« 2022. december »
H K Sz Cs P Sz V
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
1962-1966

IV.A osztály

Osztályfőnök: Fekete Sándorné

  1. Bíró Pál
  2. Brodszky Ferenc
  3. Csonka Gyula
  4. Darics János
  5. Dévai Lajos
  6. Fehér Albert
  7. Gera Csaba
  8. Győrváry László
  9. Horváth Gyula
  10. Horváth Kálmán
  11. Horváth Tibor
  12. Joó József
  13. Kiss Gábor
  14. Kiss Tivadar
  15. Lantos József
  16. Menyhárt Károly
  17. Molnár József
  18. Nagy János
  19. Németh Gyula
  20. Németh Imre
  21. Németh János
  22. Németh Lajos I
  23. Németh Lajos II
  24. Solymosi László
  25. Szabó Imre
  26. Szele István
  27. Szilágyi Tibor
  28. Szinger Imre
  29. Takács Imre
  30. Tamási Tibor
  31. Varga Imre
  32. Varga János

IV.B osztály

IV.B osztály tablója (1962-1966) Osztályfőnök: Csete Jenő

  1. Bajor Katalin
  2. Balogh Marianna
  3. Bolla Marianna
  4. Dervarics Katalin
  5. Fábrics Mária
  6. Fehér Mária
  7. Ferenczy Márta
  8. Gaál Judit
  9. Gömböcz Gizella
  10. Győrvári Márta
  11. Illa Mária
  12. Kocsis Olga
  13. Kola Zsuzsanna
  14. Lukács Katalin
  15. Merkly Gabriella
  16. Naibart Márta
  17. Simon József
  18. Simon Mária
  19. Szabó Mária
  20. Szanyi Piroska
  21. Takács Erzsébet
  22. Takács Éva
  23. Tóth Erzsébet
  24. Tóth Éva
  25. Tóth Mária
  26. Varga Angéla

 

 

 

 

 

 


IV.C osztály

IV.C osztály tablója (1962-1966) Osztályfőnök: Gazdag Mária

  1. Albért Zsuzsanna
  2. Bódis Imre
  3. Bódis Margit
  4. Erdősi Attila
  5. Fessler Magdolna
  6. Fonyódi Georgina
  7. Gaspareg Zsuzsa
  8. Gombkötő Emília
  9. Horváth Anna
  10. Horváth Margit Olga
  11. Horváth Marianna I
  12. Horváth Marianna II
  13. Horváth Zsuzsanna
  14. Kapui József
  15. Kéthelyi Margit
  16. Korda György
  17. Kovács Zsuzsanna
  18. Linka Katalin
  19. Molnár Margit
  20. Naszádos Erzsébet
  21. Német Éva
  22. Németh Margit
  23. Németh Mária Etelka
  24. Novák Éva
  25. Puklér Irén
  26. Pup Ilona
  27. Simon László
  28. Takács Terézia
  29. Tisler Anna
  30. Tóth Mária
  31. Tóth Mária Magdolna
  32. Török Ágnes
  33. Tretyakov Mária
  34. Vajda Éva
  35. Varga Erzsébet
  36. Virág Sarolta

IV.D osztály

Osztályfőnök: Lorenz Márta

  1. Balazatics Mária
  2. Barányi Erzsébet
  3. Bejczi Márta
  4. Csongrádi Rozália
  5. Csőre Mária
  6. Dankovics Margit
  7. Dávid Anna Gyöngyi
  8. Dávid Klára
  9. Erdős Zsuzsanna
  10. Gergye Rozália
  11. Góczán Katalin
  12. Horváth György
  13. Horváth Ilona
  14. Imre Valéria
  15. Juhász Jolán
  16. Kálóczi György
  17. Kisfalusi Irma
  18. Kolonics Aranka
  19. Kovács Katalin
  20. Lakner Imre
  21. Miletics Éva
  22. Nagy Ilona
  23. Németh Edit
  24. Serényi Ágnes
  25. Simon Attila
  26. Söptei Rozália
  27. Szabó Mária
  28. Szabó Rozália
  29. Szemes Olga
  30. Táncsics Judit
  31. Toldi Irén
  32. Toldi Mária
  33. Tóth Edit I
  34. Tóth Edit II
  35. Varga Sarolta

IV.E osztály

IV.E osztály tablója (1962-1966) Osztályfőnök: Horváth Ottó

  1. Berzsenyi Anna
  2. Borbély Lenke
  3. Boros Judit Márta
  4. Bödöcs Zsuzsanna
  5. Dejcző Mária,
  6. Giczy Edit
  7. Góczán Győző
  8. Gőcze Ildikó
  9. Gróf Ilona
  10. Horváth Endre
  11. Horváth László
  12. Horváth Mária
  13. Jóna Erika
  14. Joó Imre
  15. Karvalits Erzsébet
  16. Kiss Margit
  17. Kiss Piroska
  18. Magyar Mária
  19. Mesterházy Erzsébet
  20. Mihácsi Katalin
  21. Németh Márta
  22. Németh Piroska
  23. Ódor Mária
  24. Pócza Katalin
  25. Pup Valéria
  26. Schrimmer Valéria
  27. Stankowsky Anna
  28. Szabó Erzsébet
  29. Szabó Mária
  30. Takács Katalin
  31. Tóth Mária Anna
  32. Tóth Mária
  33. Tóth Márta
  34. Varju Ildikó
  35. Vass Irén