« 2018. szeptember »
H K Sz Cs P Sz V
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
A+ A-
Tinódi Atlétika Kupa Pünkösthy Huba Emlékverseny

A verseny immár nyolcadik alkalommal került megrendezésre. A megye legnagyobb középiskolás versenye nagy érdeklődés mellett, hideg időben zajlott. A verseny rangját emelte 26. éve partner iskolánk, az Admonti (Ausztria) Stiftsgymnazium, csapatának a versenyen való részvétele.

A fiú és leány pontverseny győztesei egy évre elnyerik a Tinódi vándorserleget, valamint megkapják annak kicsinyített mását.

Csapatverseny jegyzőkönyv

Készült: Szombathely, Sugár úti Atlétikai Stadion
2012. október 11. 9.30 óra

Fényképek

Résztvevő iskolák:

  1. Admont, Ausztria
  2. Barabás György Műszaki Szakközép- és Szakiskola, Sárvár
  3. Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
  4. Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely
  5. Élelmiszeripari Szakközépiskola, Szombathely
  6. Gépipari Szakközépiskola, Szombathely
  7. Herman Ottó Mezőgazdasági Szakközépiskola, Szombathely
  8. Horváth Boldizsár Szakközépiskola, Szombathely
  9. Jurisich Miklós Gimnázium, Kőszeg
  10. Kanizsai Dorottya Gimnázium, Szombathely
  11. Kereskedelmi- és Vendéglátói Szakközépiskola, Szombathely
  12. Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely
  13. Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium, Szombathely
  14. Savaria Szakképző Iskola, Szombathely
  15. Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző Iskola, Sárvár
  16. Vépi Szakképző Iskola

Résztvevők száma: 366 tanuló

Fiú pontverseny:

Fiú jegyzőkönyv
1. Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 127,5 pont
2. Gépipari Szakközépiskola 97 pont
3. Jurisich Miklós Gimnázium 82,5 pont
4. Tinódi Sebestyén Gimnázium és
Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző Iskola
62,5 pont
5. Kanizsai Dorottya Gimnázium 51,5 pont
6. Nagy Lajos Gimnázium 48 pont
7. Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium 47 pont
8. Barabás György Műszaki Szakközép- és Szakiskola 38 pont
9. Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakképző Iskola 25 pont
10. Savaria Szakképző Iskola 22 pont
11. Kereskedelmi,- és Vendéglátói Szakközépiskola 19 pont
12. Herman Ottó Mezőgazdasági Szakközépiskola 14 pont
13. Vépi Szakképző Iskola 10 pont
14. Admonti Stiftsgymnazium 8 pont
15. Horváth Boldizsár Szakközépiskola 5 pont
16. Ausztria 4 pont

Leány pontverseny:

Leány jegyzőkönyv
1. Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

127 pont

2. Jurisish Miklós Gimnázium 125 pont
3. Nagy Lajos Gimnázium 74 pont
4. Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző Iskola 64 pont
5. Kereskedelmi,- és Vendéglátói Szakközépiskola 46 pont
6. Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakképző Iskola 24 pont
7. Savaria Szakképző Iskola 22 pont
8. Herman Ottó Mezőgazdasági Szakközépiskola 20 pont
9. Kanizsai Dorottya Gimnázium 18 pont
10. Admonti Stiftsgymnazium 17 pont
11. Vépi Szakképző Iskola 8 pont
12. Barabás György Műszaki Szakközép- és Szakiskola 3 pont