« 2022. december »
H K Sz Cs P Sz V
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
1969-1973

IV.A osztály

IV.A osztály tablója (1969-1973) Osztályfőnök: Bodó Béla

  1. Babos Zita Mária
  2. Berényi Judit
  3. Biró Ibolya
  4. Bolla Rózsa Ilona
  5. Csonka Valéria
  6. Farkas Ibolya
  7. Gombás Ágota
  8. Gondos Éva
  9. Horváth Mária
  10. Horváth Mária Anna
  11. Lengyel Györgyi
  12. Oláh Erzsébet
  13. Rácz Mária
  14. Simon József
  15. Szakos Zoltán
  16. Szeifrid Magdolna
  17. Szovák Mária
  18. Tancsics Márta

 

 

 

 

 


IV.B osztály

IV.B osztály tablója (1969-1973) Osztályfőnök: Pissinger Zoltánné

  1. Balogh Éva
  2. Berényi Zsuzsanna
  3. Bíró Márta
  4. Csiszár Ibolya
  5. Farkas Zsuzsanna
  6. Fodor Éva
  7. Geiger Zsuzsanna
  8. Hadnagy Mária
  9. Hidegh Katalin
  10. Horváth Erzsébet
  11. Horváth Teréz
  12. Kondor Margit
  13. Magyar Erzsébet
  14. Naszádos Katalin
  15. Németh Erzsébet
  16. Pados Teréz
  17. Pilnay Margit
  18. Pintér Ibolya
  19. Rozmán Erzsébet
  20. Sali Zsuzsanna
  21. Simon Anna Mária
  22. Sulyok Zsuzsanna
  23. Takács Anna
  24. Tanai Erzsébet
  25. Udvardi Katalin
  26. Varga Éva
  27. Varga Ilona

IV.C osztály

IV.C osztály tablója (1969-1973) Osztályfőnök: Incze József

  1. Abért Mária
  2. Babics Antal
  3. Bertha András
  4. Boda Ágnes
  5. Bors Zoltán Zsolt
  6. Cselédi László
  7. Herkovits Ilona
  8. Horváth Magdolna
  9. Horváth Márta Anna
  10. Horváth Piroska
  11. Horváth Veronika
  12. Horváth Zsófia
  13. Joó Edit
  14. Kancsér Mária
  15. Karáth Lajos
  16. Kálmán Judit
  17. Kondora István
  18. Kozonits Mária
  19. Kutasi Lívia
  20. Lakner Erzsébet
  21. Lehoczki György
  22. Leider Erzsébet
  23. Majtényi Zoltán
  24. Nagy Mária Magdolna
  25. Schitkewitz Mária
  26. Simon Bernadett
  27. Süle Mária
  28. Szabó Marianna
  29. Szabó Zsuzsanna
  30. Szemes Gábor
  31. Vas Mária Judit
  32. Vass Katalin

IV.D osztály

IV.D osztály tablója (1969-1973) Osztályfőnök: Gazdag Mária

  1. Bánfi Béla
  2. Beszprémy Alojzia
  3. Dénes József
  4. Erdélyi László
  5. Fessler Júlia
  6. Foki János
  7. Gerencsér Jenő
  8. Ihász Erzsébet
  9. Kovács Gabriella
  10. Mesterházy Attila
  11. Monostori Miklós
  12. Nagy Ágnes
  13. Németh Ibolya
  14. Németh Jolán
  15. Németh Magdolna
  16. Novák Katalin
  17. Pallósi Zsuzsa
  18. Péntek Klára
  19. Péntek Mária
  20. Remete Katalin
  21. Réthy Ágnes
  22. Samu Angéla
  23. Sulyok Emília
  24. Szabó Marianna
  25. Szandi Ágnes
  26. Tislér Éva
  27. Toldi Mária
  28. Tóth Marianna
  29. Vörös Kornélia

IV.E osztály

IV.E osztály tablója (1969-1973) Osztályfőnök: Madarász Pálné

  1. Bárány Zsuzsanna
  2. Bodó Zsuzsanna
  3. Bognár István
  4. Borsodi József
  5. Bögöti Zsuzsanna
  6. Enzsöl Mária
  7. Farkas Mária
  8. Fliegler Mária
  9. Giczi Judit
  10. Hegedűs Márta
  11. Hencz Irén
  12. Hirsch Mária
  13. Horváth Margit
  14. Horváth Piroska
  15. Hosszú Mária
  16. Keszey Antal
  17. Kiss Ilona
  18. Kiss Jenő Árpád
  19. Kovács Ibolya
  20. Nagy Julianna Mária
  21. Novák Erzsébet
  22. Orbán Margit
  23. Petkovits Erzsébet
  24. Simon Ilona
  25. Timár Erika
  26. Tóth Margit