« 2022. december »
H K Sz Cs P Sz V
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
1964-1968

IV.A osztály

IV.A osztály tablója (1964-1968) Osztályfőnök: Porst Klára

  1. Ambrus Gabriella
  2. Boros Ibolya
  3. Bors Mária
  4. Böröndi Éva
  5. Derdák Zsuzsanna
  6. Gyurátz Erzsébet
  7. Horváth Mária
  8. Jancsó Ilona
  9. Kovács József
  10. Lukács Edit
  11. Mészáros Ernő
  12. Németh Rozália
  13. Németh Sándor
  14. Pénzváltó Zsuzsanna
  15. Polgár Teréz
  16. Sali Piroska
  17. Sulyok Judit
  18. Szalai Mária
  19. Szandi Lajos

 

 

 


IV.B osztály

IV.B osztály tablója (1964-1968) Osztályfőnök: Csontos Miklós

  1. Bereczky Erzsébet
  2. Bonczó Erika
  3. Budai Zsuzsanna
  4. Csontos Mariann
  5. Dénes Mária
  6. Emmer János
  7. Horváth Pál
  8. Joós Jolán
  9. Karáth Katalin
  10. Karel Lívia
  11. Lakner Ilona
  12. Meggyes Mária
  13. Molnár Gábor
  14. Németh Ilona
  15. Orbán Gábor
  16. Scheiling Mária
  17. Simon Ágnes
  18. Süle László
  19. Tóth András
  20. Tóth Teodóra

 


IV.C osztály

Osztályfőnök: Aradi Péter

  1. Fliegler Katalin
  2. Gera Anasztázia
  3. Hollósi Gyöngyi
  4. Horváth Boldizsár
  5. Horváth Mária Ibolya
  6. Illés Ilona
  7. Joós Piroska
  8. Kásler Miklós
  9. Kasza Erzsébet
  10. Kenessey Mária
  11. Kóbor Ibolya
  12. Kósi Anna
  13. Kovács Margit
  14. Kulcsár Imre
  15. Majsa Gyula
  16. Matócza Lenke
  17. Mészáros Zsuzsanna
  18. Molnár László
  19. Mórocz Mária
  20. Nagy Márta
  21. Németh Etelka
  22. Ősze Gabriella
  23. Papp Kornélia
  24. Papp Veronika
  25. Rozmán Margit
  26. Szabó Éva Mária
  27. Szalay István
  28. Száll Judit Mária
  29. Szele Géza
  30. Zielinsky Erika
  31. Zsolnai Ildikó

IV.D osztály

IV.D osztály tablója (1964-1968) Osztályfőnök: Horváth József

  1. Bakonyi József
  2. Baráth Antal
  3. Boros Béla
  4. Czeglédi Ferenc
  5. Dervarics Andor
  6. Eredics Emil
  7. Galavics Tamás
  8. Gombor Béla
  9. Hári Endre
  10. Kiss Péter
  11. Kovács Emil
  12. Kovács Gyula
  13. Markó Lajos
  14. Németh András
  15. Oláh Gyula
  16. Panka Erzsébet
  17. Péntek Endre
  18. Szajdán Lajos
  19. Szanyi Miklós
  20. Szombathy Imre
  21. Vass László
  22. Váradi József

IV.E osztály

IV.E osztály tablója (1964-1968) Osztályfőnök: Nagyváradi Árpád

  1. Bánfai Márta
  2. Berényi Katalin
  3. Bolla Katalin
  4. Csempesz M. Magdolna
  5. Csidei Zsuzsanna
  6. Fehér Gizella
  7. Fülesi Mária
  8. Hoós Rózsa
  9. Horváth Ilona
  10. Horváth Katalin
  11. Horváth Mária
  12. Hőbe Judit
  13. Ipsics Erzsébet
  14. Kardos Irén
  15. Kardos Mária
  16. Kaszás Rózsa
  17. Kolonics Éva
  18. Makk Karola
  19. Merkly Emma
  20. Móger Zsuzsanna
  21. Nagy Erzsébet
  22. Ősze Éva
  23. Pécz Erzsébet
  24. Reichardt Katalin
  25. Steier Éva
  26. Stocz Mária
  27. Toldi Márta
  28. Varga Márta
  29. Varga Zsuzsanna
  30. Vámosi Mária
  31. Végh Erzsébet
  32. Zsoldos József