor Valéria
  13. Lakatos Erzsébet
  14. Major Teréz
  15. Mórocz Gyöngyi
  16. Nagy Katain
  17. Németh Erzsébet
  18. Németh Zsuzsanna
  19. Ondrus Imre
  20. Őri Margit
  21. Papp Ágota
  22. Pécz Edit
  23. Pécz Ibolya
  24. Szalay Ilona
  25. Szandi Éva
  26. Takács Gyula
  27. Tóth Magdolna
  28. Tölgyesi Ilona Zsuzsanna
  29. Vámos Piroska
  30. Zsuppán Judit

IV.C osztály

IV.C osztály tablója (1966-1970) Osztályfőnök: Gazdag Mária

  1. Balogh Márta
  2. Barkovics Marianna
  3. Berki Béla
  4. Boros Margit
  5. Dénes László
  6. Döme Zsuzsanna
  7. Farkas Márta Eszter
  8. Fekete Zsuzsanna
  9. Horváth Margit
  10. Huberth János
  11. Kádár Miklós Péter
  12. Kálmán Gyöngyi
  13. Kovács Ágota
  14. Nagy Mária Ildikó
  15. Nagy Veronika Márta
  16. Naszádos Mária Hajnalka
  17. Németh Irén Éva
  18. Németh Piroska
  19. Németh Zoltán
  20. Pallósi Veronika
  21. Papp Miklós László
  22. Pintér Aranka
  23. Sasvári Katalin
  24. Sebesi Zsuzsanna
  25. Sós Adél Erzsébet
  26. Toldi Irén Éva
  27. Tóth Cecília
  28. Tóth Ilona
  29. Vajda Mária
  30. Váthy Éva Beáta
  31. Vida Anna Ibolya

IV.D osztály

IV.D osztály tablója (1966-1970) Osztályfőnök: Incze József

  1. Bors László
  2. Brodszky Gabriella
  3. Csempesz Judit
  4. Demeter Vilmos
  5. Fehér József
  6. Fördős Tibor
  7. Gaál János
  8. Görög Zsuzsa
  9. Ható Katalin
  10. Hencz Gábor
  11. Horváth Gyula
  12. Jordanits Erzsébet
  13. Katona Magdolna
  14. Kálmán Ilona
  15. Kámi Éva
  16. Kiss Sarolta
  17. Kóbor István
  18. Koncsér András
  19. Kovács Gyula
  20. Kövér Tamás
  21. Németh András
  22. Németh Gyöngyi
  23. Németh Lajos
  24. Németh Zsuzsanna
  25. Papp Erzsébet
  26. Pándics Csaba
  27. Remete Béla
  28. Somogyi József
  29. Szabó Ágnes
  30. Szele Péter
  31. Timár Imre
  32. Virág Mária
  33. Zámbó Csaba