Tinódi Gimnáziumért Alapítvány Kréta - elektronikus napló High-tech Biolabor
A+ A-
SZODSE Oladi Teremlabdarúgás

Leány

2015. november 17-én az idén alakult leány labdarúgó csapatunkkal részt vettünk a szombathelyi Teremlabdarúgó Bajnokságon. A tornára hat csapat nevezett, akiket két darab hármas csoportra osztottak szét. A mérkőzések körmérkőzés formájában kerültek lebonyolításra. Első mérkőzésünket a szombathelyi Élelmiszeripari iskola ellen játszottuk, ahol sikerült 3:1-es végeredményt elérnünk a csapat - és főleg Pap Cintia - három góljának köszönhetően. Második mérkőzésünket, sajnos, 3:0-ra elvesztettük a szombathelyi Horváth Boldizsár iskola ellen, így már csak a dobogó harmadik helyéért játszhattunk. A "kisdöntőben" a főképp viktóriás focistákkal felálló ellenféltől 1:0-ra kaptunk ki, így a csapat első megmérettetésén a negyedik helyet szerezte meg, amihez nagyon gratulálok nekik.

Csapattagok: Bokor Barbara, Iván Alexandra, Németh Nikolett, Agócs Alexandra, Pap Cintia, Bakucz Daniella, Szalai Katalin, Meleg Regina, Simon Titanilla, Németh Katrin, Horváth Bettina, Nagy Angelina

Felkészítő tanár: Berta Attila

Fiú

2015. december 15-én fiú labdarúgó csapatunkkal részt vettünk az oladi teremlabdarúgó bajnokságon. A tornára jelentkezett kilenc csapat hármas csoportokban játszott. A mérkőzések körmérkőzés formájában kerültek lebonyolításra. Első mérkőzésünket mindjárt a házigazda oladi iskolával játszottuk, akiket nagy küzdelemben 2:1 re legyőztünk. Második mérkőzésünkön szintén 2:1-es eredményt sikerült elérni a szombathelyi Hevesi iskola ellen. A hármas döntőben mindkét alkalommal 1:1-es végeredményt értünk el, amivel iskolai csapatunk a második helyezést érte el. Egyúttal a tavasszal  Budapesten megrendezésre kerülő országos döntő részvételi jogát is megszereztük.

Csapattagok: Baksay Krisztofer, Dugovics Gergő, Németh Nátán, Ódor Bálint Csaba, Schimmer Dániel, Sipos Ádám, Szabó Gergő, Szakos Márk, Velladics Krisztofer