« 2019. december »
H K Sz Cs P Sz V
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
Tinódi Atlétika Kupa

Készült: Szombathely, Sugár úti Atlétikai Stadion

2014.10.09. 9.30 óra

A verseny nyolcadik alkalommal került megrendezésre Szombathelyen. A megye legnagyobb középiskolás versenye nagy érdeklődés mellett, szép, napsütéses időben zajlott. A verseny rangját emelte partneriskolánk, az admonti (Ausztria) Stiftsgymnazium csapatának a részvétele.

A hagyományokhoz híven a fiú és leány pontverseny győztesei egy évre elnyerik a Tinódi vándorserleget, valamint megkapják annak kicsinyített mását.

Résztvevő iskolák

  1. Admonti Stiftsgymnazium, Ausztria
  2. Barabás György Műszaki Szakközép- és Szakiskola, Sárvár
  3. Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakképző Iskola, Celldömölk
  4. Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely
  5. Dr. Nagy László Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Kőszeg
  6. Gépipari Szakközépiskola, Szombathely
  7. Hefele M. Építő- és Faipari Szakképző Iskola, Szombathely
  8. Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola, Szombathely
  9. Jurisich Miklós Gimnázium, Kőszeg
  10. Rázsó Imre Szakközépiskola és Szakiskola, Körmend
  11. Szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Szakképző Iskola
  12. Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium
  13. Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
  14. Savaria Szakképző Iskola, Szombathely
  15. Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző Iskola, Sárvár
  16. VM DASZK Vépi Középiskolája, Mezőgazdasági Szakképző Iskolája és Kollégiuma

Résztvevők száma: 428 tanuló

 

Fiú pontverseny

1. Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 122 pont
2. Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző Iskola, Sárvár 106 pont
3. Jurisich Miklós Gimnázium, Kőszeg 90 pont
4. Gépipari Szakközépiskola, Szombathely 76 pont
5. Rázsó Imre Szakközépiskola és Szakiskola, Körmend 50 pont
6. Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium 45 pont
7. Savaria Szakképző Iskola, Szombathely 38,5 pont
8. Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium 37 pont
9. VM DASZK Vépi Középiskolája, Mezőgazdasági Szakképző Iskolája és Kollégiuma 24 pont
10. Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakképző Iskola, Celldömölk 19 pont
11. Barabás György Műszaki Szakközép- és Szakiskola, Sárvár 13 pont
12-13. Admonti Stiftsgymnazium, Ausztria 12 pont
12-13. Hefele M. Építő- és Faipari Szakképző Iskola, Szombathely 12 pont
14. Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola, Szombathely 8 pont
15. Dr. Nagy László Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Általános Iskola,... 4,5 pont

Leány pontverseny

1. Jurisish Miklós Gimnázium, Kőszeg 115 pont
2. Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző Iskola, Sárvár 88 pont
3. Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium 87 pont
4. Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 69,5 pont
5. Admonti Stiftsgymnazium, Ausztria 45 pont
6. Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium 41 pont
7. Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola, Szombathely 25 pont
8. Savaria Szakképző Iskola, Szombathely 24 pont
9. Barabás György Műszaki Szakközép- és Szakiskola, Sárvár 17,5 pont
10. Dr. Nagy László Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Általános Iskola,... 11 pont
11. Rázsó Imre Szakközépiskola és Szakiskola, Körmend 6 pont
12. Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakképző Iskola, Celldömölk 3 pont
13. Szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Szakképző Iskola 0 pont

Egyéni eredmények

Leány

100 m síkfutás


V. korcsoport 3. Tóth Noémi 13,9
V. korcsoport 8. Egyházi Evelin 14,4
VI. korcsoport 3. Németh Szilvia 14,8
800 m síkfutás


V. korcsoport 5. Binder Natália 2:53,1
V. korcsoport 10. Kucsera Melitta 3:02,7
VI. korcsoport 3. Szűcs Dominika 2:58,2
1500 m síkfutás


V. korcsoport 2. Kucsera Melitta 6:11,3
V. korcsoport 6. Takács Zsófia 6:31,7
Távolugrás


V. korcsoport 7. Győrvári Flóra 4,09
VI. korcsoport 7. Vajda Virág 4,09
VI. korcsoport 9. Korcz Adél 3,85
Magasugrás


V. korcsoport 1. Németh Tifani 145
Súlylökés


V. korcsoport 2. Hannos Dóra 7,86
V. korcsoport 3. Nagy Alexandra 7,69
VI. korcsoport 5. Korcz Adél 7,68
VI. korcsoport 6. Vajda Virág 7,6
4x100m váltófutás



4. STG 58,0
4x400m váltófutás



3. STG 05:07,9

Fiú

100 m síkfutás


V. korcsoport 3. Szabó Márton 11,8
V. korcsoport 7. Ötvös Ádám 12,5
VI. korcsoport 5. Dugovics Gergő 12,2
VI. korcsoport 8. Szakos Márk 12,6
VI. korcsoport 10. Ódor Bálint 12,9
800 m síkfutás


V. korcsoport 1. Szabó Gergő 2:15,1
V. korcsoport 4. Máthé Ádám 2:25,0
VI. korcsoport 3. Nagy Zoltán 2:21,5
VI. korcsoport 10. Ódor Bálint 2:26,5
1500 m síkfutás


V. korcsoport 11. Kiss Dávid 5:42,3
VI. korcsoport 6. Török Róbert 5:31,0
3000 m síkfutás


V. korcsoport 5. Szakos Bence 13:09,4
V. korcsoport 6. Hegyi Balázs 13:38,7
Távolugrás


V. korcsoport 1. Szabó Márton 5,81
V. korcsoport 3. Pék Marcell 5,15
VI. korcsoport 2. Bíró Csaba 5,81
VI. korcsoport 8. Bíró Flórián 5,23
Magasugrás


V. korcsoport 3. Monostori Bence 160
V. korcsoport 5. Németh Erik 155
VI. korcsoport 1. Bíró Csaba 170
VI. korcsoport 2. Toldi László 160
Súlylökés


V. korcsoport 4. Németh Tamás 10,85
V. korcsoport 9. Poós Milán 8,4
VI. korcsoport 8. Bánfalvi Bálint 8,51
VI. korcsoport 10. Sélley Péter 6,34
4x400m váltófutás



5. STG 04:11,3