« 2022. május »
H K Sz Cs P Sz V
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
Kenguru nyelvi és országismereti verseny
Német    
4. kategória 1. Hajas Bálint (felkészítő tanár: Berkovits Rita)
  3. Horváth Márk (felkészítő tanár: Simon Teodóra)
  5. Bajnok Bendegúz (felkészítő tanár: Simon Teodóra)
5. kategória 2. Móricz Nikolett (felkészítő tanár: Kacsa Cecília)
  7. Smidéliusz Dóra (felkészítő tanár: Kacsa Cecília)
6. kategória 1. Gömbös Gábor (felkészítő tanár: Berkovits Rita)
  4. Gróf Katalin (felkészítő tanár: Kőszegi Zsanett)
  7. Kiss Lívia (felkészítő tanár: Csejteiné Libricz Henriett)
7. kategória 1. Németh Dániel (felkészítő tanár: Simon Teodóra)
  3. Horváth Krisztián (felkészítő tanár: Simon Teodóra)
  3. Pásti Laura (felkészítő tanár: Kőszegi Zsanett)
  5. Simon Eszter (felkészítő tanár: Kőszegi Zsanett)
  6. Kontó Norbert (felkészítő tanár: Simon Teodóra)
  7. Györke Brigitta (felkészítő tanár: Kőszegi Zsanett)
     
Angol    
4. kategória 1. Hajas Bálint  (felkészítő tanár: Kovács Beáta)
  2. Dávid Ádám (felkészítő tanár: Kovács Beáta)
  3. Sánta Dávid  (felkészítő tanár: Kovács Beáta)
  4. Gömböcz Noémi (felkészítő tanár: Kovács Beáta)
  6. Ódor István (felkészítő tanár: Kovács Beáta)
  7. Marton Alexandra (felkészítő tanár: Kovács Beáta)
5. kategória  2. Rozmann Zsolt (felkészítő tanár: Horváthné Tischler Noémi)
  3. Horváth Evelin (felkészítő tanár: Horváthné Tischler Noémi)
  4. Király Diána (felkészítő tanár: Horváthné Tischler Noémi)
  5. Albert Brigitta (felkészítő tanár: Horváthné Tischler Noémi)
6. kategória 1. Megmondja Zsófia (felkészítő tanár: Bognár Nóra)
  2. László Andrea (felkészítő tanár: Czeglédiné Szabó Klára)
  3. Szabó Eszter (felkészítő tanár: Czeglédiné Szabó Klára)
  4. Csiszár Annamária (felkészítő tanár: Kovács Beáta)
  4. Győrfy Kitti (felkészítő tanár: Némethné Rádl Krisztina)
  6. Biró Laura (felkészítő tanár: Bognár Nóra)
  7. Szenteleki Cintia (felkészítő tanár: Kovács Beáta)
7. kategória 1. Gömböcz Dóra (felkészítő tanár: Némethné Rádl Krisztina)
  2. Németh Szidónia (felkészítő tanár: Sárvári Anita)
  3. Hamadi Péter (felkészítő tanár: Sárvári Anita)
  5. Varga Zsófia (felkészítő tanár: Sárvári Anita)
  7. Németh Lilla (felkészítő tanár: Sárvári Anita)