« 2019. október »
H K Sz Cs P Sz V
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
1996-2000
1992-2000

12.A osztály

12.A osztály tablója (1996-2000) Osztályfőnök: Tóth Jánosné

  1. Baranyai Zoltán
  2. Birkás György
  3. Borsos Andrea
  4. Bozi Hajnalka
  5. Bödör Barbara
  6. Bödő Zoltán
  7. Debreceni Izabella Zsóka
  8. Fider Zsanett Éva
  9. Horváth Anikó Csilla
  10. Kiss Krisztina
  11. Lenkai Lilla Ágnes
  12. Nagy Adrián
  13. Nagy József
  14. Németh Ágnes
  15. Németh Katalin
  16. Pásti Tamás Ferenc
  17. Rácz Szilvia
  18. Révész Ildikó
  19. Sasvári Barbara
  20. Simon Alexandra
  21. Szabó Ramóna
  22. Szabó Szilvia
  23. Szabó Tamás
  24. Szalai Júlia
  25. Takács Valéria
  26. Tar András
  27. Ürmös Gábor
  28. Vízkeleti Katalin
  29. Vocelka Valentin
  30. Wächter Patrik Pál (magántanulóként)

12.B osztály

12.B osztály tablója (1996-2000) Osztályfőnök: Piros Lászlóné

  1. Barbalics Andrea
  2. Bősze Krisztina
  3. Csikós György Menyhért
  4. Fodor Tímea
  5. Fülöp Boglárka
  6. Gecse Krisztián
  7. Giczinger Krisztián
  8. Horváth Borbála
  9. Horváth Eszter
  10. Kiss Judit
  11. Kiss Violetta
  12. Kovács Krisztina
  13. Kovács Nóra
  14. Lakatos Ágnes Zsuzsanna
  15. Libricz Andrea
  16. Majsa Szilvia
  17. Matics Anita
  18. Nagy Anett Veronika
  19. Németh Nikoletta
  20. Pados Péter Zoltán
  21. Regős Csilla
  22. Sásdi Lívia Mária
  23. Sermann Ildikó
  24. Szathmári Bernadett
  25. Szávicza Helén Margit
  26. Sziklai Szilárd
  27. Tóth Ákos
  28. Tóth Veronika
  29. Varga Ildikó

 

 

 

 

 

 

 

 

 


12.N osztály

12.N osztály tablója (1992-2000) Osztályfőnök: Hevér Mihály

  1. Bencze Dóra
  2. Boros Anikó
  3. Csempesz Gábor
  4. Csorba Ágnes
  5. Fendrik Szilvia
  6. Gampel László
  7. Kálmán Mária
  8. Kondor Katalin
  9. Kovács Anita
  10. Lakat Attila
  11. Lakner Anikó
  12. Nagy István
  13. Nagy Szabina
  14. Netter István
  15. Németh Gábor
  16. Orsós Tamás
  17. Piriti Mónika
  18. Rácz Zsófia
  19. Sulyok Annamária
  20. Szabó Veronika
  21. Szalai Ágnes
  22. Tóth Bernadett
  23. Tóth Dolóresz
  24. Varga Jenő
  25. Varga Vivien
  26. Zrínyi Szabina