« 2022. augusztus »
H K Sz Cs P Sz V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
2014-2018

12.A osztály

Osztályfőnök: Lukács Katalin

  1. Becker Janka Borbála
  2. Benedikti Dániel
  3. Bognár Bence
  4. Bokor Barbara
  5. Bősze Boglárka
  6. Budai Balázs
  7. Darics Nikolett
  8. Fekete Lili
  9. Fider Ádám Attila
  10. Fűzfa Tifani
  11. Gál Sándor
  12. Gáspár Milán
  13. Gróf Annamária
  14. Horváth Beáta Bettina
  15. Horváth Patrícia Ágnes
  16. Hujber Virág Klaudia
  17. Humli Anett
  18. Illés Boldizsár
  19. Illés Erik
  20. Lysewycz Adrienn
  21. Mihátsi Ákos
  22. Molnár Domonkos
  23. Németh Katrin
  24. Pintér Martin
  25. Pungor Bendegúz
  26. Szabó Mátyás
  27. Szele Boglárka
  28. Szokolszky Miklós
  29. Takács Zsófia
  30. Urbán Bernadett

12.B osztály

Osztályfőnök: Lőke Dóra

  1. Auer Nikolett
  2. Bánáti Kíra Eliza
  3. Bernáth Evelin Virág
  4. Binder Natália
  5. Bódi Vanessza Evelin
  6. Cseh Kornél Ramón
  7. Csihar Enikő
  8. Hartmann Réka
  9. Hegyi Balázs Gergő
  10. Horváth Ildikó
  11. Kozma Richárd
  12. László Sára
  13. Melegh Regina Anna
  14. Monostori Patrik
  15. Németh Fanni
  16. Németh Marcell Péter
  17. Ódor Gergő Csaba
  18. Ornódi Zsófia Enikő
  19. Östör Dominik Vilmos
  20. Pap Cintia Beatrix
  21. Schimmer Dzsesszika
  22. Schneider Brigitta
  23. Sebesi Patrik Lajos
  24. Simon Titanilla
  25. Sipos Nikolett
  26. Smidéliusz Fanni
  27. Steininger Dóra
  28. Szakály Patrícia
  29. Veiczer Ildikó
  30. Zsebi Alexandra

12.C osztály

Osztályfőnök: Kovács Beáta

  1. Bakucz Daniella Tünde
  2. Beles Enikő
  3. Bíró Katica
  4. Boros Máté
  5. Csiki Péter
  6. Dudás Enikő
  7. Farkas Viktória
  8. Gaál Ciprián
  9. Geiszter Martin
  10. Hencz Bettina
  11. Horváth Eszter
  12. Horváth Martin István
  13. Iglódi Beatrix
  14. Kiss Alexandra
  15. Kiss Dávid Kornél
  16. Kulcsár Henrietta
  17. Nagy Brigitta
  18. Pócza Zoltán
  19. Szabó Barbara
  20. Szabó Krisztofer
  21. Szakály Katinka
  22. Szakos Bence
  23. Szekrény Laura
  24. Vamper Dávid
  25. Vörös István László
  26. Winkelbauer Patrik