Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
KRESZ verseny

Győrvári Bálint 9.B osztályos tanulóGyőrvári Bálint, Binder Natália, Gergácz Martin, Horváth Bettina, Novák Péter, Nardai Daniella

2016. március 23-án a Szombathelyi Rendőr-főkapitányságon megrendezték a Középiskolás Közlekedésbiztonsági Verseny megyei fordulóját, ahol iskolánk tanulóin kívül több mint 40 diák méretette meg magát különböző kategóriákban.

Kerékpáros kategóriában megyei II. lett Horváth Bettina 10.B osztályos tanuló és V. helyezett Nardai Daniella 9.D osztályos tanuló.

Segédmotoros kategóriában Győrvári Bálint 9.B osztályos tanuló I. helyen végzett. A Debrecenben tartott országos döntőn Vas megye csapatával a 6. helyet szerezték meg. A verseny 3 fordulóból állt. Az első napon elméleti tesztet kellett kitölteni, másnap délelőtt ügyességi pályán, délután pedig a nagyvárosi forgalomban kellett vezetni.

Gergácz Martin és Novák Péter 12.A osztályos tanulók személygépjármű kategóriában indultak. Két fordulóból állt a küzdelem. Az első forduló különböző tesztek megírásából állt, mint például KRESZ, elsősegély és drog prevenciós teszt. Az akadályokat sikeresen véve bejutottak a 2. fordulóba. Ez gyakorlati pályás és városi vezetésből állt, de a fiúknak ez nem jelentett problémát. Az eredményhirdetés izgalma után kiderült, hogy Péter II., Martin III. helyezett lett.