« 2022. május »
H K Sz Cs P Sz V
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
2003-2007
1999-2007

12.A osztály

Osztályfőnök: Pernecker Csilla

  1. Amey Mátyás
  2. Berghoffer Zsolt
  3. Bognár Györgyi
  4. Bősze Nikoletta
  5. Czeglédy Eszter
  6. Csupor Ádám
  7. Dávid Viktória
  8. Emmer Gyöngyi
  9. Eredics Tamás
  10. Gaál Adél
  11. Góczán Gréta
  12. Hajba László
  13. Haller Máté
  14. Hóbor István
  15. Holpert Krisztina
  16. Kajdi Eszter
  17. Kiss Klaudia
  18. Kondor Bálint
  19. Kupi Lívia
  20. Major Katalin
  21. Molnár Károly
  22. Nagy Bálint
  23. Nagy Bernadett
  24. Naszádos Jácint
  25. Németh Ágnes
  26. Németh Viktória
  27. Papp Anita
  28. Pártli Boglárka
  29. Péntek Brigitta
  30. Sinka Gábor
  31. Szabó Anett
  32. Szijártó Ádám
  33. Vörös Andrea

 


12.B osztály

Osztályfőnök: Gacs Miklós

  1. Balka László
  2. Balla Károly
  3. Biró Anita
  4. Bodorics Krisztián
  5. Bokor Annamária
  6. Bolla Barbara
  7. Csuka Nikoletta
  8. Fülöp Annamária
  9. Gál Eszter
  10. Gerse Gábor
  11. Gróf Zoltán
  12. Horváth András
  13. Horváth Andrea
  14. Horváth Boglárka
  15. Hódi Petra
  16. Istenes László
  17. Iszak Nikoletta
  18. Kazmar Zsófia
  19. Kálovits Klaudia
  20. Kertes Norbert
  21. Kondor Kitti
  22. Kontics Kinga
  23. Mainone Richárd
  24. Németh László
  25. Papp Patrícia
  26. Rácz Laura
  27. Rozmán András
  28. Simon Zoltán
  29. Szabó Norbert
  30. Szanyi Katalin
  31. Takács Éva
  32. Tóth Ádám
  33. Vincze Amanda

12.C osztály

Osztályfőnök: Vígh Viktor

  1. Barkovics Richárd
  2. Bándoli Annamária
  3. Boda Alexandra
  4. Bodnár Renáta
  5. Bokor Máté
  6. Csébich Krisztián
  7. Csire Miklós
  8. Czenki Péter
  9. Darvalics Gábor
  10. Dénes Anita
  11. Ferencz Zoltán
  12. Horváth Andrea
  13. Horváth Beáta
  14. Horváth Csilla
  15. Kiss Péter
  16. Kokas Gyula
  17. Molnár Adrienn
  18. Molnár Bálint
  19. Németh Anna
  20. Németh Evelin
  21. Pápay Szandra
  22. Rédecsi Tibor
  23. Sásdi Katalin
  24. Sebestyén Andrea
  25. Sulyok Dávid
  26. Szalay Dávid
  27. Szemes Alexandra
  28. Szimeiszter Kitti
  29. Szinger Rajmund
  30. Tendli Anita
  31. Tóth Brigitta
  32. Vági Csilla
  33. Zádori Nikoletta

 

 

 

 

 


12.N osztály

Osztályfőnök: Takácsné Horváth Ágnes

  1. Baksa Gábor
  2. Barta Katalin
  3. Biczó Roland
  4. Bókkon Dávid
  5. Farkas Tímea
  6. Fendrik Zsóka
  7. Fülöp Dóra
  8. Horotán Viktória
  9. Hunyadi Julianna
  10. Kolonics Ákos
  11. Kuti Georgina
  12. Lakics Nóra
  13. Németh Noémi
  14. Rauf Krisztián
  15. Simon Barbara
  16. Süle Tamara
  17. Szalai Renáta
  18. Szarka Zsófia
  19. Szekeres Eszter
  20. Varga Gergely