« 2022. december »
H K Sz Cs P Sz V
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
1993-1997

IV.A osztály

IV.A osztály tablója (1993-1997) Osztályfőnök: Tóth János

  1. Ales Szabolcs
  2. Áll Lajos
  3. Benkeházi Tímea
  4. Benkő Gábor
  5. Békefi Henrietta
  6. Bognár Rita
  7. Czeglédi Cecília
  8. Cságoly Edit
  9. Dénes Eszter
  10. Fehér Gábor
  11. Gangler Violetta
  12. Gecse Kornél Mihály
  13. Halmosy Noémi
  14. Hende Róbert
  15. Horváth Gyula
  16. Horváth Hajnalka
  17. Horváth Krisztina
  18. Kárpáti Éva
  19. Kéthelyi Dóra
  20. Klaffl Adrienn
  21. Klaffl Katalin
  22. Kocsis Éva
  23. Kotsis Éva
  24. Kovács László
  25. Molnár Ágnes
  26. Mozsár Boglárka
  27. Nagy Judit
  28. Őri Violetta
  29. Pintér Beatrix
  30. Szabó Eszter
  31. Szabó Orsolya
  32. Tóth Viktória
  33. Urbán Eszter
  34. Ürmös Péter
  35. Varga Sándor
  36. Végh Judit
  37. Vincze Gertrúd
  38. Zsoldos Gergely

 

 


IV.B osztály

IV.B osztály tablója (1993-1997) Osztályfőnök: Pissinger Zoltánné

  1. Balikó Adrián
  2. Beledi Barbara Cecília
  3. Bors László
  4. Czeglédi Katalin
  5. Desits Evelin
  6. Dénes Gábor
  7. Gergye Zsanett Borbála
  8. Horváth Györgyi
  9. Horváth Kinga
  10. Horváth Krisztina
  11. Jäckel Andrea
  12. Kelemen Krisztián
  13. Kertész Csilla
  14. Kovács Ferenc
  15. Kőszegi Zsanett
  16. Lantos Adrienn
  17. Lőrincz Szilvia
  18. Márkus Melinda
  19. Mészáros Péter
  20. Németh Klaudia
  21. Németh Péter
  22. Németh Szilvia Erzsébet
  23. Németh Tamás
  24. Németh Veronika
  25. Oláh Etelka Mária
  26. Pálmai Szabina
  27. Pupp Gyöngyi Adél
  28. Reichstetter Szabolcs Pál
  29. Szalai Annamária
  30. Szalai Gábor
  31. Szeibert Petra
  32. Varga Diána Gyöngyi
  33. Zarka Katalin

IV.C osztály

IV.C osztály tablója (1993-1997) Osztályfőnök: Gacs Miklós

  1. Bagoly Gábor
  2. Baráth Krisztina
  3. Berghoffer Csilla
  4. Bergmann Péter
  5. Berke László
  6. Bóka Katalin
  7. Czingráber Nóra Bernadett
  8. Farkas Katalin
  9. Fiedler Péter József
  10. Gazda Patrícia
  11. Hercz Letícia
  12. Hoós Renáta
  13. Hódi Ákos
  14. Horváth Patrícia Anita
  15. Király Tibor
  16. Kiss Adél
  17. Komondy Henriett
  18. Magyar Angelika Mária
  19. Molnár György
  20. Nagy Balázs
  21. Nagy Hajnalka
  22. Őri Klaudia
  23. Poór Balázs
  24. Rédecsi Klaudia
  25. Simon Renáta Anikó
  26. Sipos Zoltán László
  27. Szabó Eszter
  28. Szalay Csilla
  29. Toldi Melinda Renáta
  30. Varga Adrienn
  31. Vida Tamás
  32. Zentai Róbert