« 2017. augusztus »
H K Sz Cs P Sz V
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
A+ A-
Tinódi Atlétika Kupa Pünkösthy Huba Emlékverseny 2016

Készült: Szombathely, Sugár úti Atlétikai Stadion 2016. 10. 13. 9.30 óra

A verseny tizedik alkalommal került megrendezésre Szombathelyen. A megye legnagyobb középiskolás atlétikai versenye nagy érdeklődés mellett, jó időben zajlott.

A verseny rangját emelte partner iskolánk, az Admonti (Ausztria) Stiftsgymnazium csapatának a versenyen való részvétele.

A fiú és leány pontverseny győztesei egy évre elnyerik a Tinódi vándorserleget, valamint megkapják annak kicsinyített mását.

Résztvevő iskolák:

  • Admonti Stiftsgymnazium, Ausztria
  • Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely
  • Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium
  • Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Szakközépiskola
  • Gépipari, Informatikai Műszaki Szakközépiskola és Kollégium
  • Szombathelyi Szolgáltatási SZC Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma, Szombathely
  • Jurisich Miklós Gimnázium és Kollégium, Kőszeg
  • Szombathelyi Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola és Kollégium, Szombathely
  • Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium, Szombathely
  • Rázsó Imre Szakközépiskola és Szakiskola, Körmend
  • Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium
  • Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
  • Szombathelyi Szolgáltatási SZC Tinódi Sebestyén Gimnáziuma és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző Iskolája, Sárvár
  • FVM Középiskola, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium,Vép

Résztvevők száma: 492 tanuló

Fiú pontverseny:

1. Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 151 pont
2. Jurisich Miklós Gimnázium, Kőszeg 107 pont
3. Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium 93 pont
4. Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző Iskola, Sárvár 79 pont
5. Gépipari, Informatikai Műszaki Szakközépiskola és Kollégium 68 pont
6. Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium 49 pont
7. Rázsó Imre Szakközépiskola és Szakiskola, Körmend 34 pont
8. FVM Középiskola, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium,Vép 24 pont
9. Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium 20 pont
10. Szombathelyi Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola és Kollégium 13 pont
11. Admonti Stiftsgymnazium, Ausztria 11 pont
12. Szombathelyi Szolgáltatási SZC Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma 7 pont

Leány pontverseny:

1. Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 116 pont
2. Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző Iskola, Sárvár
106 pont
3. Jurisish Miklós Gimnázium, Kőszeg
80 pont
4. Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium 70 pont
5. Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium 63 pont
6. Szombathelyi Szolgáltatási SZC Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma, Szombathely 36 pont
7. Admonti Stiftsgymnazium, Ausztria 26 pont
8. Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium, Szombathely
14 pont
9. Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium 7 pont
10. FVM Középiskola, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium,Vép 6 pont
11. Rázsó Imre Szakközépiskola és Szakiskola, Körmend 5 pont

Legjobb Tinódis egyéni eredmények versenyszámonként:

 

Helyezés

Név

Eredmény





100 m síkfutás


3.

Pethő Léna

14,2

4.

Szabó Márton

11,8

4.

Németh Tifani

14,3

5.

Németh Katrin

14,8

6.

Máthé Ádám

12

8.

Nardai Daniella

14,9





800m síkfutás


3.

Joó Gergő

2:25,5

4.

Szele Boglárka

2:57,6

5.

Takács Zsófia

3:10,8

6.

Tar Ádám

2:31,6

6.

Máthé Ádám

2:28,3

6.

Szalai Katalin

3:11,8





1500 m síkfutás


4.

Darics Nikolett

6:42,1

5.

Sebesi Patrik

05:06,7

6.

Mester Evelin

6:57,4

7.

Eckert Réka

7:08,9





3000m  síkfutás


5.

Góczán Pál

11:29,8





Távolugrás


1.

Szabó Márton

6,2

4.

Pap Cintia

4,47

5.

Nardai Daniella

4,28

8.

Szalai Katalin

3,87





Magasugrás


1.

Németh Tifani

150

1.

Fájer Sára

145

3.

Pungor Bendegúz

165

5.

Horváth Dominik

160





Súlylökés


4.

Bokor Barbara

8,54

5.

Vígh Henrietta

7,95

4.

Nagy Alexandra

7,21

5.

Kósi Doroti

7,12

6.

Pék Marcell

9,78





4x100m váltó


2.

STG férfi váltó

48,2

4.

STG női váltó

57,1





4X400m váltó


3.

STG női váltó

05:04,5

5.

STG férfi váltó

04:01,4