« 2021. március »
H K Sz Cs P Sz V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
Díjazott diákok

Horváth Dorottya 12.B osztályos tanulóSzalai Benedek 12.B osztályos tanuló

2014-ben kimagasló tanulmányi munkájáért Horváth Dorottya 12.B osztályos tanuló kapta a gimnázium egykori igazgatójának nevét viselő Medvegy Antal-díjat.

Ebben az évben kiemelkedő tanulmányi és közösség munkájáért ÖDBK-jutalomban részesült Szalai Benedek 12.B, Ruzsa Norbert 12.A osztályos tanuló.

A DÖK-díjazottja Szalai Benedek 12.B osztályos tanuló.

A 2013/2014-es tanév versenyeredményei

Megyei angol verseny

Megyei 1. helyezett Némethy Franciska 9.B (Horváthné Tischler Noémi)

Megyei 2. helyezett Monostori Bence 9.B (Horváthné Tischler Noémi)

Megyei 3. helyezett Józsa Vivien 10.B (Sárvári Anita)
Weöres Sándor szavalóverseny

Megyei 1. helyezett Kucsera Melitta 10.A (Nagy Péterné)
Savaria országos történelem verseny

Megyei 2. helyezett Pipics János 9.B (Dr. Hajdu Tamás)

Megyei 3. helyezett Szabó Márton 9.A (Szentgyörgyi Annamária)
Szép magyar beszéd

Megyei 3. helyezett Vincze Kata 11.B (Pernecker Csilla)
Móra Ferenc Novellaelemző és Fogalmazási Verseny

Országos 3. helyezett Pipics János 9.B (Nagy Péterné)

Országos 5. helyezett Vincze Kata 11.B (Pernecker Csilla)
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Megyei 2. helyezett Molnár Dániel 9.D (Hegyiné Németh Andrea)
Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Megyei 3. helyezett Molnár Dániel 9.D (Hegyiné Németh Andrea)
ECL angol nyelvi verseny

Országos 10. helyezett van Waarden Franciska 10.B (Sárvári Anita)
Megyei német verseny

Megyei 1. helyezett van Waarden Franciska 10.B (Berkovits Rita)
Siker Kulcsa vetélkedő

Országos 3. helyezett csapat Barkovics Alex 11.A (Vígh Viktor)


Hajas András 11.A (Vígh Viktor)


Tischler Patrik 11.A (Vígh Viktor)
Research Competition & Award Utazás és turizmus

Országos 2. helyezett csapat Tóth Kitti 13.A (Vígh Viktor)


Szabó Brigitta 13.A (Vígh Viktor)
Gárdonyi Géza Országos Vers- és Prózamondó Verseny

Országos 4. helyezett Kucsera Melitta 10.A (Nagy Péterné)

Országos 5. helyezett Kraszni Karina 9.B (Nagy Péterné)
Magyar Kultúra napja alkalmából rendezett verseny

Megyei 2. helyezett Kucsera Melitta 10.A (Nagy Péterné)
Az Árpádok kora mai szemmel rajzverseny

Megyei 3. helyezett csapat Boros Boglárka 10.A (Grodvaltné Martos Veronika)


Lempeg Mátyás 10.A (Grodvaltné Martos Veronika)
Everything that is Scottish projektverseny

Megyei 1. helyezett csapat van Waarden Franciska 10.B (Sárvári Anita)


Szalai Máté 10.B (Sárvári Anita)


Kucsera Melitta 10.A (Sárvári Anita)
Vas Megyei Középiskolások Képzőművészeti Kiállítása

Megyei 3. helyezett Tendli Noémi 11.B (Grodvaltné Martos Veronika)