« 2019. október »
H K Sz Cs P Sz V
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
1965-1969

IV.A osztály

IV.A osztály tablója (1965-1969) Osztályfőnök: Bodó Béla

  1. Bernáth Imre
  2. Borbély Irén
  3. Bozsoki Magdolna
  4. Eső Márta
  5. Farkas Gyula
  6. Gecse László
  7. Gombási Valéria
  8. Horváth Anna
  9. Joós Attila
  10. Kiss Edit
  11. Kiss Magdolna
  12. Kovács Miklós
  13. Kun Rozália
  14. Lődör Ferenc Lajos
  15. Németh Tamás János
  16. Rózsa Anna
  17. Saly Mária Magdolna
  18. Szabó Anikó Zsófia
  19. Szakács Judit
  20. Szakács Mária Magdolna
  21. Szele Mária
  22. Tóth Ágnes Rozália

IV.B osztály

IV.B osztály tablója (1965-1969) Osztályfőnök: Szabó Endre

  1. Bedics Margit
  2. Binder Mária
  3. Bodó Mária
  4. Döbör Berta
  5. Exner Vera
  6. Gyalog Mária
  7. Hédi Zoltán
  8. Horváth Anna
  9. Horváth Erzsébet
  10. Horváth Ilona
  11. Horváth János
  12. Horváth Mária
  13. Kapui Teréz
  14. Kardos Erzsébet
  15. Kozó Zsófia
  16. Kövesdi Piroska
  17. Mészáros Pál
  18. Molnár Ilona
  19. Nagy Lívia
  20. Németh Ildikó
  21. Ódor Zalán
  22. Reichardt Kálmán
  23. Sáry Zsuzsa
  24. Süle György
  25. Timár Ágnes
  26. Toldi Mária
  27. Varga Erzsébet
  28. Vízkeleti Irma
  29. Zsoldos Mária

IV.C osztály

IV.C osztály tablója (1965-1969) Osztályfőnök: Horváth József

  1. Bakos Mária
  2. Bors Zsuzsa
  3. Cséve Ilona
  4. Eredics János
  5. Fonyódi Sarolta
  6. Gecse Anna
  7. Hegedüs Erzsébet
  8. Herkovits Éva
  9. Horváth Ilona
  10. Joós Tünde
  11. Kajtár Klára
  12. Kálmán Zsuzsa
  13. Kutszegi István
  14. Linka Mária
  15. Markó Miklós
  16. Molnár Anna
  17. Nagy Ágota
  18. Nagy Zoltán
  19. Németh Katalin
  20. Sélley Mária
  21. Szabó Erika
  22. Szabó Mária
  23. Szíj Ildikó
  24. Sziklai Károly
  25. Toldi Erzsébet
  26. Varga Vilma
  27. Vámos Erika
  28. Vincze Gabriella

IV.D osztály

IV.D osztály tablója (1965-1969) Osztályfőnök: Naszádos István

  1. Anda Ferenc
  2. Bejczi Lajos István
  3. Bognár László Lajos
  4. Dala István
  5. Gróf Béla
  6. Hiba Edit
  7. Horváth Emma
  8. Horváth Katalin
  9. Hódi Péter
  10. Károlyi Ferenc
  11. Keszei Ernő
  12. Kiss Árpád Barnabás
  13. Kovács József
  14. Kovács László György
  15. Lábas Tibor
  16. Marácz Judit
  17. Marton Gábor
  18. Máthé Zsuzsanna
  19. Molnár László
  20. Neuliszt András József
  21. Sarlós Péter
  22. Sitkei Ferenc
  23. Szakos László
  24. Székélyi László
  25. Szijjártó Mária Judit
  26. Szilágyi Mária
  27. Tangl János
  28. Tricsli Ferenc
  29. Vass Márton Lehel
  30. Wittinger Magdolna

IV.E osztály

Osztályfőnök: Fekete Sándorné

  1. Baranyai Marianna
  2. Gosztolya Anna
  3. Görög Judit
  4. Gyalogh Mária
  5. Hajba Zsuzsanna
  6. Kámpel Mónika
  7. Kéthelyi Cecília
  8. Kiss Klára
  9. Kondor Judit
  10. Kozó Ilona
  11. Kósi Margit
  12. Ments Zsuzsanna
  13. Mesterházy Judit
  14. Nagy Katalin
  15. Németh Anna
  16. Németh Edit
  17. Németh Erzsébet
  18. Papp Zsuzsanna
  19. Pfeiffer Piroska
  20. Rózsa Erzsébet Katalin
  21. Szabados Mária
  22. Szabó Erika
  23. Szabó Éva
  24. Szalai Erzsébet
  25. Varga Anna