« 2022. augusztus »
H K Sz Cs P Sz V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
2001-2005
1997-2005

12.A osztály

Osztályfőnök: Tóth János

  1. Bogdán Beáta
  2. Dala Friderika
  3. Dani Andrea
  4. Eredics Attila
  5. Fördős Tünde
  6. Gál Dzsenifer
  7. Gergely Bettina
  8. Hajba Veronika
  9. Holpert Adrienn
  10. Holpert Enikő
  11. Horváth Eszter
  12. Kálmán Imre
  13. Kemesei Zoltán
  14. Kiss Evelin Judit
  15. Kozó Ádám
  16. Kuti Viktória
  17. Marinka Zsuzsanna
  18. Mészáros Tamás
  19. Molnár Judit
  20. Molnár Kármen
  21. Molnár Zsolt
  22. Németh Adél
  23. Németh Zsófia
  24. Pados Krisztina
  25. Pilnay Sándor
  26. Polgár Viktória
  27. Sirhán Evelin
  28. Szabó Tibor
  29. Takács Anikó
  30. Tanai Aliz
  31. Tóth Ágnes
  32. Tóth Lilla
  33. Varga Tímea

 


12.B osztály

Osztályfőnök: Szentgyörgyi Annamária

  1. Balogh Laura
  2. Brecska Attila
  3. Csizmazia Éva
  4. Faiszt Szabina
  5. Fliegler Nóra
  6. Fodor Attila
  7. Fülöp Georgina
  8. Gerencsér Gábor
  9. Horváth Nikoletta
  10. Horváth Péter
  11. Horváth Rita
  12. Horváth Szilvia
  13. Irmes Kristóf
  14. Kardos Tamara
  15. Kovácsics Zsanett
  16. Lőrincz Anita
  17. Márkus Attila
  18. Máthé Zsófia
  19. Molnár Krisztián
  20. Németh Eszter
  21. Prépost Norbert
  22. Radó Tímea
  23. Rózsás Beatrix
  24. Salamon Szilárd
  25. Sali Ágnes
  26. Szabó Dorina
  27. Takács Anett
  28. Tavaszi Márk
  29. Tímár Gábor
  30. Varga Adél
  31. Varga Cecília
  32. Varga Ferenc
  33. Varga Orsolya

12.C osztály

Osztályfőnök: Simonné Keszei Anita

  1. Albert Hajnalka
  2. Band Anett
  3. Bódi Krisztina
  4. Böcskei Noémi
  5. Dohnál Dávid
  6. Dömölki Szilvia
  7. Farkas Nóra
  8. Fülöp Ákos
  9. Havasi Tibor
  10. Herczeg Tímea
  11. Horváth Anett
  12. Hullmann Gergely
  13. Huszár Judit
  14. Kirschner Zsuzsanna
  15. Kiss Nikolett
  16. Kiss Zsófia
  17. Könczöl Kornél
  18. Lencsés Barnabás
  19. Nagy Melinda
  20. Németh Mária
  21. Németh Réka
  22. Péter Bence
  23. Polgár Ivett
  24. Sebesi Zsolt
  25. Sinka Gábor
  26. Szabó Ákos
  27. Szabó Barbara
  28. Szalai Anita
  29. Szentgyörgyi Éva
  30. Takács Georgina
  31. Tóth Szabina
  32. Tüzkő Georgina
  33. Varga Anita
  34. Végh Alexandra
  35. Zsoldos Gergely

 

 

 

 

 


12.N osztály

Osztályfőnök: Kálóczi Györgyné

  1. Berkovics Klaudia
  2. Bertha Veronika
  3. Büki Albert Balázs
  4. Csói Gyöngyvér
  5. Eredics Ágnes
  6. Gőcze Georgina
  7. Hevér Judit
  8. Horváth Eszter
  9. Kirschner László
  10. Mészáros Richárd
  11. Mészáros Thomas
  12. Móger Anita
  13. Nagy Dezső
  14. Németh Zoltán
  15. Orbán Tímea
  16. Pintér Helga
  17. Polgár András
  18. Szakonyi Hajnalka
  19. Szalai Péter
  20. Tamási Gergely
  21. Tar Eszter
  22. Tóth András
  23. Török Zsófia
  24. Vaskó László