« 2017. október »
H K Sz Cs P Sz V
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
A+ A-
Díjazott tanulóink
Pipics János 12.B osztályos tanuló Pipics János 12.B osztályos tanuló az iskola legkiválóbb végzős tanulója, a Medvegy Antal-díj jutalmazottja.
ÖDBK által kitüntetett tanulók:
Zrínyi Eszter 12.A osztályos tanuló Zrínyi Eszter 12.A osztályos tanuló középiskolai tanuulmányai során végzett kiváló tanulmányi munkájáért.
Szabó Márton 12.A osztályos tanuló Szabó Márton 12.A osztályos tanuló középiskolai tanuulmányai során végzett kiváló tanulmányi munkájáért.
Némethy Franciska 12.B osztályos tanuló Némethy Franciska 12.B osztályos tanuló középiskolai tanuulmányai során végzett kiváló tanulmányi és közösségi munkájáért.
Toldi Petra 12.B osztályos tanuló Toldi Petra 12.B osztályos tanuló középiskolai tanuulmányai során végzett kiváló tanulmányi és közösségi munkájáért.

 

 

 

NyME-SEK Szombathely: Kutatók éjszakája „Science Fair” elnevezésű természettudományos vetélkedő

megyei 3. csapat

Fájer Sára 10.A
Bolfert Viktória 10.A
Góczán Pál 10.A

Felkészítő pedagógus: Vígh Viktor

 

Bolyai Matematika Csapatverseny

megyei 3. csapat

Kiss Zsombor 10.B
Németh Míra Kitti 10.B
Csejtei Balázs Dániel 10.B
Németh Nátán André 10.B

Felkészítő pedagógus: Gacs Miklós

 

megyei 2. csapat

Károlyi Anna Evelin 9.C
Kiss Sára 9.C
Pintér Gréta 9.C
Takács Petra 9.C

Felkészítő pedagógus: Németh Andrea

 

megyei 3. csapat

Pungor Bendegúz 11.A
Benedikti Dániel 11.A
Gáspár Milán 11.A
Bokor Barbara 11.A

Felkészítő pedagógus: Hevér Mihály

 

Miskolci Egyetem: X. Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonferencia „Földrajzi és földtani kutatások” szekció

országos 1.

Fájer Sára 10.A

Felkészítő pedagógus: Grodvalt Ottó

 

Miskolci Egyetem: X. Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonferencia „Talaj, víz, környezet és védelmük” elnevezésű szekció

országos 3.

Bolfert Viktória 10.A

Felkészítő pedagógus: Vígh Viktor

 

Bárdos László Gimnázium, Tatabánya: XIV. Diákbiológus és -környezetvédő Nap "Környezetvédelem" szekció

országos 1.

Farkas Gabriella 10.A

Felkészítő pedagógus: Vígh Viktor

 

országos 3. csapat

Fukszberger Júlia 9.A
Ódor Zoltán 9.A
Varga Fanni 9.A

Felkészítő pedagógus: Bognár Nóra

 

Veszprémi Egyetem: Hlavay József Országos Környezettudományi és Műszaki Diákkonferencia "Energetika" szekció

országos 3. csapat

Barasits Gréta 9.A
Borovics Ábel 9.A
Joó Gergő 9.A

Felkészítő pedagógus: Bognár Nóra

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

megyei 3. csapat

Mészáros Vivien 10.B
Kovács Hanna 10.B
Gönye Veronika 10.B
Sinka Krisztina 10.B

Felkészítő pedagógus: Simonné Keszei Anita

 

ELTE Bolyai Gimnázium, Szombathely: „Tiszán innen, Dunán túl” országos népdaléneklési minősítő verseny megyei forduló

ezüst minősítés (csapat)

Szalai Ágoston 10.B
Monostori Patrik 11.B
Szabó Gergő 12.D
Tóth András 12.D

Felkészítő pedagógus: Pernecker Csilla

 

Móra Ferenc Szakgimnázium, Győr: XXV. Móra Ferenc Novellaelemző és Fogalmazási Verseny

országos 1.

Pipics János 12.B

Felkészítő pedagógus: Lukács Katalin

 

Trieszti Egyetem és az UNESCO által kiírt "Castello di Duino" Nemzetközi Költészeti Verseny

országos 1.

Pipics János 12.B

Felkészítő pedagógus: Lukács Katalin

 

40. Kárpát-medencei Középiskolás Irodalmi Pályázat, tanulmány kategória

ezüst oklevél, különdíj

Pipics János 12.B

Felkészítő pedagógus: Lukács Katalin

 

Szent Orsolya Gimnázium, Sopron: "BÁBELI ZŰRZAVAR" elnevezésű angol nyelvi verseny

területi 1. csapat

Majerhoffer Nóra 12.A
Szabó Dorina 12.A
Zrínyi Eszter 12.A

Felkészítő pedagógus: Horváthné Tischler Noémi

 

A Global Travel and Tourism Partnership (GTTP) által szervezett Research Award verseny

országos 1. csapat

Horváth Zsófia 10.C
Horváth Beáta Bettina 11.A

Felkészítő pedagógus: Vígh Viktor

 

Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny

megyei 3.

Szentgyörgyvári Ivett 10.B

Felkészítő pedagógus: Bognár Nóra

 

Bolyai János Megyei Matematikaverseny

megyei 3.

Kiss Zsombor 10.B

Felkészítő pedagógus: Gacs Miklós