« 2022. május »
H K Sz Cs P Sz V
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
2006-2010
2005-2010

13.A osztály

Osztályfőnök: Grodvalt Ottó

  1. Bertha Andrea
  2. Biró Kitti
  3. Burka Barbara
  4. Csákvári Zoltán
  5. Csillag Éva
  6. Csiszár Annamária
  7. Csontos Marina
  8. Fider Gábor
  9. Gábor Viktória
  10. Giczinger Alexandra
  11. Giczinger Dóra
  12. Hatos Szabina
  13. Hevér Julianna
  14. Homlok Dániel
  15. Horváth Brigitta
  16. Horváth Krisztián
  17. Komáromi Laura
  18. Kontó Norbert
  19. Kovács Kitti
  20. Musatics Georgina
  21. Németh Dániel
  22. Németh Krisztián
  23. Németh Petra
  24. Németh Valentina
  25. Oláh Klaudia
  26. Pukler Dóra Zsófia
  27. Schönberger Zsófia
  28. Szabó Dóra
  29. Szabó Kornél
  30. Szalai Krisztina
  31. Szenteleki Cintia
  32. Tőke Adél
  33. Vass Eszter

 


12.B osztály

Osztályfőnök: Némethné Rádl Krisztina

  1. Bátorfi Richárd
  2. Bókkon Bálint
  3. Brecska Bálint
  4. Gáncs Barbara
  5. Gömböcz Dóra
  6. Gróf Katalin
  7. Győrfy Kitti
  8. Horváth Ádám
  9. Horváth Ágnes
  10. Horváth Marianna Luca
  11. Horváth Norbert
  12. Hunyadi Franciska
  13. Kajdi Ferenc
  14. Kovács Eszter
  15. Markó Roland
  16. Marton Dalma
  17. Németh Ferenc Zoltán
  18. Németh Gergő
  19. Németh Viktória
  20. Oszkó Kata
  21. Pankaczi Fruzsina
  22. Papp Renáta
  23. Pécz Anita
  24. Rácz Tamás
  25. Rövid Zsófia
  26. Salamon Szonja
  27. Sélley Anna
  28. Takács Boglárka
  29. Tóth Cintia
  30. Vámos Tamás
  31. Végh Balázs

12.C osztály

Osztályfőnök: Lukács Katalin

  1. Asbóth Alexandra
  2. Balassa Zita
  3. Baranyai Evelin
  4. Barbalics Eszter
  5. Biczó Judit
  6. Csejtei Péter
  7. Csepregi Georgina
  8. Farkas Barbara
  9. Fider Bettina
  10. Frigy Nikoletta
  11. Gál Katalin
  12. Hegedüs Cintia
  13. Imre Kíra
  14. Joós Barnabás
  15. Kiss Judit
  16. Kiss Vivien
  17. Kollár Klaudia
  18. Leitgeb Eszter
  19. Mainone Renáta
  20. Molnár Balázs
  21. Moór Dalma
  22. Németh János
  23. Németh Zoltán
  24. Oszkó Petra
  25. Papp Tímea
  26. Pethő Kitti
  27. Sásdi Gréta Veronika
  28. Szőnye Nóra
  29. Takács Brigitta
  30. Tóth Edit
  31. Varga Kadosa
  32. Vörös Bálint

12.D osztály

Osztályfőnök: Czeglédiné Szabó Klára

  1. Balogh Tímea
  2. Desits Milán
  3. Ferenczi Evelin
  4. Gerencsér Nóra
  5. Gömbös Gábor József
  6. Hideg Ádám
  7. Horváth Kinga
  8. Karáth Ibolya
  9. Kiniczki László
  10. Kiricsi László
  11. Kiss Klaudia
  12. Kocsis Dalma
  13. Lakos Katalin
  14. Májer Linda
  15. Mógor Vivien
  16. Molnár Barnabás
  17. Németh Ádám
  18. Németh Ramóna
  19. Palkovits Balázs
  20. Pásti Dóra
  21. Péntek András
  22. Rédecsi Adrienn
  23. Schweiger Vivien
  24. Sebestyén Richárd
  25. Toldi Szilvia
  26. Tömböly Viktória
  27. Vizsy Vivien