« 2020. október »
H K Sz Cs P Sz V
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
Tinódi Atlétika Kupa

Készült: Szombathely, Sugár úti Atlétikai Stadion 2015.10.08. 9.30 óra

A verseny kilencedik alkalommal került megrendezésre Szombathelyen. A megye legnagyobb középiskolás versenye nagy érdeklődés mellett, jó időben zajlott. A verseny rangját emelte partneriskolánk, az admonti (Ausztria) Stiftsgymnazium csapatának a részvétele. A fiú és leány pontverseny győztesei a hagyományokhoz híven egy évre elnyerik a Tinódi vándorserleget, valamint megkapják annak kicsinyített mását.

Résztvevő iskolák

  • Admonti Stiftsgymnazium, Ausztria
  • Barabás György Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola, Sárvár
  • Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium
  • Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely
  • Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Szakiskola
  • Gépipari, Informatikai Műszaki Szakközépiskola és Kollégium
  • Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola, Szombathely
  • Jurisich Miklós Gimnázium, Kőszeg
  • Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola és Kollégium, Szombathely
  • Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium, Szombathely
  • Rázsó Imre Szakközépiskola és Szakiskola, Körmend
  • Savaria Közlekedési Szakképző Iskola, Szombathely
  • Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium
  • Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
  • Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző Iskola, Sárvár

Résztvevők száma: 392 tanuló

 

 

 

 

 

Tobábbi fényképek

 

 

 

Fiú pontverseny

1.
Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 177 pont
2.
Jurisich Miklós Gimnázium, Kőszeg 127 pont
3.
Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző Iskola, Sárvár 89 pont
4.
Gépipari Informatikai Műszaki Szakközépiskola és Kollégium, Szombathely 61 pont
5.
Rázsó Imre Szakközépiskola és Szakiskola, Körmend 52 pont
6.
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium 30 pont
7.
Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium 25 pont
8.
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium 21 pont
9-10.
Admonti Stiftsgymnazium, Ausztria 18 pont
9-10.
Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola és Kollégium, Szombathely 18 pont
11.
Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium, Szombathely 14 pont
12.
Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Szakiskola 10 pont
13.
Barabás György Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola, Sárvár 3 pont

Leány pontverseny

1.
Jurisich Miklós Gimnázium, Kőszeg 116 pont
2.
Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 86 pont
3.
Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző Iskola, Sárvár 81 pont
4.
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium 72 pont
5.
Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium 59 pont
6.
Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola és Kollégium, Szombathely 38 pont
7.
Admonti Stiftsgymnazium, Ausztria 32 pont
8.
Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola, Szombathely 17 pont
9.
Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium, Szombathely 15 pont
10.
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium 13 pont
11.
Rázsó Imre Szakközépiskola és Szakiskola, Körmend 6 pont
12.
Barabás György Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola, Sárvár 5 pont
13.
Savaria Közlekedési Szakképző Iskola, Szombathely 3 pont

 

Csikós Györgyné
a versenybizottság titkára