« 2022. május »
H K Sz Cs P Sz V
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
1998-2002
1994-2002

12.A osztály

Osztályfőnök: Szabó Tiborné

  1. Balázs Veronika
  2. Bató Csaba
  3. Bereczky Mónika
  4. Bokor Vera
  5. Bridinszki Ákos
  6. Csizmazia Ildikó
  7. Dénes Eszter
  8. Dénes Éva
  9. Druskóczi Rita
  10. Fekete Katalin
  11. Firisz Katalin
  12. Horváth Alexandra
  13. Horváth Gábor
  14. Horváth Miklós
  15. Incze Kristóf
  16. Kardos Szabina
  17. Nagy György
  18. Németh Andrea
  19. Németh Ildikó
  20. Orbán Szilvia
  21. Pados Beáta
  22. Rajnai Ildikó
  23. Remport Attila
  24. Savanyu Gergely
  25. Stróbl Katalin
  26. Sztojka Szabina
  27. Tancsics Zoltán
  28. Varjú Kitti
  29. Vida Gyöngyi

 


12.B osztály

Osztályfőnök: Dr. Komáromi Tibor

  1. Auer Dóra
  2. Babos Gergely
  3. Bagaméri Ágnes
  4. Bognár Csilla
  5. Boros Beáta
  6. Brányi Emil
  7. Csuka Szilvia
  8. Darázs Gabriella
  9. Farkas Tünde
  10. Fülöp Anikó
  11. Hartwig Szilvia
  12. Horváth Judit
  13. Horváth Veronika
  14. Joó Tímea
  15. Kámán Adrián
  16. Király Zoltán
  17. Kovács Eszter
  18. Markó Nikoletta
  19. Márton Erika
  20. Molnár Beatrix
  21. Molnár Zsófia
  22. Mórocz Tamás
  23. Németh Evelin
  24. Őri Gabriella
  25. Péter Ágnes
  26. Popella Tibor
  27. Rácz Roland
  28. Rövid Péter
  29. Schönberger Péter
  30. Serman Eszter
  31. Szemes Kornélia

12.C osztály

Osztályfőnök: Dr. Piros Lászlóné

  1. Boros Tamás
  2. Bors Ákos
  3. Burka Ádám
  4. Derdák Adrienn
  5. Elekes Péter
  6. Fehér Adrienn
  7. Fehér Eszter
  8. Fliegler Nikoletta
  9. Gáncs Bernadett
  10. Gyurácz András
  11. Horváth Krisztián
  12. Horváth Krisztina
  13. Iszak Patrícia
  14. Juhász Gyula
  15. Király Anita
  16. Kiss Eszter
  17. Kurucz Tímea
  18. Mihók László
  19. Molnár Árpád
  20. Molnár Milán
  21. Németh Ilona
  22. Plénár Zsanett
  23. Sulyok Tamás
  24. Szabó Laura
  25. Szakos Gergő
  26. Szanyi Anikó
  27. Tóth Hajnalka
  28. Tóth Judit
  29. Tóth Renáta
  30. Tóth Toki Gábor

 

 

 

 

 


12.N osztály

Osztályfőnök: Pissinger Zoltánné

  1. Badics Andrea
  2. Bertha Andrea
  3. Bögöthy Natália
  4. Cságoly Imre
  5. Duszkó Dóra
  6. Farkas Zoltán
  7. Fehér Viktória
  8. Heffler Kamilla
  9. Horváth Zoltán
  10. Joó Melinda
  11. Kiszela István
  12. Komáromi Renáta
  13. Kondor Katalin
  14. Kondor Tamás
  15. Markó László
  16. Márk Judit
  17. Martonicz Szilvia
  18. Németh Andrea
  19. Németh Orsolya
  20. Pénzes Zoltán
  21. Pup Veronika
  22. Sági Kiss Virág
  23. Szőllősy Gabriella
  24. Vocelka Adrienn