« 2019. október »
H K Sz Cs P Sz V
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
1963-1967

IV.A osztály

IV.A osztály tablója (1963-1967) Osztályfőnök: Bognár Lajosné

  1. Bagics Judit
  2. Bolla Gizella
  3. Cserkis Zsuzsanna
  4. Csiszár Erzsébet
  5. Hendrik Márta
  6. Horváth Valéria
  7. Józsa János László
  8. Kasza Brigitta Mária
  9. Kasza József
  10. Kiss Károly Sándor
  11. Kiss Mária Márta
  12. Kolonics Margit
  13. Kondor Teréz
  14. Kozma Katalin
  15. Kun Julianna
  16. Martos Katalin Ilona
  17. Nagy Éva Mária
  18. Németh Mária Magdolna
  19. Pataki László
  20. Saly Klára
  21. Sali Krisztina Zsuzsa
  22. Skriba Katalin Irén
  23. Sümegi Gyöngyi Jolán
  24. Takács Gabriella
  25. Tóth Katalin Ilona
  26. Török Ágnes Erzsébet
  27. Varga Ferenc
  28. Varga Mária Lívia
  29. Vörös Erzsébet
  30. Zsoldos Teréz

IV.B osztály

IV.B osztály tablója (1963-1967) Osztályfőnök: Bogár Rózsa

  1. Baráth Ilona
  2. Bódi Erzsébet
  3. Bognár Piroska
  4. Cséve Mária
  5. Fekete Piroska
  6. Fliegler Teréz
  7. Gecse Julianna
  8. Gerse Márta
  9. Horváth Ágnes
  10. Horváth Mária
  11. Kálmán Viktória
  12. Keresztúri Rozália
  13. Keszei Margit
  14. Kozó Mária
  15. Kutszegi Margit
  16. Lakatos Zsuzsa
  17. Leksz Margit
  18. Medvegy Anikó
  19. Molnár Mária
  20. Nagy Márta
  21. Németh István
  22. Németh Klára
  23. Pungor Zsuzsanna
  24. Pusztai Mária
  25. Radó Katalin
  26. Recsetár Zsuzsa
  27. Refle Éva
  28. Sarang Mária
  29. Sélley Zsuzsa
  30. Simon Klára
  31. Szélesi Mária
  32. Tóth Mária Magdolna
  33. Varga Anna
  34. Varga Magdolna
  35. Vincze Mária Judit

IV.C osztály

IV.C osztály tablója (1963-1967) Osztályfőnök: Dobozy Imréné

  1. Balogh Ibolya
  2. Baranyai Anna
  3. Bozi Ágnes
  4. Czirók Erzsébet
  5. Csikós Nagy Julianna
  6. Fodor Piroska
  7. Gyurácz Zsuzsanna
  8. Horváth Éva
  9. Horváth Judit
  10. Insperger Teréz
  11. Kéthelyi Mária
  12. Kiss Gyöngyi
  13. Kolics Márta
  14. Kovács Mária
  15. Kozó Ilona
  16. Németh Ágnes
  17. Kósi Mária
  18. Németh Ilona
  19. Németh Rozália
  20. Németh Teréz
  21. Ősze Klára
  22. Pados Katalin
  23. Poós Mária Zsófia
  24. Pup Jenő
  25. Rozmán Mária
  26. Pados Ilona
  27. Rudalics Judi t
  28. Rudalics Mária
  29. Sárközi Mária
  30. Szabó Gyula
  31. Szele Teréz
  32. Takács Ferenc
  33. Toldi Mária
  34. Varga Erzsébet
  35. Varga Mária
  36. Wieder Margit

IV.D osztály

IV.D osztály tablója (1963-1967) Osztályfőnök: Dobozy Imre

  1. Bertha Mária
  2. Biczó Erika
  3. Dömötör Sándor
  4. Farkas Gyula
  5. Farkas István
  6. Farkas Péter
  7. Gecse Tamás
  8. Gerse Kálmán
  9. Haraszti Erzsébet
  10. Hidegh Edit
  11. Hódi Pál
  12. Horváth Edit
  13. Horváth Elemér
  14. Horváth Ferenc
  15. Horváth Gyula Vladimir
  16. Horváth Mária
  17. Illa Gábor
  18. Kiskéri Mária
  19. Kocsis Tibor
  20. Komáromi László
  21. Lehoczky László
  22. Nagy Éva
  23. Németh János
  24. Novák Gizella
  25. Polgár József
  26. Pünkösty Emőke
  27. Sebestyén Katalin
  28. Sümegí Lenke
  29. Szabó Gábor
  30. Szabó Jenő
  31. Szabó Mária
  32. Szűcs László
  33. Takács István
  34. Tóth Tibor
  35. Varga József
  36. Virág Lajos

IV.E osztály

Osztályfőnök: Gerse János

  1. Elekes Margit
  2. Kardos Emma
  3. Király Julianna
  4. Kiss Zsuzsanna
  5. Lengyel Irma
  6. Molnár Lenke
  7. Németh Éva
  8. Németh Klára
  9. Németh Valéria
  10. Novák Katalin
  11. Pethő Rozália
  12. Pomogyi Mária Zita
  13. Potyi Erna Anna
  14. Potyi Éva Mária
  15. Samu Ildikó
  16. Simon Mária
  17. Schönberger Irén
  18. Szabó Ibolya
  19. Szabó Mária
  20. Tóth Ilona
  21. Tóth Judit Irén
  22. Tölgyesi Sándor
  23. Vörös Katalin
  24. Zsigmond Erzsébet