« 2019. október »
H K Sz Cs P Sz V
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
1961-1965

IV.A osztály

IV.A osztály tablója (1961-1965) Osztályfőnök: Incze József

  1. Berta Gábor
  2. Biczó Antal
  3. Csempesz János
  4. Csoknyay Géza
  5. Dévaj Ágnes
  6. Garas Kálmán
  7. Györe József
  8. Horváth Gábor
  9. Horváth Ilona
  10. Illés László
  11. Jákits József
  12. Jenőfi Ferenc
  13. Joós Gyöngyi
  14. Kárel Tamás
  15. Kisbéri József
  16. Kiss János
  17. Kondor László
  18. Kozma Ella
  19. Kóbor József
  20. Mesterházy Ilona
  21. Molnár Tamás
  22. Németh Gyula
  23. Németh László
  24. Németh Miklós
  25. Papp Rozália
  26. Pócsa Erzsébet
  27. Vass György
  28. Zsitek József
  29. Bíró Árpád

IV.B osztály

IV.B osztály tablója (1961-1965) Osztályfőnök: Bodó Béla

  1. Bankó Márti Mária
  2. Baranyai Erzsébet
  3. Benkő Ágnes Terézia
  4. Berényi Anna Judit
  5. Boda Zsófia
  6. Bolla Ilona
  7. Borzsán Katalin
  8. Csontos Éva Julianna
  9. Dénes István
  10. Dénes Rozália
  11. Elekes Erzsébet
  12. Eredics Lívia
  13. Farkas Margit
  14. Gerencsér Erzsébet
  15. Haugnel Katalin
  16. Horváth Gyöngyi
  17. Insperger Antal
  18. Józsa Mária
  19. Kovács Éva Mária
  20. Lukács Judit
  21. Medvegy Magdolna
  22. Mórocz Piroska Mária
  23. Németh Gábor
  24. Németh Mária
  25. Németh Rozália
  26. Papp Anna
  27. Pál Valéria
  28. Sebestyén László
  29. Szajdán Katalin
  30. Szőcs Klára
  31. Tauber Anikó
  32. Tóth Ilona
  33. Tóth Jolán
  34. Varga Elvira
  35. Váradi Erzsébet Mária
  36. Váradi Katalin
  37. Vörös Gizella

IV.C osztály

IV.C osztály tablója (1960-1964) Osztályfőnök: Jagodich Béláné

  1. Balogh Lenke
  2. Berta Mária
  3. Elekes Rozália
  4. Gerencsér Mária
  5. Gergelics Irma Mária
  6. Herbáth Mária Katalin
  7. Horváth Ágota
  8. Kertes Erzsébet
  9. Kiss Emma
  10. Kiss Erzsébet
  11. Kiss Terézia Piroska
  12. Kondor Zsuzsanna
  13. Kovács Erzsébet
  14. Lakos Gabriella
  15. Major Márta
  16. Martos Rózsa
  17. Molnár Emma Edit
  18. Nagy Klára
  19. Nagy Zsuzsanna Györgyi
  20. Nemes Ibolya
  21. Németh Mária Rozália
  22. Ódor Irén
  23. Pörneczi Mária Éva
  24. Rajki Judit Erzsébet
  25. Rozmán Angéla
  26. Samu Zsuzsanna Mária
  27. Szakály Margit Erzsébet
  28. Szammer Márta
  29. Toldi Erzsébet
  30. Vargyay Mária
  31. Váradi Magdolna
  32. Vida Julianna

IV.D osztály

IV.D osztály tablója (1961-1965) Osztályfőnök: Naszádos István

  1. Bauer Mária
  2. Bánáti László
  3. Bognár Ilona
  4. Bokor János
  5. Boros Zsuzsanna
  6. Dömölki Kamilla Mária
  7. Eredics Zsófia
  8. Farkas Ilona Mária
  9. Gecse Anna
  10. Horváth Mária
  11. Horváth Terézia
  12. Horváth Teréz
  13. Kiss Marianna
  14. Kiss Zsuzsanna
  15. Koltai Irén Anna
  16. László Erika
  17. Molnár Judit Éva
  18. Nagy Rozália
  19. Nagy Mária
  20. Orémusz Zsuzsanna
  21. Pál Gizella
  22. Pete Margit
  23. Pissinger Zoltán
  24. Puré Zsuzsanna
  25. Pusztai Lívia
  26. Rónaszéki Éva
  27. Simon Zsuzsanna
  28. Szabó Matild
  29. Szele Zsuzsanna
  30. Szőnye Mária
  31. Tóth Gyula
  32. Tóth Lenke
  33. Varga Irén
  34. Vincze Olga