« 2017. június »
H K Sz Cs P Sz V
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
A+ A-
V. Flex - Fut a Sárvár gurul a Sárvár

Futó- és görkorcsolya fesztivál

2017. május 13.

INFORMÁCIÓ VERSENYVIDEÓ NEVEZÉS
NEVEZETTEK NÉVSORA

Nevezés

 

Nevezettek névsora

(Nevezéssel kapcsolatos információk)

FOTÓK VERSENYTÉRKÉP TÁMOGATÓINK EREDMÉNYEK


 

Eredmények az 5-10 km-es versenyen

Eredmények részidővel az 5-10 km-es versenyen

2,5 km családi futás - nevezettek névsora

Abszolút eredmények

3 km görkorcsolyázás - nevezettek névsora

 

Fut a Sárvár 2017

Eredmények

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                              Idő 

Női 5 km -14  (14)        5.0 km   1 ep           

    1    606 Juhász-Tóth Eszter           06                                 22:07 
    2    617 Hajas Martina                03                                 23:23 
    3    618 Hajas Evelin                 03                                 24:49 
    4    501 Nagy Katalin                 04                                 25:32 
    5    591 Baksay-Isopp Emma            04                                 26:03 
    6    605 Kaposi Fanni                 07                                 26:34 
    7    625 Váthy Anna                   05                                 28:33 
    8    500 Molnár Lilien                07                                 30:10 
    9    623 Pál Anna                     05                                 30:26 
   10    621 Gyurátz Virág Júlia          05                                 30:27 
   11    503 Kardos Anna                  04                                 31:22 
   12    622 Horváth Bianka               05                                 31:40 
   13    502 Molnár Fanni                 09                                 33:17 

         616 Szarka Enikő                 06                                  n.i. 



Női 5 km 15-18  (7)       5.0 km   1 ep           

    1    608 Kiss Nóra                    02                                 24:34 
    2    607 Kiss Virág                   00                                 25:04 
    3    504 Szabadi Lídia                99                                 25:11 
    4    594 Darics Nikolett              99                                 27:39 
    5    592 Sárközi Niki                 02                                 31:21 
    6    506 Németh Rebeka                00                                 31:35 

         505 Bolfert Viktória             00                                  n.i. 



Női 5 km 19+  (46)        5.0 km   1 ep           

    1    532 Deé Szilvia                  84                                 24:44 
    2    699 Varga Katalin                85                                 25:18 
    3    534 Németh Zsófia                87                                 27:28 
    4    530 Poórné Jaksa Zsóka           70                                 28:06 
    5    518 Kovács Gyöngyi               87                                 28:47 
    6    587 Baloghné Viski Eszter        71                                 29:23 
    7    698 Erős Márk Henriett           82                                 30:06 
    8    535 Pfneiszli Barbara            83                                 30:07 
    9    573 Tóth Katalin                 91                                 30:55 
   10    520 Dömők Beatrix                91                                 30:56 
   11    579 Timár Dóra                   79                                 31:04 
   12    626 Ördög Mónika                 67                                 31:40 
   13    578 Szalai Éva                   67                                 32:01 
   14    521 Márkus Gabriella             90                                 32:37 
   15    517 Fider Anikó                  80                                 32:43 
   16    580 Illés Mónika                 73                                 33:15 
   17    507 Szarka Katalin               71                                 33:17 
   18    526 Harami Krisztina             77                                 33:37 
   19    585 Kissné Karácsony Adrienn     81                                 33:40 
   20    612 Beke Ildikó                  80                                 33:43 
   21    522 Döklen Zsófia                92                                 34:06 
   21    523 Budai Bernadett              92                                 34:06 
   21    574 Bandics Laura                91                                 34:06 
   24    611 Kovácsné Bakonyi Zsuzsanna   80                                 34:47 
   25    512 Mihácsiné Gerbert Kinga      87                                 35:00 
   26    508 Szabó Gabriella              84                                 35:18 
   27    531 Márton Anna                  87                                 35:19 
   28    510 Horvthné Tomsics Eszter      85                                 36:13 

         509 Horváth Melinda              84                                  n.i. 
         511 Veiczer-Vass Rita            75                                  n.i. 
         513 Tamási-Erőss Tünde           81                                  n.i. 
         514 Virág Eszter                 90                                  n.i. 
         515 Kovács Nikoletta             80                                  n.i. 
         516 Nagy Andrea                  95                                  n.i. 
         519 Kovács Enikő                 95                                  n.i. 
         524 Németh Eszter                91                                  n.i. 
         525 Csonka Klaudia               92                                  n.i. 
         527 Pataki Kata                  77                                  n.i. 
         528 Kristóf Tímea                88                                  n.i. 
         529 Saródi Melinda               77                                  n.i. 
         533 Hegyi Dóra                   85                                  n.i. 
         536 Oláhné Mészáros Elza         73                                  n.i. 
         537 Molnr Alexandra              91                                  n.i. 
         571 Preininger Krisztina         89                                  n.i. 
         572 Elek Pálma                   85                                  n.i. 
         615 Szarkáné Görög Rita          74                                  n.i. 



Férfi 5 km -14  (17)      5.0 km   1 ep           

    1    610 Biácsi Milán                 04                                 18:37 
    2    609 Kaposi Máté                  05                                 24:09 
    3    614 Bíró Botond                  07                                 24:31 
    4    589 Horváth Erik                 06                                 25:05 
    5    696 Süle Dávid                   06                                 25:24 
    6    624 Varga Marcell                05                                 27:30 
    7    538 Horváth Kornél               06                                 27:50 
    8    601 Benke Botond                 05                                 28:36 
    9    620 Bőr Dávid                    06                                 29:30 
   10    581 Dénes Soma                   06                                 30:58 

         540 Fliegler Ábel                06                                  n.i. 
         541 Barasits Dániel              07                                  n.i. 
         542 Szalai Ádám                  08                                  n.i. 
         598 Kollár Bence                 02                                  n.i. 
         599 Frei Dániel                  06                                  n.i. 
         600 Németh Mátyás                06                                  n.i. 
         604 Biró Győző                   06                                  n.i. 



Férfi 5 km 15-18  (13)    5.0 km   1 ep           

    1    539 Vásárhelyi Szabolcs          02                                 19:22 
    2    548 Joó Gergő                    01                                 20:24 
    3    619 Sifter Krisztofer            01                                 21:03 
    4    584 Winkelbauer Ádám             99                                 21:50 
    5    595 Lőrincz Dávid                02                                 21:54 
    6    597 Harami Oivér                 02                                 22:03 
    7    596 Giczinger Benett             02                                 24:01 
    8    547 Imre Gergő                   00                                 24:58 
    9    543 Pongrácz Árpád               01                                 28:07 
   10    544 Pongrácz Dániel              02                                 28:39 
   11    545 Dávid Kornél                 00                                 33:56 
   12    695 Csiszár Tamás                00                                 36:17 

         546 Lengyel Bálint               00                                  n.i. 



Férfi 5 km 19+  (33)      5.0 km   1 ep           

    1    552 Ódor József                  81                                 21:41 
    2    590 Tamics István                71                                 21:44 
    3    569 László Ervin                 70                                 23:21 
    4    588 Balogh Péter Ernő            73                                 23:24 
    5    577 Horváth Zoltán László        84                                 23:29 
    6    567 Auth Krisztián               85                                 24:48 
    7    556 Németh Gábor                 67                                 25:27 
    8    568 Horváth Zsolt                69                                 25:29 
    9    554 Kondor Tamás                 71                                 25:38 
   10    613 Máhr Tivadar                 74                                 26:13 
   11    560 Fitos Roland                 89                                 27:17 
   11    570 Németh Tamás                 98                                 27:17 
   13    555 Tamási Péter                 78                                 27:21 
   14    564 Jobb Zoltán                  74                                 27:22 
   15    550 Darvalics Gábor              88                                 27:38 
   16    551 Kaposi Zsolt                 76                                 27:54 
   17    566 Poór Szabolcs                67                                 28:06 
   18    697 Süle  László                 75                                 28:42 
   19    549 Molnár Norbert               69                                 29:37 
   20    559 Hetyei László                66                                 30:27 
   21    593 Horváth Endre József         79                                 31:02 
   22    603 Varga Csaba                  74                                 31:14 
   23    575 Vocelka Zoltán               87                                 31:18 
   24    562 Borhy Péter                  80                                 31:47 
   25    557 Eredics Roland               76                                 32:24 
   26    561 Márkus Gyula                 71                                 32:25 
   27    586 Kiss Tibor                   80                                 33:39 
   28    563 Szűcs Balázs                 90                                 34:05 

         553 Bordás Emánuel               68                                  n.i. 
         558 Süle Csaba                   78                                  n.i. 
         565 Bíró Norbert                 81                                  n.i. 
         576 Nárai Dávid                  94                                  n.i. 
         582 Kulman Tamás                 84                                  n.i. 



Női 10 km 19-24  (2)      10.0 km   3 ep          

    1    100 Nardai Viktória              96                                 51:44 

         213 Farkas Dóra                  93                                  n.i. 



Női 10 km 25-34  (12)     10.0 km   3 ep          

    1    106 Varga Enikő                  90                                 42:18 
    2    202 Wutschi mira                 84                                 42:40 
    3    101 Ható Andrea                  86                                 50:04 
    4    102 Fodor Krisztina              89                                 53:19 
    5    110 Pártosi Anna                 85                                 55:44 
    6    109 Molnár Petra                 84                               1:01:03 
    7    105 Borsos Enikő                 83                               1:02:25 
    8    217 Horváthné Mester Anikó       83                               1:04:10 
    9    104 Simon-Gergye Noémi           88                               1:06:39 

         107 Horváth Edit                 83                                  n.i. 
         108 Lovász Andrea                86                                  n.i. 
         198 Dorogi Eszter                86                                  n.i. 



Női 10 km 35-44  (22)     10.0 km   3 ep          

    1    219 Wagner Anna                  82                                 46:43 
    2    229 Dr. Kiss Euridiké            81                                 50:09 
    3    218 Tóth Zsuzsanna               73                                 50:49 
    4    121 Hegedüs Adrienn              81                                 54:27 
    5    119 Németh Beáta                 79                                 54:35 
    6    114 Rampflné Bujtás Réka         80                                 54:40 
    7    118 Farkas Adrienn               79                                 54:47 
    8    111 Dudás Viktória               78                                 55:13 
    9    113 Szászné Mórocz Izabella      78                                 56:59 
   10    126 Pohánka Edit                 75                                 58:49 
   11    117 Baksay Szilvia               73                                 58:53 
   12    127 Bóka Katalin                 79                               1:00:15 
   13    220 Kiss Csilla                  79                               1:00:28 
   14    116 Lantos-Molnár Adrienn        79                               1:00:30 
   15    125 Böröndyné Fülöp Katalin      76                               1:00:50 
   16    128 Dr.Fehér Adrienn             79                               1:03:19 
   17    115 Zsóka Izabella Rohrer        81                               1:03:27 
   18    120 Gergály-Bencze Barbara       77                               1:07:56 

         112 Erőss-Márk Henriett          82                                  n.i. 
         122 Várallyai Gabriella          73                                  n.i. 
         123 Bársony Ágnes                77                                  n.i. 
         124 Fehér Timea                  82                                  n.i. 



Női 10 km 45-54  (7)      10.0 km   3 ep          

    1    133 Vásárhelyi Éva               68                                 48:56 
    2    132 Kleczl Beata                 72                                 50:03 
    3    221 Simon Enikő                  71                               1:00:49 
    4    209 Lederer Ildiko               69                               1:08:18 

         130 Vörösné Bognár Katalin       63                                  hiba 
         129 Sulyokné Pap Réka            72                                  n.i. 
         131 Dr Mojzes Szonja             63                                  n.i. 



Férfi 10 km -18  (7)      10.0 km   3 ep          

    1    138 Kardos Balázs                04                                 48:25 
    2    236 Bokányi Máté                 01                                 49:54 
    3    208 Góczán Pál                   00                                 51:23 
    4    134 Nyári Márk                   99                                 54:06 
    5    193 Zsoldos Dominik              01                                 57:02 

         135 Nagy Marcell                 99                                  hiba 
         136 Kutszegi Ferenc              00                                  n.i. 



Női 10 km -18  (3)        10.0 km   3 ep          

    1    210 Takács Zsófia                99                                 55:44 
    2    212 Marton Adél                  01                               1:00:43 

         139 Völgyi Nóra                  99                                  n.i. 



Férfi 10 km 19-24  (3)    10.0 km   3 ep          

    1    137 Vásárhelyi Attila            00                                 42:18 
    2    140 Gombos Bence                 93                                 44:48 
    3    234 Járay Máté                   94                                 56:07 



Férfi 10 km 25-34  (18)   10.0 km   3 ep          

    1    103 Szalay Dániel                87                                 37:09 
    2    148 Németh Gábor                 89                                 39:24 
    3    151 Kiss Tibor                   84                                 43:23 
    4    222 Faragó Dávid                 90                                 44:55 
    5    152 Horváth Ádám                 85                                 45:21 
    6    194 Horváth Gergely              83                                 50:01 
    7    141 Németh Csongor               92                                 50:43 
    8    142 Csóka Bálint                 87                                 51:32 
    9    149 Berényi Ákos                 88                                 52:44 
   10    150 Kovács Gábor                 84                                 53:48 
   11    146 Füzi Márk                    87                                 54:46 
   12    233 Mészáros Patrik              92                                 58:34 
   13    143 Lazáry Péter Zsolt           84                                 58:43 
   14    223 Horvth Zoltn                 85                               1:04:10 

         144 Cser Péter                   91                                  n.i. 
         145 Rövid Norbert                89                                  n.i. 
         199 dr. Valentyik István         83                                  n.i. 
         230 Sári András                  88                                  n.i. 



Férfi 10 km 35-44  (41)   10.0 km   3 ep          

    1    177 Fonyó Sándor                 80                                 34:47 
    2    162 Sásdi Zoltán                 76                                 39:26 
    3    231 Kovács Balázs                81                                 39:53 
    4    205 Horváth László               79                                 41:01 
    5    157 Horváth Balázs               75                                 41:25 
    6    175 Horváth Krisztián            77                                 42:11 
    7    197 dr. Jeges-Varga Ferenc       78                                 42:16 
    8    170 Simon Miklós                 73                                 44:21 
    9    211 Bodnár Sándor                76                                 45:09 
   10    156 Sinka László                 79                                 45:18 
   11    164 Horvath Laszlo               78                                 45:51 
   12    207 Kotsis Zoltán                81                                 46:28 
   13    225 Papp Gergő                   81                                 46:47 
   14    153 Molnár József                74                                 47:44 
   15    201 Joó András                   76                                 48:15 
   16    200 Darics Róbert                73                                 48:55 
   17    180 Harkai Attila                79                                 50:30 
   18    154 Egervölgyi Roland            73                                 52:15 
   19    195 Kiss László                  74                                 53:01 
   20    171 Bolla Balázs                 77                                 53:13 
   21    169 Mészáros Péter               78                                 55:47 
   22    173 Tóth Csaba                   75                                 55:48 
   23    159 Szabó Attila                 76                                 56:24 
   24    172 Szovák Zoltán                81                                 56:46 
   25    158 Márton Miklós                82                                 57:52 
   25    176 Pintér László                80                                 57:52 
   27    232 Joó Péter                    76                                 58:22 
   28    178 Horváth Tamás                79                                 59:19 
   29    174 Fehér Tamás                  79                                 59:43 
   30    167 Mészáros József              78                                 59:58 
   31    165 Vincze Tamás                 78                                 59:59 
   31    166 Tislerics Tamás              74                                 59:59 
   33    216 Tóth Zoltán                  75                               1:00:15 
   34    161 Németh Ákos                  80                               1:02:24 
   35    160 Skoda Szabolcs               75                               1:12:46 

         155 Bor Balázs                   78                                  hiba 
         179 dr. Horváth Attila           78                                  hiba 
         163 Szalai Krisztián             75                                  n.i. 
         168 Horváth József                                                   n.i. 
         224 Galavits Patrik              82                                  n.i. 
         226 Biácsi Tamás                 74                                  n.i. 



Férfi 10 km 45-54  (13)   10.0 km   3 ep          

    1    215 Gyöngyössy Róbert            70                                 39:54 
    2    214 Kiss Sándor                  71                                 41:57 
    3    185 Tamás Attila                 71                                 42:35 
    4    184 Eredics Ottó                 70                                 46:33 
    5    183 Vincze Attila                72                                 47:22 
    6    186 Imre Róbert                  69                                 48:47 
    7    196 Schäffer István              67                                 50:04 
    8    182 Schrőter béla                64                                 51:47 
    9    228 Pátkai Attila                70                                 53:21 
   10    181 Takács János                 70                                 55:44 
   11    206 Nagy zsolt                   72                                 57:40 

         227 Balog Zsolt                  70                                  n.i. 
         235 Marton László                69                                  n.i. 



Férfi 10 km 55-64  (7)    10.0 km   3 ep          

    1    187 Major Ferenc                 61                                 43:38 
    2    188 Tóth Tibor                   62                                 50:09 
    3    192 Hopp Viktor                  52                                 51:38 
    4    191 Csanádi István               61                                 52:27 
    5    190 id.Fonyó Sándor              56                                 52:48 
    6    204 Nándori Gyula                54                               1:22:39 

         189 Illés gábor                  62                                  n.i. 


Fut a Sárvár 2017

Részidős eredmények

  Hely Név                                                   Idő                                                                                                                     

Női 5 km -14  (13)                            5.0 km   1 ep                                  
                                                                    1(70)        C                                                                                                   

     1 Juhász-Tóth Eszter                                  22:07    10:38    22:07                                                                                                   
                                                                    10:38    11:29                                                                                                   
     2 Hajas Martina                                       23:23    11:18    23:23                                                                                                   
                                                                    11:18    12:05                                                                                                   
     3 Hajas Evelin                                        24:49    11:50    24:49                                                                                                   
                                                                    11:50    12:59                                                                                                   
     4 Nagy Katalin                                        25:32    11:49    25:32                                                                                                   
                                                                    11:49    13:43                                                                                                   
     5 Baksay-Isopp Emma                                   26:03    12:33    26:03                                                                                                   
                                                                    12:33    13:30                                                                                                   
     6 Kaposi Fanni                                        26:34    12:31    26:34                                                                                                   
                                                                    12:31    14:03                                                                                                   
     7 Váthy Anna                                          28:33    12:34    28:33                                                                                                   
                                                                    12:34    15:59                                                                                                   
     8 Molnár Lilien                                       30:10    14:20    30:10                                                                                                   
                                                                    14:20    15:50                                                                                                   
     9 Pál Anna                                            30:26    14:22    30:26                                                                                                   
                                                                    14:22    16:04                                                                                                   
    10 Gyurátz Virág Júlia                                 30:27    14:21    30:27                                                                                                   
                                                                    14:21    16:06                                                                                                   
    11 Kardos Anna                                         31:22    14:42    31:22                                                                                                   
                                                                    14:42    16:40                                                                                                   
    12 Horváth Bianka                                      31:40    13:56    31:40                                                                                                   
                                                                    13:56    17:44                                                                                                   
    13 Molnár Fanni                                        33:17    15:57    33:17                                                                                                   
                                                                    15:57    17:20                                                                                                   



Női 5 km 15-18  (6)                           5.0 km   1 ep                                  
                                                                    1(70)        C                                                                                                   

     1 Kiss Nóra                                           24:34    11:47    24:34                                                                                                   
                                                                    11:47    12:47                                                                                                   
     2 Kiss Virág                                          25:04    12:20    25:04                                                                                                   
                                                                    12:20    12:44                                                                                                   
     3 Szabadi Lídia                                       25:11    12:36    25:11                                                                                                   
                                                                    12:36    12:35                                                                                                   
     4 Darics Nikolett                                     27:39    13:35    27:39                                                                                                   
                                                                    13:35    14:04                                                                                                   
     5 Sárközi Niki                                        31:21    15:05    31:21                                                                                                   
                                                                    15:05    16:16                                                                                                   
     6 Németh Rebeka                                       31:35    15:08    31:35            30:31                                                                                  
                                                                    15:08    16:27              *70                                                                                  



Női 5 km 19+  (28)                            5.0 km   1 ep                                  
                                                                    1(70)        C                                                                                                   

     1 Deé Szilvia                                         24:44    12:28    24:44                                                                                                   
                                                                    12:28    12:16                                                                                                   
     2 Varga Katalin                                       25:18    12:46    25:18                                                                                                   
                                                                    12:46    12:32                                                                                                   
     3 Németh Zsófia                                       27:28    13:37    27:28                                                                                                   
                                                                    13:37    13:51                                                                                                   
     4 Poórné Jaksa Zsóka                                  28:06    13:45    28:06                                                                                                   
                                                                    13:45    14:21                                                                                                   
     5 Kovács Gyöngyi                                      28:47    14:16    28:47                                                                                                   
                                                                    14:16    14:31                                                                                                   
     6 Baloghné Viski Eszter                               29:23    13:59    29:23                                                                                                   
                                                                    13:59    15:24                                                                                                   
     7 Erős Márk Henriett                                  30:06    14:50    30:06                                                                                                   
                                                                    14:50    15:16                                                                                                   
     8 Pfneiszli Barbara                                   30:07    14:36    30:07                                                                                                   
                                                                    14:36    15:31                                                                                                   
     9 Tóth Katalin                                        30:55    15:11    30:55                                                                                                   
                                                                    15:11    15:44                                                                                                   
    10 Dömők Beatrix                                       30:56    15:11    30:56                                                                                                   
                                                                    15:11    15:45                                                                                                   
    11 Timár Dóra                                          31:04    -----    31:04                                                                                                   
                                                                             31:04                                                                                                   
    12 Ördög Mónika                                        31:40    14:22    31:40                                                                                                   
                                                                    14:22    17:18                                                                                                   
    13 Szalai Éva                                          32:01    15:23    32:01                                                                                                   
                                                                    15:23    16:38                                                                                                   
    14 Márkus Gabriella                                    32:37    16:22    32:37                                                                                                   
                                                                    16:22    16:15                                                                                                   
    15 Fider Anikó                                         32:43    15:19    32:43                                                                                                   
                                                                    15:19    17:24                                                                                                   
    16 Illés Mónika                                        33:15    15:26    33:15                                                                                                   
                                                                    15:26    17:49                                                                                                   
    17 Szarka Katalin                                      33:17    15:57    33:17                                                                                                   
                                                                    15:57    17:20                                                                                                   
    18 Harami Krisztina                                    33:37    16:56    33:37                                                                                                   
                                                                    16:56    16:41                                                                                                   
    19 Kissné Karácsony Adrienn                            33:40    16:23    33:40                                                                                                   
                                                                    16:23    17:17                                                                                                   
    20 Beke Ildikó                                         33:43    16:32    33:43                                                                                                   
                                                                    16:32    17:11                                                                                                   
    21 Döklen Zsófia                                       34:06    15:40    34:06                                                                                                   
                                                                    15:40    18:26                                                                                                   
    21 Budai Bernadett                                     34:06    15:39    34:06                                                                                                   
                                                                    15:39    18:27                                                                                                   
    21 Bandics Laura                                       34:06    15:50    34:06                                                                                                   
                                                                    15:50    18:16                                                                                                   
    24 Kovácsné Bakonyi Zsuzsanna                          34:47    17:02    34:47                                                                                                   
                                                                    17:02    17:45                                                                                                   
    25 Mihácsiné Gerbert Kinga                             35:00    16:46    35:00                                                                                                   
                                                                    16:46    18:14                                                                                                   
    26 Szabó Gabriella                                     35:18    17:37    35:18                                                                                                   
                                                                    17:37    17:41                                                                                                   
    27 Márton Anna                                         35:19    17:31    35:19                                                                                                   
                                                                    17:31    17:48                                                                                                   
    28 Horvthné Tomsics Eszter                             36:13    17:27    36:13                                                                                                   
                                                                    17:27    18:46                                                                                                   



Férfi 5 km -14  (10)                          5.0 km   1 ep                                  
                                                                    1(70)        C                                                                                                   

     1 Biácsi Milán                                        18:37     8:57    18:37                                                                                                   
                                                                     8:57     9:40                                                                                                   
     2 Kaposi Máté                                         24:09    11:57    24:09                                                                                                   
                                                                    11:57    12:12                                                                                                   
     3 Bíró Botond                                         24:31    11:59    24:31                                                                                                   
                                                                    11:59    12:32                                                                                                   
     4 Horváth Erik                                        25:05    13:24    25:05                                                                                                   
                                                                    13:24    11:41                                                                                                   
     5 Süle Dávid                                          25:24    11:59    25:24                                                                                                   
                                                                    11:59    13:25                                                                                                   
     6 Varga Marcell                                       27:30    12:53    27:30                                                                                                   
                                                                    12:53    14:37                                                                                                   
     7 Horváth Kornél                                      27:50    13:38    27:50                                                                                                   
                                                                    13:38    14:12                                                                                                   
     8 Benke Botond                                        28:36    12:37    28:36                                                                                                   
                                                                    12:37    15:59                                                                                                   
     9 Bőr Dávid                                           29:30    13:18    29:30                                                                                                   
                                                                    13:18    16:12                                                                                                   
    10 Dénes Soma                                          30:58    14:29    30:58                                                                                                   
                                                                    14:29    16:29                                                                                                   



Férfi 5 km 15-18  (12)                        5.0 km   1 ep                                  
                                                                    1(70)        C                                                                                                   

     1 Vásárhelyi Szabolcs                                 19:22     9:13    19:22                                                                                                   
                                                                     9:13    10:09                                                                                                   
     2 Joó Gergő                                           20:24    10:28    20:24                                                                                                   
                                                                    10:28     9:56                                                                                                   
     3 Sifter Krisztofer                                   21:03     9:20    21:03                                                                                                   
                                                                     9:20    11:43                                                                                                   
     4 Winkelbauer Ádám                                    21:50    10:38    21:50                                                                                                   
                                                                    10:38    11:12                                                                                                   
     5 Lőrincz Dávid                                       21:54    10:40    21:54                                                                                                   
                                                                    10:40    11:14                                                                                                   
     6 Harami Oivér                                        22:03    10:42    22:03                                                                                                   
                                                                    10:42    11:21                                                                                                   
     7 Giczinger Benett                                    24:01    10:58    24:01                                                                                                   
                                                                    10:58    13:03                                                                                                   
     8 Imre Gergő                                          24:58    11:43    24:58                                                                                                   
                                                                    11:43    13:15                                                                                                   
     9 Pongrácz Árpád                                      28:07    12:07    28:07                                                                                                   
                                                                    12:07    16:00                                                                                                   
    10 Pongrácz Dániel                                     28:39    12:20    28:39                                                                                                   
                                                                    12:20    16:19                                                                                                   
    11 Dávid Kornél                                        33:56    15:08    33:56                                                                                                   
                                                                    15:08    18:48                                                                                                   
    12 Csiszár Tamás                                       36:17    17:12    36:17                                                                                                   
                                                                    17:12    19:05                                                                                                   



Férfi 5 km 19+  (28)                          5.0 km   1 ep                                  
                                                                    1(70)        C                                                                                                   

     1 Ódor József                                         21:41    10:26    21:41                                                                                                   
                                                                    10:26    11:15                                                                                                   
     2 Tamics István                                       21:44    10:37    21:44                                                                                                   
                                                                    10:37    11:07                                                                                                   
     3 László Ervin                                        23:21    11:34    23:21                                                                                                   
                                                                    11:34    11:47                                                                                                   
     4 Balogh Péter Ernő                                   23:24    11:24    23:24                                                                                                   
                                                                    11:24    12:00                                                                                                   
     5 Horváth Zoltán László                               23:29    11:54    23:29                                                                                                   
                                                                    11:54    11:35                                                                                                   
     6 Auth Krisztián                                      24:48    12:23    24:48                                                                                                   
                                                                    12:23    12:25                                                                                                   
     7 Németh Gábor                                        25:27    13:21    25:27                                                                                                   
                                                                    13:21    12:06                                                                                                   
     8 Horváth Zsolt                                       25:29    13:24    25:29                                                                                                   
                                                                    13:24    12:05                                                                                                   
     9 Kondor Tamás                                        25:38    12:47    25:38                                                                                                   
                                                                    12:47    12:51                                                                                                   
    10 Máhr Tivadar                                        26:13    13:20    26:13                                                                                                   
                                                                    13:20    12:53                                                                                                   
    11 Fitos Roland                                        27:17    13:52    27:17                                                                                                   
                                                                    13:52    13:25                                                                                                   
    11 Németh Tamás                                        27:17    12:51    27:17            26:42                                                                                  
                                                                    12:51    14:26              *70                                                                                  
    13 Tamási Péter                                        27:21    13:22    27:21                                                                                                   
                                                                    13:22    13:59                                                                                                   
    14 Jobb Zoltán                                         27:22    12:51    27:22                                                                                                   
                                                                    12:51    14:31                                                                                                   
    15 Darvalics Gábor                                     27:38    13:16    27:38                                                                                                   
                                                                    13:16    14:22                                                                                                   
    16 Kaposi Zsolt                                        27:54    13:59    27:54                                                                                                   
                                                                    13:59    13:55                                                                                                   
    17 Poór Szabolcs                                       28:06    13:44    28:06                                                                                                   
                                                                    13:44    14:22                                                                                                   
    18 Süle  László                                        28:42    13:35    28:42                                                                                                   
                                                                    13:35    15:07                                                                                                   
    19 Molnár Norbert                                      29:37    14:20    29:37                                                                                                   
                                                                    14:20    15:17                                                                                                   
    20 Hetyei László                                       30:27    14:53    30:27                                                                                                   
                                                                    14:53    15:34                                                                                                   
    21 Horváth Endre József                                31:02    14:51    31:02                                                                                                   
                                                                    14:51    16:11                                                                                                   
    22 Varga Csaba                                         31:14    15:24    31:14                                                                                                   
                                                                    15:24    15:50                                                                                                   
    23 Vocelka Zoltán                                      31:18    15:11    31:18                                                                                                   
                                                                    15:11    16:07                                                                                                   
    24 Borhy Péter                                         31:47    14:42    31:47                                                                                                   
                                                                    14:42    17:05                                                                                                   
    25 Eredics Roland                                      32:24    15:31    32:24                                                                                                   
                                                                    15:31    16:53                                                                                                   
    26 Márkus Gyula                                        32:25    15:39    32:25                                                                                                   
                                                                    15:39    16:46                                                                                                   
    27 Kiss Tibor                                          33:39    16:23    33:39                                                                                                   
                                                                    16:23    17:16                                                                                                   
    28 Szűcs Balázs                                        34:05    15:39    34:05                                                                                                   
                                                                    15:39    18:26                                                                                                   



Női 10 km 19-24  (1)                          10.0 km   3 ep                                 
                                                                    1(70)    2(70)    3(70)       C                                                                                  

     1 Nardai Viktória                                     51:44    12:12    25:19    38:47   51:44                                                                                  
                                                                    12:12    13:07    13:28   12:57                                                                                  



Női 10 km 25-34  (9)                          10.0 km   3 ep                                 
                                                                    1(70)    2(70)    3(70)       C                                                                                  

     1 Varga Enikő                                         42:18     9:57    20:36    31:48   42:18                                                                                  
                                                                     9:57    10:39    11:12   10:30                                                                                  
     2 Wutschi mira                                        42:40    10:17    21:15    32:09   42:40                                                                                  
                                                                    10:17    10:58    10:54   10:31                                                                                  
     3 Ható Andrea                                         50:04    12:22    25:12    38:00   50:04                                                                                  
                                                                    12:22    12:50    12:48   12:04                                                                                  
     4 Fodor Krisztina                                     53:19    12:57    27:01    40:26   53:19                                                                                  
                                                                    12:57    14:04    13:25   12:53                                                                                  
     5 Pártosi Anna                                        55:44    13:05    27:05    41:36   55:44                                                                                  
                                                                    13:05    14:00    14:31   14:08                                                                                  
     6 Molnár Petra                                      1:01:03    14:34    30:21    46:13 1:01:03                                                                                  
                                                                    14:34    15:47    15:52   14:50                                                                                  
     7 Borsos Enikő                                      1:02:25    15:04    30:48    46:53 1:02:25                                                                                  
                                                                    15:04    15:44    16:05   15:32                                                                                  
     8 Horváthné Mester Anikó                            1:04:10    16:11    32:37    49:04 1:04:10                                                                                  
                                                                    16:11    16:26    16:27   15:06                                                                                  
     9 Simon-Gergye Noémi                                1:06:39    14:31    33:01    50:35 1:06:39                                                                                  
                                                                    14:31    18:30    17:34   16:04                                                                                  



Női 10 km 35-44  (18)                         10.0 km   3 ep                                 
                                                                    1(70)    2(70)    3(70)       C                                                                                  

     1 Wagner Anna                                         46:43    11:32    23:23    35:15   46:43                                                                                  
                                                                    11:32    11:51    11:52   11:28                                                                                  
     2 Dr. Kiss Euridiké                                   50:09    12:14    25:12    38:01   50:09                                                                                  
                                                                    12:14    12:58    12:49   12:08                                                                                  
     3 Tóth Zsuzsanna                                      50:49    12:29    25:16    38:22   50:49                                                                                  
                                                                    12:29    12:47    13:06   12:27                                                                                  
     4 Hegedüs Adrienn                                     54:27    12:24    26:02    40:19   54:27                                                                                  
                                                                    12:24    13:38    14:17   14:08                                                                                  
     5 Németh Beáta                                        54:35    13:09    26:54    41:04   54:35                                                                                  
                                                                    13:09    13:45    14:10   13:31                                                                                  
     6 Rampflné Bujtás Réka                                54:40    13:36    27:27    41:50   54:40                                                                                  
                                                                    13:36    13:51    14:23   12:50                                                                                  
     7 Farkas Adrienn                                      54:47    14:00    27:58    41:51   54:47                                                                                  
                                                                    14:00    13:58    13:53   12:56                                                                                  
     8 Dudás Viktória                                      55:13    13:24    27:24    41:33   55:13                                                                                  
                                                                    13:24    14:00    14:09   13:40                                                                                  
     9 Szászné Mórocz Izabella                             56:59    13:36    27:27    41:58   56:59                                                                                  
                                                                    13:36    13:51    14:31   15:01                                                                                  
    10 Pohánka Edit                                        58:49    15:02    29:57    44:45   58:49                                                                                  
                                                                    15:02    14:55    14:48   14:04                                                                                  
    11 Baksay Szilvia                                      58:53    14:06    29:06    44:15   58:53                                                                                  
                                                                    14:06    15:00    15:09   14:38                                                                                  
    12 Bóka Katalin                                      1:00:15    14:37    29:50    45:25 1:00:15                                                                                  
                                                                    14:37    15:13    15:35   14:50                                                                                  
    13 Kiss Csilla                                       1:00:28    14:48    29:51    45:13 1:00:28                                                                                  
                                                                    14:48    15:03    15:22   15:15                                                                                  
    14 Lantos-Molnár Adrienn                             1:00:30    14:33    29:42    45:15 1:00:30                                                                                  
                                                                    14:33    15:09    15:33   15:15                                                                                  
    15 Böröndyné Fülöp Katalin                           1:00:50    14:29    29:52    45:27 1:00:50                                                                                  
                                                                    14:29    15:23    15:35   15:23                                                                                  
    16 Dr.Fehér Adrienn                                  1:03:19    14:49    30:37    47:07 1:03:19                                                                                  
                                                                    14:49    15:48    16:30   16:12                                                                                  
    17 Zsóka Izabella Rohrer                             1:03:27    13:37    30:11    47:03 1:03:27                                                                                  
                                                                    13:37    16:34    16:52   16:24                                                                                  
    18 Gergály-Bencze Barbara                            1:07:56    15:33    32:38    50:12 1:07:56                                                                                  
                                                                    15:33    17:05    17:34   17:44                                                                                  



Női 10 km 45-54  (5)                          10.0 km   3 ep                                 
                                                                    1(70)    2(70)    3(70)       C                                                                                  

     1 Vásárhelyi Éva                                      48:56    11:31    23:58    36:44   48:56                                                                                  
                                                                    11:31    12:27    12:46   12:12                                                                                  
     2 Kleczl Beata                                        50:03    11:58    24:33    37:42   50:03                                                                                  
                                                                    11:58    12:35    13:09   12:21                                                                                  
     3 Simon Enikő                                       1:00:49    15:40    31:17    46:31 1:00:49                                                                                  
                                                                    15:40    15:37    15:14   14:18                                                                                  
     4 Lederer Ildiko                                    1:08:18    16:08    33:44    51:19 1:08:18                                                                                  
                                                                    16:08    17:36    17:35   16:59                                                                                  

       Vörösné Bognár Katalin                               hiba    14:35    30:09    -----                                                                                          
                                                                    14:35    15:34                                                                                                   



Férfi 10 km -18  (6)                          10.0 km   3 ep                                 
                                                                    1(70)    2(70)    3(70)       C                                                                                  

     1 Kardos Balázs                                       48:25    11:45    24:18    36:51   48:25                                                                                  
                                                                    11:45    12:33    12:33   11:34                                                                                  
     2 Bokányi Máté                                        49:54    11:13    23:13    35:35   49:54                                                                                  
                                                                    11:13    12:00    12:22   14:19                                                                                  
     3 Góczán Pál                                          51:23    11:52    24:28    37:56   51:23                                                                                  
                                                                    11:52    12:36    13:28   13:27                                                                                  
     4 Nyári Márk                                          54:06    11:36    24:57    40:04   54:06                                                                                  
                                                                    11:36    13:21    15:07   14:02                                                                                  
     5 Zsoldos Dominik                                     57:02    12:32    26:05    41:43   57:02                                                                                  
                                                                    12:32    13:33    15:38   15:19                                                                                  

       Nagy Marcell                                         hiba    11:56    -----    -----                                                                                          
                                                                    11:56                                                                                                            



Női 10 km -18  (2)                            10.0 km   3 ep                                 
                                                                    1(70)    2(70)    3(70)       C                                                                                  

     1 Takács Zsófia                                       55:44    13:43    27:37    41:43   55:44                                                                                  
                                                                    13:43    13:54    14:06   14:01                                                                                  
     2 Marton Adél                                       1:00:43    12:55    29:14    45:04 1:00:43                                                                                  
                                                                    12:55    16:19    15:50   15:39                                                                                  



Férfi 10 km 19-24  (3)                        10.0 km   3 ep                                 
                                                                    1(70)    2(70)    3(70)       C                                                                                  

     1 Vásárhelyi Attila                                   42:18    11:04    21:26    32:11   42:18                                                                                  
                                                                    11:04    10:22    10:45   10:07                                                                                  
     2 Gombos Bence                                        44:48    11:01    22:20    33:54   44:48                                                                                  
                                                                    11:01    11:19    11:34   10:54                                                                                  
     3 Járay Máté                                          56:07    13:28    27:38    42:16   56:07                                                                                  
                                                                    13:28    14:10    14:38   13:51                                                                                  



Férfi 10 km 25-34  (14)                       10.0 km   3 ep                                 
                                                                    1(70)    2(70)    3(70)       C                                                                                  

     1 Szalay Dániel                                       37:09     8:47    18:13    27:49   37:09                                                                                  
                                                                     8:47     9:26     9:36    9:20                                                                                  
     2 Németh Gábor                                        39:24     9:36    19:27    29:38   39:24                                                                                  
                                                                     9:36     9:51    10:11    9:46                                                                                  
     3 Kiss Tibor                                          43:23    11:19    22:04    32:58   43:23                                                                                  
                                                                    11:19    10:45    10:54   10:25                                                                                  
     4 Faragó Dávid                                        44:55    11:01    22:20    33:54   44:55                                                                                  
                                                                    11:01    11:19    11:34   11:01                                                                                  
     5 Horváth Ádám                                        45:21    11:04    22:31    34:22   45:21                                                                                  
                                                                    11:04    11:27    11:51   10:59                                                                                  
     6 Horváth Gergely                                     50:01    13:06    25:56    38:29   50:01                                                                                  
                                                                    13:06    12:50    12:33   11:32                                                                                  
     7 Németh Csongor                                      50:43    12:33    25:18    38:26   50:43                                                                                  
                                                                    12:33    12:45    13:08   12:17                                                                                  
     8 Csóka Bálint                                        51:32    11:43    24:57    38:26   51:32                                                                                  
                                                                    11:43    13:14    13:29   13:06                                                                                  
     9 Berényi Ákos                                        52:44    12:59    26:11    39:45   52:44                                                                                  
                                                                    12:59    13:12    13:34   12:59                                                                                  
    10 Kovács Gábor                                        53:48    13:02    26:41    40:26   53:48                                                                                  
                                                                    13:02    13:39    13:45   13:22                                                                                  
    11 Füzi Márk                                           54:46    12:09    26:49    40:45   54:46                                                                                  
                                                                    12:09    14:40    13:56   14:01                                                                                  
    12 Mészáros Patrik                                     58:34    13:55    28:46    44:06   58:34                                                                                  
                                                                    13:55    14:51    15:20   14:28                                                                                  
    13 Lazáry Péter Zsolt                                  58:43    13:56    28:42    44:02   58:43                                                                                  
                                                                    13:56    14:46    15:20   14:41                                                                                  
    14 Horvth Zoltn                                      1:04:10    16:11    32:38    49:03 1:04:10                                                                                  
                                                                    16:11    16:27    16:25   15:07                                                                                  



Férfi 10 km 35-44  (37)                       10.0 km   3 ep                                 
                                                                    1(70)    2(70)    3(70)       C                                                                                  

     1 Fonyó Sándor                                        34:47     8:35    17:18    26:14   34:47                                                                                  
                                                                     8:35     8:43     8:56    8:33                                                                                  
     2 Sásdi Zoltán                                        39:26     9:36    19:31    29:38   39:26                                                                                  
                                                                     9:36     9:55    10:07    9:48                                                                                  
     3 Kovács Balázs                                       39:53     9:07    19:01    29:27   39:53                                                                                  
                                                                     9:07     9:54    10:26   10:26                                                                                  
     4 Horváth László                                      41:01    10:16    20:41    31:06   41:01                                                                                  
                                                                    10:16    10:25    10:25    9:55                                                                                  
     5 Horváth Balázs                                      41:25    10:17    20:31    31:05   41:25                                                                                  
                                                                    10:17    10:14    10:34   10:20                                                                                  
     6 Horváth Krisztián                                   42:11    10:33    21:02    31:48   42:11                                                                                  
                                                                    10:33    10:29    10:46   10:23                                                                                  
     7 dr. Jeges-Varga Ferenc                              42:16    10:15    20:52    31:51   42:16                                                                                  
                                                                    10:15    10:37    10:59   10:25                                                                                  
     8 Simon Miklós                                        44:21    11:22    22:34    33:41   44:21                                                                                  
                                                                    11:22    11:12    11:07   10:40                                                                                  
     9 Bodnár Sándor                                       45:09    10:20    21:50    33:49   45:09                                                                                  
                                                                    10:20    11:30    11:59   11:20                                                                                  
    10 Sinka László                                        45:18    10:35    22:20    34:11   45:18                                                                                  
                                                                    10:35    11:45    11:51   11:07                                                                                  
    11 Horvath Laszlo                                      45:51    10:29    22:15    34:20   45:51                                                                                  
                                                                    10:29    11:46    12:05   11:31                                                                                  
    12 Kotsis Zoltán                                       46:28    10:48    22:41    34:52   46:28                                                                                  
                                                                    10:48    11:53    12:11   11:36                                                                                  
    13 Papp Gergő                                          46:47    11:32    23:23    35:15   46:47                                                                                  
                                                                    11:32    11:51    11:52   11:32                                                                                  
    14 Molnár József                                       47:44    11:09    23:14    35:37   47:44                                                                                  
                                                                    11:09    12:05    12:23   12:07                                                                                  
    15 Joó András                                          48:15    11:20    23:22    35:56   48:15                                                                                  
                                                                    11:20    12:02    12:34   12:19                                                                                  
    16 Darics Róbert                                       48:55    11:56    24:16    36:50   48:55                                                                                  
                                                                    11:56    12:20    12:34   12:05                                                                                  
    17 Harkai Attila                                       50:30    12:48    25:28    38:18   50:30                                                                                  
                                                                    12:48    12:40    12:50   12:12                                                                                  
    18 Egervölgyi Roland                                   52:15    12:09    25:42    39:26   52:15                                                                                  
                                                                    12:09    13:33    13:44   12:49                                                                                  
    19 Kiss László                                         53:01    11:27    24:22    38:16   53:01                                                                                  
                                                                    11:27    12:55    13:54   14:45                                                                                  
    20 Bolla Balázs                                        53:13    14:05    27:43    -----   53:13                                                                                  
                                                                    14:05    13:38            25:30                                                                                  
    21 Mészáros Péter                                      55:47    13:31    27:51    42:00   55:47                                                                                  
                                                                    13:31    14:20    14:09   13:47                                                                                  
    22 Tóth Csaba                                          55:48    13:50    27:48    41:51   55:48                                                                                  
                                                                    13:50    13:58    14:03   13:57                                                                                  
    23 Szabó Attila                                        56:24    12:53    26:39    41:35   56:24                                                                                  
                                                                    12:53    13:46    14:56   14:49                                                                                  
    24 Szovák Zoltán                                       56:46    12:33    26:20    41:07   56:46                                                                                  
                                                                    12:33    13:47    14:47   15:39                                                                                  
    25 Márton Miklós                                       57:52    13:08    27:55    43:09   57:52                                                                                  
                                                                    13:08    14:47    15:14   14:43                                                                                  
    25 Pintér László                                       57:52    16:21    29:56    44:16   57:52                                                                                  
                                                                    16:21    13:35    14:20   13:36                                                                                  
    27 Joó Péter                                           58:22    12:46    27:12    42:56   58:22                                                                                  
                                                                    12:46    14:26    15:44   15:26                                                                                  
    28 Horváth Tamás                                       59:19    14:39    29:44    44:43   59:19                                                                                  
                                                                    14:39    15:05    14:59   14:36                                                                                  
    29 Fehér Tamás                                         59:43    14:48    29:48    44:44   59:43                                                                                  
                                                                    14:48    15:00    14:56   14:59                                                                                  
    30 Mészáros József                                     59:58    14:18    29:10    44:32   59:58                                                                                  
                                                                    14:18    14:52    15:22   15:26                                                                                  
    31 Vincze Tamás                                        59:59    14:18    29:09    44:32   59:59                                                                                  
                                                                    14:18    14:51    15:23   15:27                                                                                  
    31 Tislerics Tamás                                     59:59    14:18    29:10    44:32   59:59                                                                                  
                                                                    14:18    14:52    15:22   15:27                                                                                  
    33 Tóth Zoltán                                       1:00:15    14:36    29:50    45:25 1:00:15                                                                                  
                                                                    14:36    15:14    15:35   14:50                                                                                  
    34 Németh Ákos                                       1:02:24    15:03    30:48    46:53 1:02:24                                                                                  
                                                                    15:03    15:45    16:05   15:31                                                                                  
    35 Skoda Szabolcs                                    1:12:46    16:13    34:13    53:18 1:12:46                                                                                  
                                                                    16:13    18:00    19:05   19:28                                                                                  

       Bor Balázs                                           hiba    -----    -----    -----   29:05                                                                                  
                                                                                              29:05                                                                                  
       dr. Horváth Attila                                   hiba    16:45    -----    -----                                                                                          
                                                                    16:45                                                                                                            



Férfi 10 km 45-54  (11)                       10.0 km   3 ep                                 
                                                                    1(70)    2(70)    3(70)       C                                                                                  

     1 Gyöngyössy Róbert                                   39:54     9:33    19:41    29:55   39:54                                                                                  
                                                                     9:33    10:08    10:14    9:59                                                                                  
     2 Kiss Sándor                                         41:57    10:03    20:27    31:14   41:57                                                                                  
                                                                    10:03    10:24    10:47   10:43                                                                                  
     3 Tamás Attila                                        42:35    10:32    21:16    32:10   42:35                                                                                  
                                                                    10:32    10:44    10:54   10:25                                                                                  
     4 Eredics Ottó                                        46:33    11:15    23:10    35:10   46:33                                                                                  
                                                                    11:15    11:55    12:00   11:23                                                                                  
     5 Vincze Attila                                       47:22    11:29    23:26    35:27   47:22                                                                                  
                                                                    11:29    11:57    12:01   11:55                                                                                  
     6 Imre Róbert                                         48:47    12:14    24:40    37:09   48:47                                                                                  
                                                                    12:14    12:26    12:29   11:38                                                                                  
     7 Schäffer István                                     50:04    12:17    24:53    37:31   50:04                                                                                  
                                                                    12:17    12:36    12:38   12:33                                                                                  
     8 Schrőter béla                                       51:47    12:23    25:32    38:55   51:47                                                                                  
                                                                    12:23    13:09    13:23   12:52                                                                                  
     9 Pátkai Attila                                       53:21    13:12    27:07    40:48   53:21                                                                                  
                                                                    13:12    13:55    13:41   12:33                                                                                  
    10 Takács János                                        55:44    13:43    27:41    41:46   55:44                                                                                  
                                                                    13:43    13:58    14:05   13:58                                                                                  
    11 Nagy zsolt                                          57:40    13:53    28:33    43:35   57:40                                                                                  
                                                                    13:53    14:40    15:02   14:05                                                                                  



Férfi 10 km 55-64  (6)                        10.0 km   3 ep                                 
                                                                    1(70)    2(70)    3(70)       C                                                                                  

     1 Major Ferenc                                        43:38    10:38    21:40    32:48   43:38                                                                                  
                                                                    10:38    11:02    11:08   10:50                                                                                  
     2 Tóth Tibor                                          50:09    12:08    24:58    38:00   50:09                                                                                  
                                                                    12:08    12:50    13:02   12:09                                                                                  
     3 Hopp Viktor                                         51:38    12:11    25:22    38:43   51:38                                                                                  
                                                                    12:11    13:11    13:21   12:55                                                                                  
     4 Csanádi István                                      52:27    12:24    25:18    39:03   52:27                                                                                  
                                                                    12:24    12:54    13:45   13:24                                                                                  
     5 id.Fonyó Sándor                                     52:48    12:13    25:50    39:33   52:48                                                                                  
                                                                    12:13    13:37    13:43   13:15                                                                                  
     6 Nándori Gyula                                     1:22:39    21:32    42:20  1:03:00 1:22:39                                                                                  
                                                                    21:32    20:48    20:40   19:39                                                                                  

 

2,5 km Családi futás - nevezettek névsora

1. Anderle Alina
2004 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
2. Baán Petra
2006
2,5 km Gyermek és Családi futás
3. Baán Réka
2008
2,5 km Gyermek és Családi futás
4. Bakodi Csenge
2010 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
5. Bakodi Károly
1982 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
6. Baksay-Isopp Sonja
2013 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
7. Bándli Ádám
2007 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
8. Bánó Balázs
2005 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
9. Bánó Bianka
1981 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
10. Bánó Péter
2005 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
11. Bánóné Szőke
1978 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
12. Baranyai Liza
1976 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
13. Barasits Gábor
2009 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
14. Barasits Korina
2009 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
15. Barasitsné Németh
1980 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
16. Bársony Kornél
1979 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
17. Bársony Zita
2008 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
18. Bejzcy Lara
2005
2,5 km Gyermek és Családi futás
19. Bíró Ádám
2010 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
20. Bognár Klaudia
1976 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
21. Bolfert Dániel
1979 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
22. Bozi Bendegúz
2007 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
23. Bozi Jázmin
2009 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
24. Bozi Jázmin
2001
2,5 km Gyermek és Családi futás
25. Bödei Benedek
2007 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
26. Bőr József
2009 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
27. Bőr Réka
2010
2,5 km Gyermek és Családi futás
28. Burka Zoltán Adrián
2011 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
29. Császár Bulcsú
2010 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
30. Császár Marcell
1973 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
31. Császár- Szabó
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
32. Császár Tamás Krisztina 1978 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
33. Cseresznyés István
1973 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
34. Csernák Laura
2006
2,5 km Gyermek és Családi futás
35. Csonka Boróka
2014
2,5 km Gyermek és Családi futás
36. Csonka Mór Márton Bernadett 1972 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
37. Csonka Sebestyén
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
38. Csupor Rita
1974
2,5 km Gyermek és Családi futás
39. Dala Dávid
2011
2,5 km Gyermek és Családi futás
40. Dala Róbert
1977
2,5 km Gyermek és Családi futás
41. Dala Roberta
2009
2,5 km Gyermek és Családi futás
42. Darics Dávid
2003
2,5 km Gyermek és Családi futás
43. Deák Csaba
1982 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
44. Dénes Gábor
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
45. Dnes Dávid Levente
2010 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
46. dr. Fonyó Roberta
1978 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
47. Dr. Péntek-Kovács
2008 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
48. Erőss Ábel
2010 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
49. Erőss Ádám
1980 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
50. Erőss Huba
1980 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
51. Farkas Enikő
2010 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
52. Farkas Orsolya
2005 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
53. Fehér Bernadett
2007 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
54. Fehér Eszter
1974 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
55. Fliegler Janka
1978 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
56. Fliegler-Bencze Mónika Zsuzsanna 1983 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
57. Földi Árpád
2012 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
58. Földi Zalán
1978 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
59. Fukszberger Júlia
2016 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
60. Fülöp Anikó
1974 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
61. Fülöp Boglárka Csilla 1978 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
62. Fülöp Erika
1973 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
63. Fülöp-Donácz Klaudia
1973 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
64. Gacs Éva
2009 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
65. Gál Bendegúz
1977 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
66. Gál Bertalan
1972 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
67. Gál Karolina Kitti Katalin 1975 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
68. Gáll Anikó
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
69. Gálné Tipsits Violetta
2014 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
70. Geiger Nikolett Ivett
1975 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
71. Giczi Márton
2008 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
72. Góczán Emili
2009 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
73. Góczán Luca Zsanett 1980 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
74. Gőcze Gergő
1974 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
75. Gyurátz Tünde
1980 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
76. Gyurátz Tünde
2009 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
77. Hajós Attila
1963
2,5 km Gyermek és Családi futás
78. Hajós Attiláné
1964
2,5 km Gyermek és Családi futás
79. Hámori Gergő
1982
2,5 km Gyermek és Családi futás
80. Hámori Zsóka
2009
2,5 km Gyermek és Családi futás
81. Harami Botond
1983 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
82. Haraszti Kincső
1986 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
83. Hegedüs Milán
1986 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
84. Herskovits Péter
1980 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
85. Horvát Lilla
2008 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
86. Horváth Ádám
2011
2,5 km Gyermek és Családi futás
87. Horváth Csenge
2003 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
88. Horváth Csongor
2008
2,5 km Gyermek és Családi futás
89. Horváth Dávid
1964 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
90. Horváth Emőke
2001 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
91. Horváth Endre József
1972 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
92. Horváth Gergő
2005
2,5 km Gyermek és Családi futás
93. Horváth Hajnalka
2000 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
94. Horváth Lilien Jázmin
1996 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
95. Horváth Zselyke
1974 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
96. Horváthné Kassai
2008 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
97. Iszak Gábor
1974 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
98. Iszak Janka
2008 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
99. Iszak Sámuel
2004 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
100. Jaeckel Dávid
2013 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
101. Joó András
1977
2,5 km Gyermek és Családi futás
102. Joó Dorka
2007
2,5 km Gyermek és Családi futás
103. Joó Eszter
2010
2,5 km Gyermek és Családi futás
104. Joó Martin
2004
2,5 km Gyermek és Családi futás
105. Károlyi Emese
1982 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
106. Károlyi-Bodó Babett
1973 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
107. Kemény Rita
1977 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
108. Kemény Simon
1975 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
109. Kemény Tamás
2009 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
110. Kertész Dávid
2001 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
111. Kiss Csaba hintós
2010 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
112. Kiss Dominik
1980 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
113. Kiss Elizabet Mira Mónika 1975 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
114. Kiss Regina
1977 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
115. Kiss Zoltán
1978 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
116. Kissné Gangler Veronika
1974 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
117. Kissné Kupi Mónika Hajnalka 1973 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
118. Klaffl Katalin
2005 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
119. Kocsis Veronika
1985
2,5 km Gyermek és Családi futás
120. Kollár Kitti
2009 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
121. Kondor Márk
1980 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
122. Kondor Márk
1979 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
123. Kovács Brigitta
2008
2,5 km Gyermek és Családi futás
124. Kovács Krisztián
2008 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
125. Kovács Márk Botond
1977 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
126. Kovács Péter
2011 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
127. Kovácsné Kertész
1982 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
128. KÖVESDI ADRIÁN
2009 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
129. KÖVESDI PÉTER
2012 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
130. Lékai Odett
2007
2,5 km Gyermek és Családi futás
131. Lénárt Elvira
1978 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
132. Léránt Kristóf
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
133. Lőrincz Anita
1977 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
134. Martonfalvi Mária
2013 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
135. Máté Dominik Csaba
1979 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
136. Mérész Dóra
1984 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
137. Mihály Kinga
2013 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
138. Mihályi Ábel
2015 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
139. Mihályi Adél Szilvia 1987 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
140. Miklósi Ákos
2012 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
141. Miklósi Zsolt
2014 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
142. Molnár Hanna Mia
1980 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
143. Molnár Zoé Zsanett
1984 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
144. Molnár-Fider Zsanett
2010 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
145. Mórocz Beatrix
1983 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
146. Mórócz Zsanett
1974
2,5 km Gyermek és Családi futás
147. Nagy Ábel
1980 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
148. Nagy Enikő
1981 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
149. Nagy Liliána
2013
2,5 km Gyermek és Családi futás
150. Németh Ádám
2011 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
151. Németh Adriana
2012 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
152. Németh Adrienn
1979 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
153. Németh Annabella
2009 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
154. Németh Bálint
1975 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
155. Németh Bálint
1993 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
156. Németh Boglárka
1990 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
157. Németh Dorka
1973 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
158. Németh Gergő Gábor
1967 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
159. Németh Hanna Lili
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
160. Németh Lászlóné
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
161. Németh Lásszló
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
162. Németh Roland
2010 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
163. Németh Zoltán
2009 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
164. Németh Zsóka
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
165. Némethné Gergác
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
166. Némethné Mórocz
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
167. Oláh Nóra
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
168. Oláh Souraya
2007 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
169. Oláh Zoltán
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
170. Ördög Tibor
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
171. Pallos Lara
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
172. Pásti András
1970
2,5 km Gyermek és Családi futás
173. Pásti Bálint
2008
2,5 km Gyermek és Családi futás
174. Patyi Dorottya
2007 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
175. Péntek Ákos
2007 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
176. Péntek Maja Panna
2007 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
177. Pintér Kitti
1960 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
178. Pintér Lili
2007 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
179. Pintérné Zámbó
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
180. Pupp - Brecska Bea
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
181. Pupp Adél
1979
2,5 km Gyermek és Családi futás
182. Pupp Emili
2007 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
183. Pupp Richárd
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
184. Pupp Róza
2004 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
185. Rácz Anna
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
186. Rácz Péter
2004 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
187. Rauch Annabella
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
188. Rauch Zoltán
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
189. Ruzsics Patrik
1983 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
190. Sári Dávid
2008
2,5 km Gyermek és Családi futás
191. Sárvári Mikulás
1986 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
192. Schimmer Johanna
2005
2,5 km Gyermek és Családi futás
193. Sebestyén Donát
2007
2,5 km Gyermek és Családi futás
194. Sebestyén Szilvia
1989
2,5 km Gyermek és Családi futás
195. Sifter Krisztofer
2001
2,5 km Gyermek és Családi futás
196. Simon Boróka
2016 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
197. Simon-Janzsó Timea
2007 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
198. Sinka Iszak Szilvia
2007 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
199. Sinka Sára
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
200. Sinka Soma
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
201. Sipos Bálint
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
202. Sőre Alexander
1927 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
203. Sőre András
1979 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
204. Sőre Julianna
1977 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
205. Sőre Mátyás hintós 1987 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
206. Sőre Péter
2008 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
207. Standi Laura
2008 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
208. Standiné Nárai Zsuzsa
2005 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
209. Steininger Ádám
1991
2,5 km Gyermek és Családi futás
210. Steininger Ádámné Gerbert Helga
2001 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
211. Szabó Abigél
2002 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
212. Szabó Izabel
2005 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
213. Szabó Mónika
2002 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
214. Szabo Viktória
1977 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
215. Szakály Roland
2007 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
216. Szalai Benedikt
2006 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
217. Szalai Hanna
2011 F 2,5 km Gyermek és Családi futás
218. Szalai Hanna
1977
2,5 km Gyermek és Családi futás
219. Szalai Péter
2007
2,5 km Gyermek és Családi futás
220. Szalai-Varga Erzsébet
2016
2,5 km Gyermek és Családi futás
221. Szarka Enikő
2006
2,5 km Gyermek és Családi futás
222. Szarkáné Görög Rita
1974
2,5 km Gyermek és Családi futás
223. Szász Félix
1983
2,5 km Gyermek és Családi futás
224. Szécsényi Tünde
2005
2,5 km Gyermek és Családi futás
225. Szijártó Barna
2007
2,5 km Gyermek és Családi futás
226. Szijártó Szonja
2005
2,5 km Gyermek és Családi futás
227. Szombath Lázár
2007
2,5 km Gyermek és Családi futás
228. Takács Ildikó
1975
2,5 km Gyermek és Családi futás
229. Takács Kolos
1990
2,5 km Gyermek és Családi futás
230. Takács Maja
1981
2,5 km Gyermek és Családi futás
231. Takács Olivér
2008
2,5 km Gyermek és Családi futás
232. Takács Zalán
2012
2,5 km Gyermek és Családi futás
233. Takács-Unger Szilvia
1984
2,5 km Gyermek és Családi futás
234. Tamás Lúcia
2010
2,5 km Gyermek és Családi futás
235. Tamás Stella
1984
2,5 km Gyermek és Családi futás
236. Tamási Liza
2013
2,5 km Gyermek és Családi futás
237. Taniszter Márk
2007
2,5 km Gyermek és Családi futás
238. Taniszterné Kardos Edina
1975
2,5 km Gyermek és Családi futás
239. Tasi Mária Zita
1982
2,5 km Gyermek és Családi futás
240. Tóth Boldizsár
2008
2,5 km Gyermek és Családi futás
241. Tóth Dénes
2011
2,5 km Gyermek és Családi futás
242. Tóth Mária
2013
2,5 km Gyermek és Családi futás
243. Tóth Mónika
2014
2,5 km Gyermek és Családi futás
244. Tóth Petra
1981
2,5 km Gyermek és Családi futás
245. Tóth Rajmund
1981
2,5 km Gyermek és Családi futás
246. Tóth Trisztán
2002
2,5 km Gyermek és Családi futás
247. Tóthné Erős Anikó
2011
2,5 km Gyermek és Családi futás
248. Ujvári Csanád
1977
2,5 km Gyermek és Családi futás
249. Ujvári Zalán
2005
2,5 km Gyermek és Családi futás
250. Varga Barbara
2005
2,5 km Gyermek és Családi futás
251. Varga Csanád
2004
2,5 km Gyermek és Családi futás
252. Varga Csenge
2004
2,5 km Gyermek és Családi futás
253. Varga Dóra
2012
2,5 km Gyermek és Családi futás
254. Varga Fanni
2006
2,5 km Gyermek és Családi futás
255. Varga Kolos
2005
2,5 km Gyermek és Családi futás
256. Varga Renáta
2005
2,5 km Gyermek és Családi futás
257. Varga-Csányi Eszter
2005
2,5 km Gyermek és Családi futás
258. Vargáné Fonyadt Adrienn
2005
2,5 km Gyermek és Családi futás
259. Vargha Ákos
2005
2,5 km Gyermek és Családi futás
260. Vargha András
2007
2,5 km Gyermek és Családi futás
261. Vargha-Bejczi Judit
1974
2,5 km Gyermek és Családi futás
262. Viczmándi Ildikó
1972
2,5 km Gyermek és Családi futás
263. Vincze Amanda
1987
2,5 km Gyermek és Családi futás
264. Vincze Gertrud
1969
2,5 km Gyermek és Családi futás
265. Virág Bence
1983
2,5 km Gyermek és Családi futás
266. Virág Kata
1970
2,5 km Gyermek és Családi futás
267. Virág Kata
1976
2,5 km Gyermek és Családi futás
268. Vojnovics Bertalan
1979
2,5 km Gyermek és Családi futás
269. Vojnovicsné Kaposi Edina
1973
2,5 km Gyermek és Családi futás
270. Zarka Barnabás
2005
2,5 km Gyermek és Családi futás
271. Zsámboki Dorina
1968
2,5 km Gyermek és Családi futás

Abszolút eredmények

Női 5 km abszolút eredmények

Hely Rajtsz Név Idő
1. 606 Juhász-Tóth Eszter 22:07:00
2. 608 Kiss Nóra 24:34:00
3. 532 Deé Szilvia 24:44:00
4. 618 Hajas Evelin 24:49:00
5. 607 Kiss Virág 25:04:00
6. 504 Szabadi Lídia 25:11:00
7. 699 Varga Katalin 25:18:00
8. 501 Nagy Katalin 25:32:00
9. 591 Baksay-Isopp Emma 26:03:00
10. 605 Kaposi Fanni 26:34:00
11. 534 Németh Zsófia 27:28:00
12. 594 Darics Nikolett 27:39:00
13. 530 Poórné Jaksa Zsóka 28:06:00
14. 625 Váthy Anna 28:33:00
15. 518 Kovács Gyöngyi 28:47:00
16. 587 Baloghné Viski Eszter 29:23:00
17. 698 Erős Márk Henriett 30:06:00
18. 535 Pfneiszli Barbara 30:07:00
19. 500 Molnár Lilien 30:10:00
20. 623 Pál Anna 30:26:00
21. 621 Gyurátz Virág Júlia 30:27:00
22. 573 Tóth Katalin 30:55:00
23. 520 Dömők Beatrix 30:56:00
24. 579 Timár Dóra 31:04:00
25. 592 Sárközi Niki 31:21:00
26. 503 Kardos Anna 31:22:00
27. 506 Németh Rebeka 31:35:00
28. 622 Horváth Bianka 31:40:00
29. 626 Ördög Mónika 31:40:00
30. 578 Szalai Éva 32:01:00
31. 521 Márkus Gabriella 32:37:00
32. 517 Fider Anikó 32:43:00
33. 580 Illés Mónika 33:15:00
34. 502 Molnár Fanni 33:17:00
35. 507 Szarka Katalin 33:17:00
36. 526 Harami Krisztina 33:37:00
37. 585 Kissné Karácsony Adrienn 33:40:00
38. 612 Beke Ildikó 33:43:00
39. 522 Döklen Zsófia 34:06:00
40. 523 Budai Bernadett 34:06:00
41. 574 Bandics Laura 34:06:00
42. 611 Kovácsné Bakonyi Zsuzsanna 34:47:00
43. 512 Mihácsiné Gerbert Kinga 35:00:00
44. 508 Szabó Gabriella 35:18:00
45. 531 Márton Anna 35:19:00
46. 510 Horvthné Tomsics Eszter 36:13:00

616 Szarka Enikő n.i.

505 Bolfert Viktória n.i.

509 Horváth Melinda n.i.

511 Veiczer-Vass Rita n.i.

513 Tamási-Erőss Tünde n.i.

514 Virág Eszter n.i.

515 Kovács Nikoletta n.i.

516 Nagy Andrea n.i.

519 Kovács Enikő n.i.

524 Németh Eszter n.i.

525 Csonka Klaudia n.i.

527 Pataki Kata n.i.

528 Kristóf Tímea n.i.

529 Saródi Melinda n.i.

533 Hegyi Dóra n.i.

536 Oláhné Mészáros Elza n.i.

537 Molnr Alexandra n.i.

571 Preininger Krisztina n.i.

572 Elek Pálma n.i.

615 Szarkáné Görög Rita n.i.




Férfi 5 km abszolút eredmények




Hely Rajtsz Név Idő
1. 610 Biácsi Milán 18:37
2. 539 Vásárhelyi Szabolcs 19:22
3. 548 Joó Gergő 20:24
4. 619 Sifter Krisztofer 21:03
5. 552 Ódor József 21:41
6. 590 Tamics István 21:44
7. 584 Winkelbauer Ádám 21:50
8. 595 Lőrincz Dávid 21:54
9. 597 Harami Oivér 22:03
10. 569 László Ervin 23:21
11. 588 Balogh Péter Ernő 23:24
12. 577 Horváth Zoltán László 23:29
13. 596 Giczinger Benett 24:01:00
14. 609 Kaposi Máté 24:09:00
15. 614 Bíró Botond 24:31:00
16. 567 Auth Krisztián 24:48:00
17. 547 Imre Gergő 24:58:00
18. 589 Horváth Erik 25:05:00
19. 696 Süle Dávid 25:24:00
20. 556 Németh Gábor 25:27:00
21. 568 Horváth Zsolt 25:29:00
22. 554 Kondor Tamás 25:38:00
23. 613 Máhr Tivadar 26:13:00
24. 560 Fitos Roland 27:17:00
25. 570 Németh Tamás 27:17:00
26. 555 Tamási Péter 27:21:00
27. 564 Jobb Zoltán 27:22:00
28. 624 Varga Marcell 27:30:00
29. 550 Darvalics Gábor 27:38:00
30. 538 Horváth Kornél 27:50:00
31. 551 Kaposi Zsolt 27:54:00
32. 566 Poór Szabolcs 28:06:00
33. 543 Pongrácz Árpád 28:07:00
34. 601 Benke Botond 28:36:00
35. 544 Pongrácz Dániel 28:39:00
36. 697 Süle László 28:42:00
37. 620 Bőr Dávid 29:30:00
38. 549 Molnár Norbert 29:37:00
39. 559 Hetyei László 30:27:00
40. 581 Dénes Soma 30:58:00
41. 593 Horváth Endre József 31:02:00
42. 603 Varga Csaba 31:14:00
43. 575 Vocelka Zoltán 31:18:00
44. 562 Borhy Péter 31:47:00
45. 557 Eredics Roland 32:24:00
46. 561 Márkus Gyula 32:25:00
47. 586 Kiss Tibor 33:39:00
48. 545 Dávid Kornél 33:56:00
49. 563 Szűcs Balázs 34:05:00
50. 695 Csiszár Tamás 36:17:00

540 Fliegler Ábel n.i.

541 Barasits Dániel n.i.

542 Szalai Ádám n.i.

598 Kollár Bence n.i.

599 Frei Dániel n.i.

600 Németh Mátyás n.i.

604 Biró Győző n.i.

546 Lengyel Bálint n.i.

553 Bordás Emánuel n.i.

558 Süle Csaba n.i.

565 Bíró Norbert n.i.

576 Nárai Dávid n.i.

582 Kulman Tamás n.i.




Női 10 km abszolút eredmények




Hely Rajtsz Név Idő
1. 106 Varga Enikő 42:18:00
2. 202 Wutschi mira 42:40:00
3. 219 Wagner Anna 46:43:00
4. 133 Vásárhelyi Éva 48:56:00
5. 132 Kleczl Beata 50:03:00
6. 101 Ható Andrea 50:04:00
7. 229 Dr. Kiss Euridiké 50:09:00
8. 218 Tóth Zsuzsanna 50:49:00
9. 100 Nardai Viktória 51:44:00
10. 102 Fodor Krisztina 53:19:00
11. 121 Hegedüs Adrienn 54:27:00
12. 119 Németh Beáta 54:35:00
13. 114 Rampflné Bujtás Réka 54:40:00
14. 118 Farkas Adrienn 54:47:00
15. 111 Dudás Viktória 55:13:00
16. 210 Takács Zsófia 55:44:00
16. 110 Pártosi Anna 55:44:00
17. 113 Szászné Mórocz Izabella 56:59:00
18. 126 Pohánka Edit 58:49:00
19. 117 Baksay Szilvia 58:53:00
20. 127 Bóka Katalin 1:00:15
21. 220 Kiss Csilla 1:00:28
22. 116 Lantos-Molnár Adrienn 1:00:30
23. 212 Marton Adél 1:00:43
24. 221 Simon Enikő 1:00:49
25. 125 Böröndyné Fülöp Katalin 1:00:50
26. 109 Molnár Petra 1:01:03
27. 105 Borsos Enikő 1:02:25
28. 128 Dr.Fehér Adrienn 1:03:19
29. 115 Zsóka Izabella Rohrer 1:03:27
30. 217 Horváthné Mester Anikó 1:04:10
31. 104 Simon-Gergye Noémi 1:06:39
32. 120 Gergály-Bencze Barbara 1:07:56
33. 209 Lederer Ildiko 1:08:18

130 Vörösné Bognár Katalin hiba

213 Farkas Dóra n.i.

107 Horváth Edit n.i.

108 Lovász Andrea n.i.

198 Dorogi Eszter n.i.

112 Erőss-Márk Henriett n.i.

122 Várallyai Gabriella n.i.

123 Bársony Ágnes n.i.

124 Fehér Timea n.i.

129 Sulyokné Pap Réka n.i.

131 Dr Mojzes Szonja n.i.

139 Völgyi Nóra n.i.




Férfi 10 km abszolút eredmények
Hely Rajtsz Név Idő
1. 177 Fonyó Sándor 34:47:00
2. 103 Szalay Dániel 37:09:00
3. 148 Németh Gábor 39:24:00
4. 162 Sásdi Zoltán 39:26:00
5. 231 Kovács Balázs 39:53:00
6. 215 Gyöngyössy Róbert 39:54:00
7. 205 Horváth László 41:01:00
8. 157 Horváth Balázs 41:25:00
9. 214 Kiss Sándor 41:57:00
10. 175 Horváth Krisztián 42:11:00
11. 197 dr. Jeges-Varga Ferenc 42:16:00
12. 137 Vásárhelyi Attila 42:18:00
13. 185 Tamás Attila 42:35:00
14. 151 Kiss Tibor 43:23:00
15. 187 Major Ferenc 43:38:00
16. 170 Simon Miklós 44:21:00
17. 140 Gombos Bence 44:48:00
18. 222 Faragó Dávid 44:55:00
19. 211 Bodnár Sándor 45:09:00
20. 156 Sinka László 45:18:00
21. 152 Horváth Ádám 45:21:00
22. 164 Horvath Laszlo 45:51:00
23. 207 Kotsis Zoltán 46:28:00
24. 184 Eredics Ottó 46:33:00
25. 225 Papp Gergő 46:47:00
26. 183 Vincze Attila 47:22:00
27. 153 Molnár József 47:44:00
28. 201 Joó András 48:15:00
29. 138 Kardos Balázs 48:25:00
30. 186 Imre Róbert 48:47:00
31. 200 Darics Róbert 48:55:00
32. 236 Bokányi Máté 49:54:00
33. 194 Horváth Gergely 50:01:00
34. 196 Schäffer István 50:04:00
35. 188 Tóth Tibor 50:09:00
36. 180 Harkai Attila 50:30:00
37. 141 Németh Csongor 50:43:00
38. 208 Góczán Pál 51:23:00
39. 142 Csóka Bálint 51:32:00
40. 192 Hopp Viktor 51:38:00
41. 182 Schrőter béla 51:47:00
42. 154 Egervölgyi Roland 52:15:00
43. 191 Csanádi István 52:27:00
44. 149 Berényi Ákos 52:44:00
45. 190 id.Fonyó Sándor 52:48:00
46. 195 Kiss László 53:01:00
47. 171 Bolla Balázs 53:13:00
48. 228 Pátkai Attila 53:21:00
49. 150 Kovács Gábor 53:48:00
50. 134 Nyári Márk 54:06:00
51. 146 Füzi Márk 54:46:00
52. 181 Takács János 55:44:00
53. 169 Mészáros Péter 55:47:00
54. 173 Tóth Csaba 55:48:00
55. 234 Járay Máté 56:07:00
56. 159 Szabó Attila 56:24:00
57. 172 Szovák Zoltán 56:46:00
58. 193 Zsoldos Dominik 57:02:00
59. 206 Nagy zsolt 57:40:00
60. 158 Márton Miklós 57:52:00
61. 176 Pintér László 57:52:00
62. 232 Joó Péter 58:22:00
63. 233 Mészáros Patrik 58:34:00
64. 143 Lazáry Péter Zsolt 58:43:00
65. 178 Horváth Tamás 59:19:00
66. 174 Fehér Tamás 59:43:00
67. 167 Mészáros József 59:58:00
68. 165 Vincze Tamás 59:59:00
69. 166 Tislerics Tamás 59:59:00
70. 216 Tóth Zoltán 1:00:15
71. 161 Németh Ákos 1:02:24
72. 223 Horvth Zoltn 1:04:10
73. 160 Skoda Szabolcs 1:12:46
74. 204 Nándori Gyula 1:22:39

135 Nagy Marcell hiba

155 Bor Balázs hiba

179 dr. Horváth Attila hiba

136 Kutszegi Ferenc n.i.

144 Cser Péter n.i.

145 Rövid Norbert n.i.

199 dr. Valentyik István n.i.

230 Sári András n.i.

163 Szalai Krisztián n.i.

168 Horváth József n.i.

224 Galavits Patrik n.i.

226 Biácsi Tamás n.i.

227 Balog Zsolt n.i.

235 Marton László n.i.

189 Illés gábor n.i.

3 km görkorcsolyázás - nevezettek névsora

1. Balogh Enikő
3 km Görkorcsolya
2. Balogh Evelin 2007 3 km Görkorcsolya
3. Bíró Dóra 1995 3 km Görkorcsolya
4. Bíró Eliza 1980 3 km Görkorcsolya
5. Bíró Emese 1991 3 km Görkorcsolya
6. Bodnár Anna Boglárka 1981 3 km Görkorcsolya
7. Bolla Dorina 2011 3 km Görkorcsolya
8. Boncz Flóra 1994 3 km Görkorcsolya
9. Büki Viktória 1976 3 km Görkorcsolya
10. CSERESZNYES ISTVAN 2001 3 km Görkorcsolya
11. Csizmadia Miklós 2009 3 km Görkorcsolya
12. Dr.Kirschner László 1986 3 km Görkorcsolya
13. Dr.Kirschner Lászlóné 2010 3 km Görkorcsolya
14. Fekete Mira 1980 3 km Görkorcsolya
15. Gaál Réka 2005 3 km Görkorcsolya
16. Gréczi Viktória 2006 3 km Görkorcsolya
17. Hende Róbert 1997 3 km Görkorcsolya
18. Horváth Emma 1997 3 km Görkorcsolya
19. Horváth Nimród 1993 3 km Görkorcsolya
20. Horváth Zoltán 2006 3 km Görkorcsolya
21. Imre Zóra 1957 3 km Görkorcsolya
22. Kiss Miria 1958 3 km Görkorcsolya
23. Kiss Napsugár 1987 3 km Görkorcsolya
24. Kondora Flóra 1999 3 km Görkorcsolya
25. Koronczai Noémi 1997 3 km Görkorcsolya
26. Kovács Alexandra 2003 3 km Görkorcsolya
27. Kovács Dézi 2002 3 km Görkorcsolya
28. Máth Árpád 2003 3 km Görkorcsolya
29. Molnár Anett 2002 3 km Görkorcsolya
30. Nagy Éva Csilla 2002 3 km Görkorcsolya
31. Nagy Gergő 2007 3 km Görkorcsolya
32. Németh Vivien 2007 3 km Görkorcsolya
33. Németh Vivien 2006 3 km Görkorcsolya
34. Novák Máté 2006 3 km Görkorcsolya
35. Nyúl Leila 2009 3 km Görkorcsolya
36. Oblidác Szabolcs 1971 3 km Görkorcsolya
37. Papp Noémi 2009 3 km Görkorcsolya
38. Papp Norbertné 2006 3 km Görkorcsolya
39. Pataki Anna 2006 3 km Görkorcsolya
40. Polákovics Aida 2006 3 km Görkorcsolya
41. Rácz Csilla 2005 3 km Görkorcsolya
42. Reiner Dóra 2005 3 km Görkorcsolya
43. Rostás Elizabet 2005 3 km Görkorcsolya
44. Rozmán Nikolett 2005 3 km Görkorcsolya
45. Sárkovics Janka 2005 3 km Görkorcsolya
46. Sipos Jázmin 2008 3 km Görkorcsolya
47. Sipos Réka 2010 3 km Görkorcsolya
48. Sipos Róbert 1990 3 km Görkorcsolya
49. Szakál Vivien 2003 3 km Görkorcsolya
50. Szalai Sára 2006 3 km Görkorcsolya
51. Tóth Bianka 2007 3 km Görkorcsolya
52. Tóth Bianka 2005 3 km Görkorcsolya
53. Tóth Jázmin 2006 3 km Görkorcsolya
54. tóth mária 2007 3 km Görkorcsolya
55. Varga Lilla 1978 3 km Görkorcsolya
56. Vreckó Andrea 2002 3 km Görkorcsolya
57. Zakatos Melinda 2006 3 km Görkorcsolya