« 2020. október »
H K Sz Cs P Sz V
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
Díjazott diákok

Vincze Kata 12.B osztályos tanuló Bokányi Balázs 12.A osztályos tanuló Hajas András 12.A osztályos tanuló Darázs Barbara 12.B osztályos tanuló Földes András 12.B osztályos tanuló

2015-ben kimagasló tanulmányi munkájáért Vincze Kata 12.B osztályos tanuló kapta a gimnázium egykori igazgatójának nevét viselő Medvegy Antal-díjat.

Ebben az évben kiemelkedő tanulmányi munkájáért ÖDBK-jutalomban részesült Bokányi Balázs 12.A, Hajas András 12.A, Darázs Barbara 12.B és Földes András 12.B osztályos tanuló.

 

Fényképek

A 2014/2015-ös tanév versenyeredményei

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny - német nyelv

Országos 13. helyezett van Waarden Franciska 11.B (Berkovits Rita)
Móra Ferenc Novellaelemző és Fogalmazási Verseny

Országos döntőbe jutott
Pipics János
10.B (Lukács Katalin)
Savaria országos történelem verseny

Országos 6. helyezett Pipics János 10.B (Dr. Hajdu Tamás)
Szép magyar beszéd

Megyei 2. helyezett,
országos döntőbe jutott
Vincze Kata 12.B (Pernecker Csilla)
Móra Ferenc Novellaelemző és Fogalmazási Verseny

Országos döntőbe jutott
Dhellem Anna
12.B (Pernecker Csilla)
Research Competition & Award Utazás és turizmus

Országos 1. helyezett csapat
Agócs Alexandra
11.C (Vígh Viktor)
Kupi Zsófia 11.C (Vígh Viktor)
Laczó Bettina 11.C (Vígh Viktor)
Laczó Liliána 11.C (Vígh Viktor)
Lőke Anna
11.C (Vígh Viktor)
Siker Kulcsa vetélkedő

Országos 2. helyezett csapat
Bíró Bence
11.A (Vígh Viktor)
Kucsera Melitta 11.A (Vígh Viktor)
Palkovits Máté 11.A (Vígh Viktor)
Országos 4. helyezett csapat Horváth Dóra 11.A (Vígh Viktor)
Novák Péter 11.B (Vígh Viktor)
van Waarden Franciska 11.B (Vígh Viktor)
Bolyai Matematika Csapatverseny

Országos 4. helyezett csapat
Bolla Evelin
10.D (Hegyiné Németh Andrea)
Molnár Dániel

10.D

(Hegyiné Németh Andrea)
Poór Szandra 10.D (Hegyiné Németh Andrea)
Simon Bence 10.D (Hegyiné Németh Andrea)
Szakma kiváló tanulója

Országos 4. helyezett
Horváth Alexandra
14.Sz (Némethyné Dobos Enikő)
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Megyei 2. helyezett
Fülöp Ákos
11.A (Hevér Mihály)
Bolyai Matematika Verseny

Megyei 2. helyezett Fülöp Ákos
11.A (Hevér Mihály)
Némethy Franciska 10.B (Lőke Dóra)
Krisztus arcok című rajzpályázat

Megyei 2. helyezett Schlögl Robin
11.A (Grodvaltné Martos Veronika)
Implom József helyesírási verseny

Megyei 3. helyezett
Kupi Boglárka 12.C (Pernecker Csilla)
Édes Anyanyelvünk verseny

Megyei 3. helyezett
van Waarden Franciska 11.B (Simonné Keszei Anita)