« 2022. május »
H K Sz Cs P Sz V
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
2013-2017

12.A osztály

Osztályfőnök: Simonné Keszei Anita

  1. Bak Katalin
  2. Biró Flóra
  3. Dénes Patrik
  4. Iván Viktória
  5. Kálmán Anna
  6. Keszei Mihály Szabolcs
  7. Kiss Dávid
  8. Kum Elizabet Fanni
  9. Linka László Ádám
  10. Lukács Izabella
  11. Majerhoffer Nóra
  12. Máthé Ádám
  13. Nárai Domonkos
  14. Németh Kata
  15. Rigó Réka Evelin
  16. Rozmán Liliána
  17. Sági Dániel
  18. Sági Manuéla
  19. Smidéliusz Szandra
  20. Szabó Dorina Rebeka
  21. Szabó Márton
  22. Szaksz Réka Eliza
  23. Szőke Szeverina Anna
  24. Szőllősi Adrián István
  25. Tamics Brigitta
  26. Velladics Krisztofer György
  27. Zrínyi Eszter Zsuzsanna


12.B osztály

Osztályfőnök: van Waardenné Csete Ildikó

  1. Bánó Péter Ákos
  2. Biró Glória Anna
  3. Bősze Bence Vilmos
  4. Czeglédi Fruzsina
  5. Fejes Fruzsina
  6. Gécs Angelika Diána
  7. Gécs Réka Vivien
  8. Győrvári Flóra Johanna
  9. Iszak Evelin
  10. Károlyi Barbara
  11. Kiss Réka
  12. Koronczai Fanni
  13. Kraszni Karina
  14. Mészáros Alexandra Viktória
  15. Molnár Luca
  16. Monostori Bence Róbert
  17. Nagy Alexandra
  18. Németh Erik
  19. Németh Evelin
  20. Némethy Franciska
  21. Neszvecskó Petra Eszter
  22. Pipics János István
  23. Pukler Kíra
  24. Schimmer Dániel Lajos
  25. Szabó Zsófia
  26. Takács Boglárka
  27. Ternyák-Hajba Adrienn
  28. Toldi Petra


12.C osztály

Osztályfőnök: Berkovits Rita

  1. Bándli Márk
  2. Boros Richárd
  3. Egyházi Evelin
  4. Farkas Miksa
  5. Gruber Flóra Rita
  6. Halász Barbara
  7. Iván Alexandra
  8. Kósi Doroti
  9. Kovács Adél Mária
  10. Kulcsár Zoltán
  11. Molnár Máté
  12. Nagy Olivér
  13. Nagy Réka
  14. Ötvös Ádám
  15. Pék Marcell
  16. Pénzes Kitti
  17. Pintér Valentin Előd
  18. Poós Milán
  19. Reiber Nikoletta
  20. Savanyó Márk
  21. Szabó Angelika
  22. Szakál Erik
  23. Tuba Bence
  24. Varga Teodóra Anna
  25. Vass Petra
  26. Végh Tímea
  27. Viszket Dániel


12.D osztály

Osztályfőnök: Csejteiné Libricz Henriett

  1. Balázs Barbara Marietta
  2. Bándli Barbara Júlia
  3. Bolla Evelin
  4. Boros Boglárka
  5. Eredics Vivien Fatime
  6. Ferenczi Vivien
  7. Gergely Kincső
  8. Kemendi Réka Anna
  9. Komondi Zsófia
  10. Kovács Krisztina Rita
  11. Kulcsár Mónika
  12. Kun Henrietta Mária
  13. Laki Petra Patrícia
  14. Mecséri Rebeka
  15. Mészáros Adrienn
  16. Molnár Dániel
  17. Molnár Dorina
  18. Németh Eszter
  19. Németh Evelin
  20. Németh Nikolett Erzsébet
  21. Németh Tifani
  22. Pintér Viktória
  23. Poór Szandra
  24. Simon Bence
  25. Szabó Fruzsina Ildikó
  26. Szabó Gergő
  27. Tóth András Árpád