« 2017. augusztus »
H K Sz Cs P Sz V
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
A+ A-
Tinódis díjazottak
A díjazottak

Oklevél Lengyel Péterné részére

A Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző Iskolában végzett megbízható, lelkiismeretes és becsületes munkája, továbbá az intézmény pedagógiai munkáját, az iskolai és városi rendezvények lebonyolítását segítő kötelességtudó gondnoki tevékenysége elismeréseként "közszolgálati érdemérem" kitüntetésben részesült.

Oklevél Vígh Viktor részére

Példaértékű szaktanári tehetséggondozó és hátránykompenzáló munkájáért, a korszerű pedagógiai szakmódszertan, a digitális technikák magas színvonalú alkalmazásáért, a diákönkormányzat lelkiismeretes segítéséért, az iskolai környezetvédelmi nevelés koordinálásáért, aktív diák- és tanárközösség formáló tevékenysége elismeréseként "Gárdonyi érdemérem" kitüntetésben részesült.

Pernecker Csilla Barabás György emlékérmet kapott a kollégái titkos szavazata alapján.

 

Tinódis díjazottak

Takács Tünde 12.B osztályos tanuló

2011-ben kimagasló tanulmányi munkájáért
Takács Tünde 12.B osztályos tanuló kapta
a gimnázium egykori igazgatójának nevét viselő
Medvegy Antal-díjat.

 

Hóbor Péter 12.B osztályos tanuló

A tavaly alapított DSE-díjat
Hóbor Péter 12.B osztályos tanuló vehette át,

 

Varga Zsófia 13.A osztályos tanuló Szabados Márk 12.C osztályos tanuló

a DÖK-díjazottjai pedig Varga Zsófia a 13.A
és Szabados Márk a 12.C osztály tanulója.

 

 

A 2010/2011-es tanév versenyeredményei

Humán

Tinódis díjazottak

Édes anyanyelvünk

Országos döntőbe jutott (megyei 2. helyezett)
Takács Tünde 12.B
Felkészítő tanár: Lukács Katalin

III. országos és határon túli vers- és prózamondó verseny

Országos döntőbe jutott, elnyerte a "Falu krónikása" díjat
Farkas Gergő 12.A
Felkészítő tanár: Nagy Péterné

Magyar Kultúra Napja alkalmából rendezett szavalóverseny

Megyei 1. helyezett
Szakács Eszter 11.B
Felkészítő tanár: Simonné Keszei Anita
Megyei 2. helyezett
Takács Anna 10.B
Felkészítő tanár: Nagy Péterné

Szép magyar beszéd

Országos döntőbe jutott (megyei 1. helyezett)
Csonka Fruzsina 11.B
Felkészítő tanár: Simonné Keszei Anita

Dukai Takách Judit versmondó versenyen

Megyei 1. helyezett
Hindi Fatima 11.A
Megyei 3. helyezett
Hajba Beatrix 11.A
Felkészítő tanár: Csejetiné Libricz Henriett

Vasi Géniusz tehetséggondozó verseny

Anyanyelv és kommunikáció
Megyei 1. helyezett
Simon András 11.B
Felkészítő tanár: Simonné Keszei Anita
Ember és társadalom
Megyei 1. helyezett
Takács Tünde 12.B
Felkészítő tanár: Dr. Hajdu Tamás

Reál

IV. Országos Földtudományi Diákkonferencia

Országos 1. helyezett
Simon András 11.B
Felkészítő tanár: Vígh Viktor

Hlavay József Országos Környezettudományi és Műszaki Diákkonferencia

Országos 1. helyezett
Simon András 11.B
Felkészítő tanár: Vígh Viktor

Utazás és turizmus tantárgy országos csapatverseny

Országos 1. helyezett
Csejtei Tamás 11.B
Csonka Fruzsina 11.B
Hamadi Mirjam 11.B
Németh Zoltán 11.B
Felkészítő tanár: Vígh Viktor

A siker kulcsa országos csapatverseny

Országos 1. helyezett
Csejtei Tamás 11. B
Csonka Fruzsina 11.B
Hamadi Mirjam 11.B
Felkészítő tanár: Vígh Viktor

Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny

Országos 6. helyezett (megyei 1. helyezett)
Poós Tamás 9.D
Felkészítő tanár: Bognár Nóra

Nyelvek

Vasi Géniusz tehetséggondozó verseny

angol nyelv
Megyei 1. helyezett
Dávid Ádám 10.B
Megyei 2. helyezett
Balogh Petra 11.A
Ódor István 10.B
Megyei 3. helyezett
Hajas Bálint 10.B
Felkészítő tanár: Kovács Beáta

német nyelv
Megyei 1. helyezett
Kráner Ildikó 12.B
Felkészítő tanár: Kacsa Cecília

Sümegi területi német nyelvű országismereti verseny

Megyei 3. helyezett csapat
Tendli Dóra 11.B
Dabis Gábor 11.B
Felkészítő tanár: van Waardenné csete Ildikó

Német Nyelvi Verseny

Megyei 3. helyezett
Hajas Bálint 10.B
Felkészítő tanár: Berkovits Rita

Kenguru országismereti verseny

4. kategória angol nyelv
Megyei 1. helyezett
Dávid Ádám 10.B
Megyei 3. helyezett
Hajas Bálint 10.B
Felkészítő tanár: Kovács Beáta

5. kategória angol nyelv
Megyei 1. helyezett
Magyar Krisztina 11.B
Felkészítő tanár: Némethné Rádl Krisztina

5. kategória német nyelv
Országos 7. helyezett (megyei 1. helyezett)
Hajas Bálint 10.B
Felkészítő tanár: Berkovits Rita

6. kategória angol nyelv
Megyei 1. helyezett
Móricz Nikolett 12.A
Felkészítő tanár: Bognár Nóra
Megyei 2. helyezett
Szabó Ádám 12.B
Felkészítő tanár: Czeglédiné Szabó Klára
Megyei 3. helyezett
Smidéliusz Dóra 12.B
Felkészítő tanár: Czeglédiné Szabó Klára

6. kategória német nyelv
Megyei 3. helyezett
Szabados Márk 12.C
Felkészítő tanár: Csejteiné Libricz Henriett