« 2022. december »
H K Sz Cs P Sz V
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
2018-2019

12.A osztály

Osztályfőnök: Vígh Viktor

  1. Ács Fanni
  2. Bánó Márk Áron
  3. Bolfert Viktória
  4. Bolla Rebeka
  5. Dénes Dorina
  6. Fájer Sára Rebeka
  7. Farkas Gabriella
  8. Fonyó Valentin
  9. Góczán Pál
  10. Góczán Péter
  11. Gönye Adrienn
  12. Horváth András
  13. Horváth Bálint József
  14. Horváth Cintia Izabella
  15. Juranits Richárd
  16. Kámán Petra
  17. Kövesdi Dávid
  18. Nagy Vivien
  19. Nemes Attila
  20. Németh Julianna
  21. Németh Mirtill Krisztina
  22. Szabó Anna
  23. Szalai Franciska
  24. Szélessy Tünde
  25. Takács Dániel
  26. Tóth Patrik
  27. Varga Rebeka


12.B osztály

Osztályfőnök: Gacs Miklós

  1. Amey Borbála Liza
  2. Balogh Annamária
  3. Csejtei Balázs Dániel
  4. Gönye Veronika
  5. Győrvári Bálint András
  6. Horváth Anna
  7. Horváth Réka
  8. Illés Csenge
  9. Imre Gergő Marcell
  10. Kiss Zsombor
  11. Kondics Bianka
  12. Kovács Hanna
  13. Mesterházy Dóra
  14. Mészáros Vivien
  15. Németh Diána
  16. Németh Míra Kitti
  17. Németh Nátán André
  18. Németh Szilárd
  19. Pócza Vivien
  20. Pup Dorina
  21. Sinka Krisztina
  22. Szabó Bence
  23. Szakos Péter
  24. Szalai Ágoston Zoltán
  25. Szentgyörgyvári Ivett
  26. Szöllősi Friderika
  27. Tar Ádám
  28. Varga Aliz


12.C osztály

Osztályfőnök: Pernecker Csilla

  1. Balogh Viktória
  2. Bernhard Georgina Erzsébet
  3. Dede Petra
  4. Desics Maja Patrícia
  5. Dobó Dorina
  6. Eckert Réka
  7. Gecse Annabella Boglárka
  8. Góczán Nóra
  9. Hajba Andrea Dorina
  10. Horváth Mercédesz
  11. Horváth Zsófia
  12. Károlyi Krisztina
  13. Kecskés Bianka Henriett
  14. Kelemen Bernadett
  15. Kiss Fruzsina Alexandra
  16. Kovács Fanni
  17. Kovács Flóra
  18. Linka Nikoletta Mária
  19. Márkus Gabriella
  20. Mészáros Eszter
  21. Mihácsi Anna
  22. Mihátsi Hajnalka
  23. Nagy Vivien Erzsébet
  24. Paál Viktória
  25. Sinka Zsanett
  26. Skriba Ágnes Erzsébet
  27. Stájerits Eszter Kata
  28. Varga Viktória


12.D osztály

Osztályfőnök: Vargáné Horváth Judit

  1. Ágoston Debora Noémi
  2. Akóts Marcell
  3. Bakonyi Kíra
  4. Biró Dóra
  5. Biró Gréta
  6. Bokor Krisztina
  7. Bokor Patrik
  8. Csiszár Tamás
  9. Hegyi Márton Levente
  10. Horváth Kristóf István
  11. Horváth Olivér
  12. Horváth Rebeka
  13. Hujber Gréta
  14. Incze Gábor Bence
  15. Kósi Helga
  16. Mester Evelin
  17. Nardai Daniella
  18. Németh Bálint
  19. Németh Bence
  20. Pados Kata
  21. Palkovics Ákos Sándor
  22. Pázsi Máté Imre
  23. Péter Evelin
  24. Pongrácz Petra
  25. Rabi János
  26. Szalai Katalin Krisztina
  27. Tánczos Nikolett
  28. Tischler Gergő