« 2022. december »
H K Sz Cs P Sz V
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
2005-2009
2004-2009

13.A osztály

Osztályfőnök: van Waardenné Csete Ildikó

  1. Balassa Viktor
  2. Berta Klaudia
  3. Bincze András
  4. Cserági Máté István
  5. Czupor Szilvia
  6. Farkas Csilla
  7. Horváth Mónika Veronika
  8. Horváth Richárd Péter
  9. Kiss Márta
  10. Kiss Renáta
  11. Kovács Melánia
  12. Kuti Melinda
  13. Laki Ákos
  14. Lakner Veronika
  15. Mednyánszki Júlia
  16. Mentes Katalin
  17. Molnár Tamás
  18. Müllner Nóra Viola
  19. Németh Áron
  20. Németh Gabriella
  21. Németh István
  22. Pásti Gabriella
  23. Rauf Brigitta
  24. Soós Bálint Attila
  25. Sőre Karolina
  26. Szabó Balázs
  27. Szalay Orsolya
  28. Tarr Erzsébet Éva
  29. Varga Boglárka
  30. Varga Dávid
  31. Vass Bernadett
  32. Vecsei András

 


12.B osztály

Osztályfőnök: Simonné Keszei Anita

  1. Balka Júlia
  2. Bálint Levente
  3. Berényi Gyula
  4. Biczó Anett
  5. Csonka András Tamás
  6. Czeglédi Boglárka
  7. Dávid Krisztián
  8. Dénes Attila
  9. Dugovics Ádám Titusz
  10. Farkas Nóra
  11. Fekete Zsuzsanna
  12. Herczeg Brigitta
  13. Horváth Brigitta I.
  14. Horváth Brigitta Ii.
  15. Joó Márton Elemér
  16. Kasza Péter
  17. Kocsis Judit Anna
  18. Koronczai Noémi
  19. Kovács Adrienn Gizella
  20. Kráner Anikó
  21. Márkus Gabriella
  22. Molnár Barbara
  23. Molnár Bálint
  24. Németh Renáta Eszter
  25. Németh Réka
  26. Pados Andrea
  27. Sándorfi Gergő
  28. Sőre Orsolya
  29. Steirich Mercédesz
  30. Steller Bettina
  31. Szalai Szilvia
  32. Szijártó Anikó Kitti
  33. Szíjártó Dániel László
  34. Trombitás Ádám
  35. Vajda Vivien

12.C osztály

Osztályfőnök: Berkovits Rita

  1. Darvalics Krisztina
  2. Dömölki Kata
  3. Farkas Zoltán Dániel
  4. Fehér Ervin József
  5. Fodor Fanni
  6. Földi Petra
  7. Gaál Violetta
  8. Gazdag Máté
  9. Horváth Anikó Mária
  10. Ingiszi Nóra
  11. Karvalics Anett
  12. Király Gergő Péter
  13. Krajczár Zsanett
  14. Kupi Eszter
  15. Lázár Ilona
  16. Liszt Kata
  17. Lónai Gábor
  18. Maróthy Eszter
  19. Melegh Gábor Ádám
  20. Molnár Katalin
  21. Németh András
  22. Németh Daniella
  23. Németh Dávid
  24. Németh Lilla Gitta
  25. Németh Tamás
  26. Pataki Zoltán
  27. Rumi Erika
  28. Szabó Cintia
  29. Szabó Mirandolina
  30. Szijártó Bianka
  31. Takács Tamás
  32. Tamási Boglárka Judit
  33. Tar Katalin
  34. Tendli Gábor
  35. Tóth Eszter
  36. Zádori László
  37. Zrínyi Lilla Katalin

12.D osztály

Osztályfőnök: Nagy Péterné

  1. Biczó Krisztián
  2. Boda Barbara
  3. Bokor Nóra
  4. Falusi Tímea Georgina
  5. Gerencsér Judit
  6. Gombási Bernadett
  7. Gosztolya Ákos Péter
  8. Gulyás Nóra
  9. Horváth Virág
  10. Jánossy Edit Éva
  11. Józsa Norbert
  12. Juhász Anna
  13. Khell Antónia
  14. Kovács Andrea Szandra
  15. Kozma Amanda Mária
  16. Kubovics Tímea
  17. Lovagi Alexandra
  18. Márton Csilla Zsuzsanna
  19. Molnár Alexandra
  20. Nagy Andrea
  21. Németh Dávid
  22. Németh Zsaklin
  23. Pécz Izabella
  24. Péntek Gábor
  25. Piri Zsanett
  26. Rajki Miklós
  27. Rácz Roland
  28. Ruzsics Boglárka
  29. Süle Alexandra
  30. Szele Nikoletta
  31. Szolnoki Petra
  32. Takács Anita
  33. Tóth Kornél
  34. Tóth Renáta Éva
  35. Tömböly Réka
  36. Virág Eszter
  37. Zádori Tímea