« 2018. november »
H K Sz Cs P Sz V
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
A+ A-
Európai szakképzési hét
Pályaorientációs nap

 

https://szakkepzesihet.hu

Díszterm Téma Osztályok Felügyelők
7.50-8.20 Varga Zoltán Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Zalaegerszegi Képzési Központ 12.ABCD, 14.TV GM, VV, PCs, VHJ, CsHM
8.20-9.05 Dr. Pirger Tamás Soproni Egyetem Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kar Egy kis menedzsmenttörténet 9.A, 9.C, 10.C, 12.D, 2/14.TV SzA, CSzK, HTN, VHJ, CsHM
9.10-9.55 Dr. Ferkelt Balázs és Bartha Álmos BGE Képzésismertető 12.B GM
10.10-10.55 Szakály Patrícia Neptun Egységes Tanulmányi Rendszer 11.A és 11.B BN, NA
11.05-11.50 Pannon Egyetem Képzésismertető 10.B, 11.A, 11.B CsLH, BN, NA
Könyvtár Téma Osztályok Felügyelők
8.20-9.05 Gacs Alexandra Kutatásai 11.A BN
9.10-9.55 Ódor Viktória Anglisztika szak 9.B BR
10.10-10.55 Gacs Alexandra Kutatásai 10.A KZs
11.05-11.50 Erős György Méhész 10.A KZs
9.C terme
Téma Osztályok Felügyelők
8.20-9.05
9.10-9.55 Unger Richárd Hotel Bassiana 9.C HTN
10.10-10.55
11.05-11.50
9.A terme
Téma Osztályok Felügyelők
8.20-9.05
9.10-9.55 Dr. Jaskó Szilárd Pannon Egyetem Nagykanizsa A jövő munkahelyei 9.A SzA
10.10-10.55 Vámos Zoltán Sárvári Sportfólió és Kulturális Korlátolt Felelősségű Társaság ügyvezetője 9.A SzA
11.05-11.50 Farkas Vera Építész 9.A SzA
9.B terme
Téma Osztályok Felügyelők
8.20-9.05 Kucsera Melitta Gazdálkodási és menedzsment szak 9.B, 10.A BR, KZs
9.10-9.55 Soós Ádám Rendezvények technikai háttere 10.A KZs
10.10-10.55 Soós Ádám Rendezvények technikai háttere 9.B BR
11.05-11.50 van Waarden Franciska Germanisztika szak 9.B BR
11.C terme
Téma Osztályok Felügyelők
8.20-9.05 Kozma Éva Vállalkozói ismeretek 11.C THÁ
9.10-9.55 Kozma Éva Vállalkozói ismeretek 11.C THÁ
10.10-10.55
11.05-11.50
10.B terme
Téma Osztályok Felügyelők
8.20-9.05
9.10-9.55 Dr. Rodek Nóra Pannon Egyetem Nagykanizsa Új trendek és kihívások a szállodák világában 10.B, 2/14.T CsLH
10.10-10.55 Biermann Margit Pannon Egyetem Siker, karrier, önmagam menedzselése 10.B, 2/14.V CsLH, CsHM
11.05-11.50
12.A terme
Téma Osztályok Felügyelők
8.20-9.05
9.10-9.55 Dr. Tóth-Kaszás Nikoletta Pannon Egyetem Nagykanizsa Utazik a Z generáció 12.A
10.10-10.55 Dr. Ferkelt Balázs BGE Rendhagyó történelem óra az EU intézményrendszeréről 12.A
11.05-11.50
Labor
Téma Osztályok Felügyelők
8.20-9.05 Bazsóné Dr. Bertalan Laura Soproni Egyetem képzésismertető 10.B, 11.B CsLH, NA
9.10-9.55 Józsa Vivien Keleti nyelvek szak 11.A, 11.B BN, NA
10.10-10.55
11.05-11.50
12.B terme
Téma Osztályok Felügyelők
8.20-9.05 Szakály Patrícia Neptun Egységes Tanulmányi Rendszer 12.A, 12.B GM
9.10-9.55 Dr. Pirger Tamás Soproni Egyetem képzésismertető 11.A, 12.AB BN
10.10-10.55 Bartha Álmos BGE QuizNight.hu alapítója 12.B GM
11.05-11.50
12.C terme
Téma Osztályok Felügyelők
8.20-9.05 Józsa Vivien Keleti nyelvek szak 12.C PCs
9.10-9.55 Biermann Margit Pannon Egyetem Milyen lesz a jövő munkahelye? 12.C PCs
10.10-10.55 Dr. Pirger Tamás Egy kis menedzsmenttörténet 12.C PCs
11.05-11.50
12.D terme
Téma Osztályok Felügyelők
8.20-9.05
9.10-9.55 Wawrzsák László Borász 12.D, 2/14.V VHJ, CsHM
10.10-10.55 Berta Anett Marketing 12.D VHJ
11.05-11.50