« 2022. május »
H K Sz Cs P Sz V
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
2000-2004
1996-2004

12.A osztály

Osztályfőnök: van Waardenné Csete Ildikó

  1. Baráth Krisztina
  2. Bódis Piroska
  3. Bozi György
  4. Czeglédi Dávid
  5. Cseh Violetta
  6. Fliegler Anett
  7. Gaál Mónika
  8. Gazdag Veronika
  9. Gerencsér Barbara
  10. Gyeszli Szilvia
  11. Horváth Anett
  12. Horváth Ernő
  13. Horváth Márton
  14. Horváth Péter
  15. Illés Adrienn
  16. Kámán Alexandra
  17. Kupi Tünde
  18. Marth József
  19. Mészáros Szilvia
  20. Molnár Eszter
  21. Nagy Ágnes
  22. Nagy Angelina
  23. Nagy Miklós Gábor
  24. Németh Péter
  25. Ódor Katalin
  26. Őri Ágnes Judit
  27. Sándor Ildikó
  28. Simon Bettina
  29. Szabó Adrián Zsolt
  30. Székely Judit
  31. Tuboly Klaudia
  32. Vörös Georgina Boglárka

 


12.B osztály

Osztályfőnök: Csikós Györgyné

  1. Ágfalvi Flóra Réka
  2. Bárány Linda Tímea
  3. Bereczky Beatrix Mária
  4. Béres Andrea
  5. Berghoffer Boglárka
  6. Biczó Ágnes
  7. Binder Hajnalka
  8. Desics Judit
  9. Fider Nikoletta
  10. Fritsche Doreen
  11. Gaál Adrienn
  12. Horváth Csaba
  13. Horváth Kornél József
  14. Horváth Péter Károly
  15. Illés Nikoletta
  16. Káldi Donát
  17. Király Zsolt
  18. Krajczár Krisztián
  19. Kulcsár Adrienn
  20. Lanczkor Tamás András
  21. Marácz Viola
  22. Steen Mónika Anett
  23. Tóth Nikoletta

12.C osztály

Osztályfőnök: Nagy Péterné

  1. Baumgartner Szilvia
  2. Bognár Péter
  3. Burzó Ramona Andrea
  4. Csuka Péter
  5. Dávid Nóra
  6. Dénes Inez
  7. Farkas Judit
  8. Horváth Szabolcs
  9. Kazári Fruzsina
  10. Kálmán László
  11. Kéthelyi Júlia
  12. Kocsis Veronika
  13. Kontics Katalin
  14. Németh Vivien
  15. Péntek Erika
  16. Pintér Renáta
  17. Rácz Andrea
  18. Rigler Nóra
  19. Sántha Diána
  20. Sásdi Viktória
  21. Sebestyén Hajnalka
  22. Simon Ferenc
  23. Sinka Zsolt
  24. Szabó Anita
  25. Szabó Márta
  26. Szabó Renáta
  27. Szalai Erika
  28. Szalai László
  29. Szilvágyi Hajnalka
  30. Takács Roland
  31. Takács Tímea
  32. Uránovics Beáta
  33. Vass Győző
  34. Vojtila Zita
  35. Zsoldos Adrienn

 

 

 

 

 


12.N osztály

Osztályfőnök: Hevér Mihály

  1. Antal Gábor
  2. Biczó Nikoletta
  3. Biró Viktória
  4. Cságoly Katalin
  5. Farkas Veronika
  6. Ható Andrea
  7. Horváth András
  8. Horváth Júlia
  9. Kelemen Kornélia
  10. Mórocz Amelita
  11. Németh Szabina
  12. Németh Veronika
  13. Péntek Eszter
  14. Süle Gergő
  15. Sütő Gergely
  16. Szabó Róbert
  17. Szabó Viktória
  18. Timár Zoltán
  19. Vajda Evelin
  20. Végh Mónika