« 2022. május »
H K Sz Cs P Sz V
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
1960-1964

IV.A osztály

IV.A osztály tablója (1960-1964) Osztályfőnök: Csontos Miklós

  1. Balogh Judit
  2. Bereczky Lajos
  3. Berta Matild
  4. Bíró Mária Magdolna
  5. Császnek Klára
  6. Csontos Miklós
  7. Dobai Ferenc
  8. Dunai Éva
  9. Ekker Imre
  10. Ferencz Károly
  11. Gangler Zoltán
  12. Győrváry János
  13. Hári Márta
  14. Horváth Imre
  15. Ivány József
  16. Károlyi Tamás
  17. Kiskéri Julianna
  18. Kiss Imre
  19. Kiss Mária
  20. Kovács Rozália
  21. Kövér Rózsa
  22. Lábas Julianna
  23. Lukács Irén
  24. Molnár János
  25. Németh Edit
  26. Németh Erzsébet
  27. Németh Éva
  28. Németh Margit
  29. Rába Lajos
  30. Sali László
  31. Suska László
  32. Szabó Judit
  33. Szöllősi János
  34. Timár Attila
  35. Tóth István

IV.B osztály

Osztályfőnök: Aradi Péter

  1. Batha Zsuzsanna
  2. Bíró Ilona
  3. Bognár Péter
  4. Boros Anna Mária
  5. Borzsák Erzsébet
  6. Bozi Éva
  7. Böröcz Zsuzsanna
  8. Egyed Irén
  9. Fonyódi Mária
  10. Gecse Éva
  11. Hajas Margit
  12. Horváth Éva
  13. Horváth Julianna
  14. Kapui Ferenc
  15. Karáth Mária
  16. Kassai Éva
  17. Kercza Erzsébet Anna
  18. Kozma Zsuzsanna
  19. Kőrös Erzsébet
  20. Kőszegi Marianna
  21. Kövesdi Ilona
  22. Mautner Béla József
  23. Mórocz Márta
  24. Németh Emerencia
  25. Németh László
  26. Németh Rozália
  27. Oláh Marianna
  28. Pados Marianna
  29. Papp József
  30. Peltzer Judit
  31. Pinkavölgyi Piroska
  32. Pusztay Valéria
  33. Rajkay Ilona
  34. Remete Teodóra
  35. Rovó Etelka
  36. Sebesi Márta
  37. Szabó Viktória
  38. Szélesi Terézia
  39. Sziklai Gizella
  40. Szitkai Ágnes

IV.C osztály

IV.C osztály tablója (1960-1964) Osztályfőnök: Jagodich Béláné

  1. Borsi Julianna
  2. Braunmüller Irén
  3. Cseh Mária Magdolna
  4. Erős Ágota
  5. Farkas Gabriella
  6. Farkas Margit
  7. Fábrics Mária Ilona
  8. Gombkötő Csaba
  9. Hajba Mária Ilona
  10. Hajba Mária
  11. Ható Tímea Mária
  12. Hidegh Rozália Etel
  13. Horváth Katalin Gabriella
  14. Horváth Márta
  15. Kanczler Irén
  16. Karáth Marianna
  17. Karvalits Erzsébet
  18. Kaszás Ilona Georgina
  19. Kovács Erzsébet
  20. Kovács Margit
  21. Kovács Terézia
  22. Lex Marianna
  23. Marton Kornélia Mária
  24. Marton Ottilia
  25. Mester Erzsébet
  26. Mosonyi Piroska
  27. Nagy Erzsébet
  28. Németh Ágnes Mária
  29. Paluska Piroska
  30. Potor Magdolna
  31. Pörneczi Edit Mária
  32. Réti Erzsébet
  33. Rosta Ildikó Mária
  34. Somogyi Mária
  35. Söptei Katalin Mária
  36. Szabó Éva Terézia
  37. Szabó Márta
  38. Szabó Zsuzsanna
  39. Szalai Regina Margit
  40. Volner Erzsébet Margit