« 2018. október »
H K Sz Cs P Sz V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
A+ A-
Jó tanulók köszöntése

2017/2018. tanév eredményei

 

XXIV. Országos József Attila Mese-, Vers- és Novellaíró Pályázat

országos 3.

Binder Natália 12.B

Felkészítő pedagógus: Szalai Viktória

 

XI. Földtudományi Diákkonferencia Miskolc

országos 2.

Ács Fanni 11.A

Fájer Sára 11.A

Felkészítő pedagógus: Vígh Viktor

 

UNICEF által meghirdetett országos rajzpályázat

országos 1.

Bakonyi Kíra 11.D

Felkészítő pedagógus: Grodvaltné Martos Veronika

 

Budapesti Corvinus Egyetem  „Facsarj egy kis információt az adatokból!” adatelemző versenye

országos 2.

Horváth Bálint 11.A

Bánó Márk 11.A

Szabó Anna 11.A

Felkészítő pedagógus: Grodvalt Ottó

 

Bolyai Matematika Verseny

megyei 3.

Kiss Zsombor 11.B

Felkészítő pedagógus: Gacs Miklós

 

Területi Elsősegélynyújtó Emlékverseny

megyei 2.

Balogh Annamária 11.B

Győrvári Bálint 11.B

Szentgyörgyvári Ivett 11.B

Pócza Vivien 11.B

Varga Alíz 11.B

 

Csecsemő- és gyermekgondozási verseny

megyei 1.

Lencse Virág 10.C

Pintér Gréta 10.C

Varga Alina 11.C

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

megyei 1.

Balogh Zsófia 10.B

Orosz Zsuzsanna 10.B

Gergácz Míra 10.B

Vincze Mátyás 10.B

Felkészítő pedagógus: Simonné Keszei Anita

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

megyei 2.

Gróf Annamária 12.A

Gál Sándor 12.A

Monostori Patrik 12.B

Zsebi Alexandra 12.B

Felkészítő pedagógus: Lukács Katalin és Szalai Viktória

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

megyei 2.

Illés Csenge 11.B

Pócza Vivien 11.B

Varga Alíz 11.B

Balogh Annamária 11.B

Felkészítő pedagógus: Simonné Keszei Anita

 

Bolyai Matematika Csapatverseny

megyei 2.

Károlyi Anna Evelin 10.C

Kiss Sára 10.C

Pintér Gréta 10.C

Takács Petra 10.C

Felkészítő pedagógus: Németh Andrea

 

Német nyelvi projektverseny

területi 3.

Eckert Réka 11.C

Károlyi Krisztina 11.C

Nagy Vivien Erzsébet 111.C

Felkészítő pedagógus: van Waardenné Csete Ildikó

 

Fiatalok az európai erdőkben

megyei 1.

Németh Diána 11.B

Németh Míra Kitti 11.B

Szöllősi Friderika 11.B

Felkészítő pedagógus: Bognár Nóra

 

Fiatalok az európai erdőkben

megyei 2.

Nemes Attila 11.A

Horváth Bálint 11.A

Tóth Patrik 11.A

Felkészítő pedagógus: Bognár Nóra

 

Víz világnapja alkalmából megrendezett verseny

megyei 2.

Binder Natália 12.B

Horváth Ildikó 12.B

Smidéliusz Fanni 12.B

Felkészítő pedagógus: Nagy Gábor

 

OKTV földrajz

megyei 1. országos 3. fordulóba jutott

Németh Nátán 11.B

Felkészítő pedagógus: Vígh Viktor

 

OKTV angol

2. fordulóba jutott

Cseh Kornél 12.B

Felkészítő pedagógus: Némethné Rádl Krisztina

 

Szabari Krisztina Fordítási Verseny

országos döntőbe jutott

Németh Míra Kitti 11.B

Felkészítő pedagógus: Sárvári Anita