« 2022. május »
H K Sz Cs P Sz V
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
1959-1963

IV.A osztály

IV.A osztály tablója (1959-1963) Osztályfőnök: Incze József

  1. Adorján Péter
  2. Bazsó Elza
  3. Csontos Sándor
  4. Dörnyei Csaba
  5. Dvorszky Vilmos
  6. Elekfy Péter
  7. Gerencsér László
  8. Gétai Zoltán
  9. Győrvári János
  10. Horváth Mária
  11. Horváth Rozália
  12. Jazlowiczki Julianna
  13. Kiss György
  14. Kondor Katalin
  15. Kovács László
  16. Lőke István
  17. Mike Mária
  18. Molnár József
  19. Nagy Katalin
  20. Németh Irén
  21. Pados Mária
  22. Peczöli Mihály
  23. Sándor Ernő
  24. Sándor János
  25. Simon Ilona
  26. Simon Lajos
  27. Somogyi Mária
  28. Szabó Éva
  29. Szabó Margit
  30. Szellő Vilma
  31. Szűcs Mária
  32. Takács Ilona
  33. Takács Mária
  34. Vertetics Mária
  35. Vincze Miklós
  36. Völfer János
  37. Vörös Éva

IV.B osztály

IV.B osztály tablója (1959-1963) Osztályfőnök: Bogár Rózsa

  1. Bajontai Klára
  2. Bankó Zsuzsanna
  3. Barányi Mária
  4. Berta Margit
  5. Biczó Valéria
  6. Bozi Éva
  7. Cseh Mária
  8. Dancz Ilona
  9. Dankovics Mária
  10. Élő Marianna
  11. Fehér Julianna
  12. Finta Ildikó
  13. Fülöp Irén
  14. Gerse Erzsébet
  15. Harami Julianna
  16. Holéczy Éva
  17. Horváth Magdolna
  18. Horváth Zsófia
  19. Kovács Éva
  20. Kováts Márta
  21. Marton Katalin
  22. Nemes Anna
  23. Németh Erzsébet
  24. Németh Katalin
  25. Novák Éva
  26. Oláh Ágnes
  27. Péter Éva
  28. Pörneczi Erzsébet
  29. Ragályi Boglárka
  30. Rajki Ildikó
  31. Rédecsi Ilona
  32. Rózsavölgyi Mária
  33. Szakály Mária
  34. Szalai Anna
  35. Szekér Margit
  36. Takács Mária
  37. Tóth Erika

IV.C osztály

Osztályfőnök: Szalai Jenő, Gerse János

  1. Badics János
  2. Bakics János
  3. Bányai Lajos
  4. Bernát Tibor
  5. Cser Mária
  6. Csóka Antal
  7. Czobor Klára
  8. Dénes György
  9. Elekes Margit
  10. Fejes Rozália
  11. Fider Attila
  12. Gombkötő Endre
  13. Jakab Veronika
  14. Kardos Éva
  15. Kolonics Márta
  16. Kreiter Klára
  17. Lengyel Ida
  18. Lukács Ilona
  19. Martonfalvi Ágota
  20. Monostori József
  21. Németh István
  22. Polgár Terézia
  23. Pupp Judit
  24. Sinka Ilona
  25. Tóth Marianna
  26. Vincze István
  27. Németh Mihály
  28. Őri Lajos