« 2022. december »
H K Sz Cs P Sz V
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
2007-2011
2006-2011

13.A osztály

Osztályfőnök: Sárvári Anita

  1. Bogdán István
  2. Bogdán Lajos
  3. Csitkovits Szabina
  4. Farkas Kinga
  5. Fehér István
  6. Gömbös Dániel Gábor
  7. Györke Brigitta
  8. Hamadi Omár Péter
  9. Joós Szimonetta
  10. Kiss Ádám
  11. Kusztor Barbara
  12. Markovics Dániel
  13. Ments Barnabás
  14. Mészáros Ramóna
  15. Molnár Péter
  16. Muhovits Bálint
  17. Nagy Dániel
  18. Németh Lilla
  19. Németh Szidónia Katalin
  20. Ódor Kristóf
  21. Orbán Ramóna
  22. Pásti Laura Eszter
  23. Pénzes Evelin
  24. Pfeiffer Laura Erzsébet
  25. Raschka Patrik
  26. Reimringer Kevin
  27. Simon Eszter Katalin
  28. Süle Bence
  29. Szekeres Gergely
  30. Takács Ágnes
  31. Varga Enikő
  32. Varga Eszter
  33. Varga Zsófia

 


12.B osztály

Osztályfőnök: Gacs Miklós

  1. Amey Boglárka
  2. Bándli Leila
  3. Bíró Laura Kitti
  4. Bokor Péter
  5. Borzon Tibor
  6. Böröndy Milán Károly
  7. Bősze Zsanett
  8. Darázs Adrienn
  9. Fazekas Lilla
  10. Franczik Petra
  11. Gőcze Gergő Zsolt
  12. Hábeller Philip
  13. Hóbor Péter
  14. Hompok Hunor
  15. Horváth Andrea
  16. Kappel János
  17. Károlyi Lilla
  18. Keszei Balázs
  19. Kovács Ádám
  20. Kovács Eszter
  21. Kráner Ildikó
  22. Kurcsics Imre
  23. Láng Boglárka Renáta
  24. László Andrea
  25. Megmondja Zsófia
  26. Nagy Glória Gréta
  27. Németh Dorián
  28. Pethő Bence
  29. Smidéliusz Dóra
  30. Soós Dorottya
  31. Süle Dóra
  32. Szabó Ádám
  33. Szabó Eszter
  34. Takács Tünde

12.C osztály

Osztályfőnök: Vígh Viktor

  1. Auer Marietta
  2. Bognár Gabriella
  3. Csonka Klaudia
  4. Csuka Henrietta
  5. Dancsecs Klaudia
  6. Dominek Marietta
  7. Erdélyi Bianka Dorina
  8. Fehér Dóra
  9. Fekete Melitta
  10. Gerencsér Viktor
  11. Gyürü Andrea Anna
  12. Hegyi Péter
  13. Hencsei Tamás
  14. Horváth Ádám
  15. Horváth József
  16. Horváth László
  17. Kardos Ramóna
  18. Király Diána
  19. Kiss Anett
  20. Kiss Lívia
  21. Laczi András
  22. Magyar Gabriella
  23. Mészáros Elza Flóra
  24. Miklós Georgina Klaudia
  25. Nagy Dávid
  26. Németh Adrienn
  27. Németh Kitti
  28. Németh Lilla
  29. Pados Réka
  30. Sipos Barbara
  31. Stájerics Ádám Sándor
  32. Stefanics Arnold
  33. Szabados Márk
  34. Szabó Dániel
  35. Szabó Szandra
  36. Tóbiás Patrik
  37. Tóth Anna
  38. Vincze Viktória

 

 

 

 

 


12.D osztály

Osztályfőnök: Pernecker Csilla

  1. Ágoston Viktória
  2. Albert Brigitta
  3. Auer Veronika
  4. Barasits Bettina
  5. Barkovics Ramóna
  6. Biczó Alexandra
  7. Bujtás Nikoletta
  8. Csizmadia Martina Szandra
  9. Csóka Martin
  10. Gombási Mónika
  11. Gróf Andrea
  12. Horváth Eszter
  13. Horváth Evelin
  14. Horváth Vivien I
  15. Horváth Vivien II
  16. Juhász Martina
  17. Kertes Mónika
  18. Kiss Titanilla
  19. Molnár Gergő
  20. Molnár Kata
  21. Németh Evelin
  22. Pencz Krisztián Gábor
  23. Puklér Tímea
  24. Pup Klaudia
  25. Rajki Georgina
  26. Rozmann Zsolt
  27. Seregély Ildikó
  28. Szabó Ádám
  29. Takács Roland
  30. Tóth Anett
  31. Tölgyesi Richárd
  32. Varga Ákos
  33. Vass Eszter
  34. Vida Laura