« 2020. január »
H K Sz Cs P Sz V
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
Pályaorientációs nap
2019. 12. 11.

Díszterm Téma Osztályok Felügyelők
8.00-8.45 Széchenyi Egyetem Képzésismertető 11.B és 12.AB SzVi
9.00-9.45 ELTE Informatikai Kar
Savaria Műszaki Intézet
Képzésismertető 12.AB SzVi
10.00-10.45 ELTE SEK Képzésismertető 11.B és 12.AB CsLH, SzVi, NA
11.00-11.45 Pannon Egyetem Képzésismertető 11.B és 12.AB CsLH, SzVi, NA

Labor Téma Osztályok Felügyelők
8.00-8.45 Soproni Egyetem Képzésismertető 11.B és 12.AB
9.00-9.45 Dr. Kovács Tamás (Soproni Egyetem Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kar) Bankválasztás gyakorlata 9.A és 10.C és 12.C tur VV, HT, THÁ
10.00-10.45 Wawrzsák László Borászat 11.C és 12.C HTN, THÁ
11.00-11.45 Velladics András 12.C és 1/13.TV THÁ, SzVa

9.C Téma Osztályok Felügyelők
8.00-8.45 Barasits Anita Cukrászat 9.C, 12.C tur CsHM, THÁ
9.00-9.45 Unger Richárd Hotel Bassiana 9.C HTN
10.00-10.45
11.00-11.45 Vigh Viktor Túlélés a Kárpátokban 9.C CsHM

9.A Téma Osztályok Felügyelők
8.00-8.45 László Simon Amerikai utazás 9.A, 11.C VV, HTN
9.00-9.45



10.00-10.45 Strack Flórián (PannonEgyetem) Fogyasztjuk vagy elfogyasztjuk? -Fenntarthatóság a hazai gyógyszállodákban 9.AC VV, CsHM
11.00-11.45 Haraszti Zsolt Egy norvégiai utazás tapasztalatai 9.A

9.B Téma Osztályok Felügyelők
8.00-8.45 Hajas Bálint 9.B KB
9.00-9.45 Dudás Enikő 9.B KB
10.00-10.45 Soós Ádám 9.B KB
11.00-11.45 Wagner Zoltán, Vincze Kata 9.B KB

5/13.TV Téma Osztályok Felügyelők
8.00-8.45 Kiss Adrián Életút 10.A és 11.A
9.00-9.45 Dr. Pirger Tamás (Soproni Egyetem Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kar) Csoportalakítás és konfliktuskezelés 11.C
10.00-10.45 Maribori Egyetem Képzésismertető 11.A
11.00-11.45 Maribori Egyetem Képzésismertető 10.A

10.B Téma Osztályok Felügyelők
8.00-8.45 Király Krisztián 10.B
9.00-9.45 Hajas Bálint 10.AB
10.00-10.45
11.00-11.45 Buzás László 10.B

10.A Téma Osztályok Felügyelők
8.00-8.45
9.00-9.45 dr. Holpár Margit Egészségügy 11.A
10.00-10.45 dr. Holpár Margit Egészségügy 10.A
11.00-11.45

10.C Téma Osztályok Felügyelők
8.00-8.45 Dr. Kovács Tamás (Soproni Egyetem Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kar) Bankválasztás gyakorlata 10.C HT
9.00-9.45 PT EK Zalaegerszegi KK 12.AB NA
10.00-10.45 Kántor Szilvia (Pannon Egyetem) Különleges szállodák világában 10.C, 1/13.TV HT, SzVa
11.00-11.45 Galambos Márton Indiában éltem 11.C HTN

11.A Téma Osztályok Felügyelők
8.00-8.45
9.00-9.45 Antal András Szinkrontolmácsolás 11.B
10.00-10.45 Antal András Szinkrontolmácsolás 10.B
11.00-11.45 Antal András Szinkrontolmácsolás 11.A

Weöres Sándor Színház Téma Osztályok Felügyelők
8.00-11.45 Kulisszák mögött