« 2022. május »
H K Sz Cs P Sz V
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
2012-2016


12.A osztály

Osztályfőnök: Szalai Viktória

  1. Biró Bence
  2. Boros Boglárka
  3. Csiszler Richárd
  4. Fájer Melinda
  5. Fülöp Ákos Péter
  6. Hannos Dóra
  7. Horváth Dóra Valéria
  8. Horváth Péter
  9. Kassas Márk
  10. Klauzer Petra
  11. Kucsera Melitta
  12. Lempeg Mátyás
  13. Mihácsi Eszter
  14. Móricz Fruzsina
  15. Ódor Bálint Csaba
  16. Palkovics Máté Gyula
  17. Pfeiffer Bálint József
  18. Pintér Viktória
  19. Prukner Péter
  20. Szabó Márk
  21. Szemes Júlia Mária
  22. Szűcs Dominika Bianka
  23. Talabér Csaba Imre
  24. Zábó Barbara


12.B osztály

Osztályfőnök: Sárvári Anita

  1. Ács Réka
  2. Fülöp Enikő
  3. Gergácz Martin
  4. Heller Boglárka
  5. Horváth Rebeka
  6. Józsa Vivien
  7. Kiss Gergő
  8. Kiss Rebeka
  9. Kovács Arnold
  10. Marton Abigél
  11. Máté Rebeka
  12. Molnár Bettina Julianna
  13. Németh Boglárka
  14. Németh Szilvia Erzsébet
  15. Novák Péter
  16. Preinsberger Dóra
  17. Schlögl Robin
  18. Sipos Ádám
  19. Sipos Bernadett
  20. Szabó Nóra
  21. Szakos Márk
  22. Szalai Máté Balázs
  23. Szentgyörgyvári Enikő
  24. Tóth Noémi
  25. Török Róbert
  26. van Waarden Franciska Anna
  27. Varga Fanni
  28. Varga Zsófia Katalin
  29. Végh Barbara
  30. Wawrzsák Áron


12.C osztály

Osztályfőnök: Hegyiné Németh Andrea

  1. Agócs Alexandra Mária
  2. Czöndör Bálint Lajos
  3. Császár Gábor
  4. Cseledi Bálint Gábor
  5. Gulyás Fanni
  6. Gulyás Vivien
  7. Ható Bálint
  8. Horváth Cintia
  9. Horváth Marcell
  10. Kiss Benjamin
  11. Kiss László Dávid
  12. Kupi Zsófia
  13. Laczó Bettina
  14. Laczó Liliána
  15. Lőke Anna
  16. Molnár Csilla Éva
  17. Musits Krisztián
  18. Nagy Zoltán
  19. Németh Balázs Tamás
  20. Németh Fanni
  21. Németh Péter
  22. Rácz Ádám
  23. Stern Mia Chiara
  24. Szabó Kevin
  25. Szalai Bianka Éva
  26. Török Roland
  27. Vincze Lívia


12.D osztály

Osztályfőnök: Takács Attila

  1. Baksay Krisztofer
  2. Balázsi Rebeka
  3. Döbrösi Vanda
  4. Gergits Szabina Beáta
  5. Gróf Benjamin
  6. Haller Szimonetta
  7. Horváth András
  8. Horváth Dániel
  9. Humli Dzsenifer
  10. Illés Evelin
  11. Kovács Dominika
  12. Major Levente Tibor
  13. Nagy Róbert
  14. Németh Tamás
  15. Pék Flóra
  16. Rozner Krisztián Zoltán
  17. Salamon Petra
  18. Savanyó Martina
  19. Simon Jennifer
  20. Simon Márk
  21. Tarczi Szimonetta
  22. Tóth Dzsenifer