« 2022. május »
H K Sz Cs P Sz V
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
2002-2006
1998-2006

12.A osztály

Osztályfőnök: Dr. Komáromi Tibor

  1. Auer Szabina
  2. Bató Beronika
  3. Berta András
  4. Berta Anett
  5. Csejtei Mónika
  6. Csöglei Patrícia
  7. Dávid Viktória
  8. Elekes Krisztián
  9. Fitos Mihály
  10. Gazdag Róbert
  11. Gróf Adrienn
  12. Horváth Viktória
  13. Horváth Erika
  14. Horváth Judit
  15. Ingiszi Gábor
  16. Karvalics Szabina
  17. Kokas Ramóna
  18. Kovács Andrea
  19. Kovács Attila
  20. Nagy Tamás
  21. Nagy Zsolt
  22. Németh Dávid
  23. Németh Judit
  24. Poós Kornél
  25. Sándor Eszter
  26. Skriba Pál
  27. Takács Brigitta
  28. Varga Helga
  29. Varga Katalin
  30. Végh Gábor
  31. Zsámboki Ádám

 


12.B osztály

Osztályfőnök: Dr. Piros Lászlóné

  1. Bejczi Eszter
  2. Bódi Zsuzsanna
  3. Csóka Alexandra
  4. Fekete Ilona
  5. Gyurácz Anett
  6. Herczeg Krisztina
  7. Herkovits Péter
  8. Horváth Hajnalka
  9. Horváth Judit
  10. Horváth Kinga
  11. Horváth Márton
  12. Horváth Szilvia
  13. Horváth Zsuzsanna
  14. Joó Cecília
  15. Kovács Enikő
  16. Kovács Katalin
  17. Kránitz Andrea
  18. Kutasi Balázs
  19. Majsa László
  20. Matics Brigitta
  21. Mészáros Andrea
  22. Molnár Virginia
  23. Nagy Katalin
  24. Németh András
  25. Németh Anett
  26. Nyul Marianna
  27. Péter Tamás
  28. Pintér Ádám
  29. Popovits Barnabás
  30. Rádi Mercédesz
  31. Szabó Gyöngyi
  32. Takács Klaudia
  33. Tangl Gergő
  34. Vánkos Viktória
  35. Varga Éva
  36. Varga Orsolya

12.C osztály

Osztályfőnök: Bognár Nóra

  1. Babinszki Zsófia
  2. Bársony Szabina
  3. Csordás Eszter
  4. Faiszt Bernadett
  5. Farkas Katalin
  6. Fülöp Anita
  7. Fülöp Nándor
  8. Hartwig Bernadett
  9. Horváth Adrienn
  10. Inokai Csaba
  11. Kiss Georgina
  12. Kocsis Milán
  13. Komáromi Brigitta
  14. Kondora Alexanra
  15. Kovács Márta
  16. Kovács Márton
  17. Kovács Viktória
  18. Körtvélyes Károly
  19. Kustos Orsolya
  20. Makrai Tamás
  21. Molnár Richárd
  22. Móricz Kata
  23. Németh Adrienn
  24. Pencz Alexandra
  25. Sántha Csaba
  26. Sásdi Katalin
  27. Sebesi Alexandra
  28. Szakos Edina
  29. Tóth Bálint
  30. Tóth Melinda
  31. Tömböly Géza
  32. Varga Barnabás
  33. Zsigmond Diána

 

 

 

 

 


12.N osztály

Osztályfőnök: Lukács Katalin

  1. Badics Milán
  2. Balogh Nikoletta
  3. Bolla Tamás
  4. Csillag Gábor
  5. Csoknyai Edina
  6. Dugmanits Réka
  7. Emmer Alexandra
  8. Farkas Éva
  9. Farkas Gabriella
  10. Germán Ádám
  11. Horváth Beáta
  12. Laki Dániel
  13. Novák Fruzsina
  14. Papp Anett
  15. Pécz Eszter
  16. Sándorfi Péter
  17. Szalai Krisztián
  18. Vincze Bálint